Şimdi Ara

374. Dönem ( Şubat 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.172
Cevap
56
Favori
443.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NaberOrtaam

Merhaba Arkadaşlar ben sevki aldım fakat anlamadığım bir şey var . ben 14ünde mi teslim olacağım yoksa 16sına kadar sürem mi var ?

Ayın 16 sı, saat 17:00 dan önce teslim olmalısın. Çok geç saatlere kalırsan kalabalık olur. 3-4 gibi gitmek iyidir. Kesinlikle ayın 14 veya 15 inde gitme. Boş boş durursun köşede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahlasmilat

Hayırlı olsun herkese.Şimdiden hayırlı tezkereler.Samsun Sıhhıyeden selamlar :) Bir kaç yakımın bana tırnak makası,3 don,3 atlet yanında götür dediler.Başka bir şeye gerek yok.Olursa kantinden uygun fiyata alırsın dediler.Yanınızda bir sırf çantası bulunsa yeter.
    Şahsi eşyalarınızı götürün . Kantinde satışı var her şeyin . Kendi dış fircanizi, sampuaninizi, iç çamaşırınızı vs götürün. Fazlasına gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben de e-devletten aldım sülüsü. Ara sıra sistem hata veriyor yeni açılıdığı için yine hata verirse eğer dert etmeyin hemen düzeliyor. Şuan için bi sıkıntı yok sorunsuz çıkarttım.

111,34 TL lira yol iaşe parası yatmış. 1 gün de yol izini vermişler. Normalde 14'ünde katılacaktım 15'i yapmışlar.

Ayrıca dediğiniz gibi sülüs çıkar çıkmaz mesaj ve mail geliyor sevkiniz başarıyla gerçekleşmiştir ve yol ve iaşe bedeli 3 5 gün içerisinde ptt şubesinden alabilirsiniz diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 11 Mart 2019; 13:33:57 >
  • Konya hava okulu var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abzrl kullanıcısına yanıt
    ben varım başka bir kişiyle beraber
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Ne zaman gideceksiniz benim acemi çıktı

16 sında bizimde acemi hava usta aynı kışlada kbrn okulu var orası
  • Benim usta neresi bilmiyorum nereden öğrene bilirim

• Arkadaşlar kamerasız telefon (askercell li ) götürmek serbest mi acemilikte yoksa saklayıp mı götürmek lazım. Bazı kişiler serbest diyor bazıları değil diyor çözemedim bu işi arkadaşlarınızdan yapan yada duyan bilen varsa aydınlatsın lütfen .
  • goko2408 G kullanıcısına yanıt
    Kamerasız telefon alabilirsin yanına, yasak değil. Sivil hat yasak sadece.
  • Arkadaşlar bugün sevk kağıdımı aldım e-devletten 6/8 aylık er yazıyor aydınlatabilecek olan var mı??
  • RedBeard123 R kullanıcısına yanıt
    Kısa dönem 6 ay asker olacaksın.Olağanüstü durumlar icin 6/8 ay yazıyor.Savaş durumunda vs.
    uzun dönemsen 3. haftasında falan belli oluyor kd isen bilmiyorum burda başka biri daha vardı belli olmayan
  • Cuma günü sülüs'ü elden aldım.Yol parası hala yatmamış benim neden acaba?
    Bide bu askercell muhabbeti nedir? benim giden arkadaşlarım hep kendi hatlarıyla gitti sıkıntı olmadı
  • Pendi P kullanıcısına yanıt
    Bende kendi hattimla gidecem sıkıntı olmaz diyorlar

• Bu jilet işini ne yaptınız bende Gillette mach 3 ve blue 2 var işte bunları içeriye almazlar felan denilmiş bazı yerlerde ne yapsam bilemedim siz ne yapacaksınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sniper1414 kullanıcısına yanıt
    Mach 3 vardı benim abimde sıkıntı çıkarmamışlardi bende aldım

• Sevgili arkadaşlar acemiligi yeni bitirmis biri olarak bir iki tavsiye vereyim :) bazi konularda kararsizliklarinizi gordum :) askercell almayin bosuna para kimse hattiniza bakmiyor. Askerde birbirinizi arayamazsiniz birsey oldugunda arkadaslariniz sizi arayip gel soyle boyle diyemez ne bilim kantindeyiz cay iciyoz gel diyemez cunku askercell 5 numara kaydediyorsun sadece 5 numarayi arayip 5 numara seni arayabiliyor ve belli saatlerde almayin birsey kaybetmezsiniz :) diger konu akilli goturmeyin sokamazsiniz :) soguk yere gidiyosaniz iclik ve ilac goturun ilaclarinizi verin diye baskilar uyarilar ikazlara aldanmayin sicak yere gidenler sorun yasamazsiniz :) jilet konusunda ben mach3turbo ve 4 yedekli gittim her baslik bana 10 traş yetti hatta daha fazla da kullanirdim da bokunu cikarmak istemedim not: sakallarim gür eger sakaliniz az veya sakalsiz iseniz blu3 alin gidin kasmayin :) bizim bavullar xray den gecti icinde hap da vardi kilit ne bilim binbir sey vardi gecti oyle detayli bakmiyorlar sokarsiniz istediginizi:) sizi xray den geciriyorlar uzerinde metal ne var ne yok cikar diyolar cuzdan kemer telefon cikariyosunuz tuslu kamerasiz soktum bakmadilar bile :) Bence erken gidin son güne kalmayin erken gitmek o 1 2 günlük erken tecrübe bence faydalı :) ***önemli not gideceginiz yerden birini bulun sorun her yerin olayı farklı :) ben akilli sokamazken ve hicbir arkadasimda akilli yoktu kogusta foto cekilemedik asteklerden rica ettik oyle 1 2 fotomuz oldu ama baska arkadasim akilli goturdu yiginla fotograflari var gideceginiz yere bagli :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GMBaris G kullanıcısına yanıt
    Nerede yaptın

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.