Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne güzel dedin dostum neredennnn nereye 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• peaceful warrior kullanıcısına yanıt

Teveccühünüz 😊

Burası özgür bir platform ve firma tek tek okuyordur emin olun360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Artık piyasada kalıcı olmak isteyen firmalar sosyal medya reklamlarını felan bırakıp gerçek bilinçli kullanıcıların, gerçek bilgiye ulaşmak için saygın forumlarda buluştuklarının bilicindeler. DH nin TR deki konumu tartışmaya zaten kapalı bir konu 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Nasıl şikayet siteleri var, DH de memnunum.com veya tarafsızım.com 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada 360 sunucuları Avrupa'da da sıkıntılıymış, teknik forumlarda söz ediliyor iki gündür. Ben 360 konularını çok takip etmiyordum, dün gece 03'e kadar bir kaç teknik forumun 360 ile ilgili bölümlerini okudum... bizde hiç söz edilmeyen bazı sorunlar yurtdışında oldukça yaygın.

Tahtaya vuralım.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

• Aynı sunucu sorununu 4 gündür çok daha fazla yaşıyorum. Öyle ki temizle komutu verdiğimde komutu alsa bile temizlik bitmeye yakın harita üzerindeki konumu ve temizlik çizgileri anca çıkıyor.
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Carmıh ile ne ilgisi var? Güzel şeyleri yazınca da 'yağcılarda inecek var' mı diyeceksiniz?

OTA sunucuları burada değil, AWS üzerinden sağlanıyor tüm dünyada. Bu, sunucu firmasından kaynaklanan bir sorun gibi görünmüyor, kapasite sorunu olabilir.

Yok Ali abi yanlış anladın sanırım :)

''Güzel şeyleri yazınca da 'yağcılarda inecek var' mı diyeceksiniz?'' bize genelde öyle deniliyor, kötü şeyler oluncada illaki bir ısırma hamlesi oluyor 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Güzel şeyler olunca sorun olmuyor ama ufak bir sendelemede hemen çarmıha germe olayları başlıyorya o manada demek istedim abi 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• Merhabalar,

Dün Sherman'a yazdığım whatsapp mesajını paylaşmıştım. Bugün firma yetkilisinden cevaplar geldi. Aşağıya yazışmamızın ekran görüntüsünü ekliyorum. Özetle; sunucu yavaşlama sorununu 360 firmasına biz bildireceğiz ancak sizler de bireysel olarak bildirin, yararlı olur diyorlar.

Bu durumda @oqi ve @mali_bu16 hocam sizlerin öncülüğünde, Ali bey'in nezaretinde standart ingilizce bir metin hazırlanarak böyle bir çalışma yapılsa nasıl olur?
    360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Yanlış anladığımı sanmıyorum.

Tüm forumlarda iyisini de, kötüsünü de yazıyorum.

iRobot, Ecovacs veya Roborock da sunucu sıkıntısı verdiğinde yazdık buralarda, babamın oğlu değiller ya, işlerini doğru yapsınlar.

• Şimdi Oktayla onu yazışıyorduk daha doğrusu yoğunluktan yazışmaya çalışıyorduk :)

Bizde tam olarak sizinde ifade ettiğiniz gibi standart ingilizce bir metinle e-mail bombardımanı yapalım diye yazıştık, tabii ki Ali aibde katkı sağlarsa çok daha iyi sonuç alırız diye düşünüyoruz @Hepsirobot

Sizin özelinizde birşey dememiştim Ali abi

siz Tahataya vuralım yazmışsınız (nazar değmesin o sorunlar TR de yaşanmasın gibi) ben onu yanlış anlamış oldum ve genel olarak marka/firma/cihaz tökezleyince hemen çarmıha gerelimci eli klavyede linç için hazır bekleyen kitleyi ima etmiştim360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Sorun benim yanlış anlayıp yanlış yazmam oldu kusuruma bakmayın360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

''Tüm forumlarda iyisini de, kötüsünü de yazıyorum.'' genelin tarafsız, eşit ve adil olduğunuzdan şüphesi yoktur360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

''babamın oğlu değiller ya, işlerini doğru yapsınlar.'' aynısını bende bir çok kez buradan ve ana konudan yazdım abi, gerçek bir sorun yaşayan varsa belgelesin, ıspatlasın bende peşinden geleyim diye...

• Merhaba arkadaşlar,
    Bu forumda yapılan paylaşımlar ve araştırmalarım sonucunda 360s7 aldım ve bir süredir de memnun olarak kullanıyorum.Daha önce mutlaka konuşulmuştur ama ben bulamadım, no mop zone nasıl seçebiliriz? Evimizde her odada halı var mop işi nasıl yapcaz bilemedim.
  • inspectora İ kullanıcısına yanıt

uygulamada nasıl yapıldığını mı bulamadınız? yoksa haritada halıları nasıl denk getirme durumunu mu soruyorsunuz?

Eyvallah
    İkiside hocam.
    Bir kaç kez deneme yanılma ile halıyı tam olarak işaretleyip haritayı mop olarak kaydettim. Moplamada bu haritayı kullanıyorum. Robotu gözlemleyerek alanı milimetrik oynamalarla tam işaretledim. Koltuk ayaklarından işaretleme için hesaplamak işinizi kolaylaştırır. 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat18100 -- 17 Mart 2021; 11:9:55 >

360 s serileri uygulama videosunda detaylı bir şekilde anlattık hocam Video Link 03:00 dk

Halıları göz kararı değilde uygulamada en yakın şekilde işaretlemek için bir videomuz var ama kesme biçme işleri bitmedi;

Halılarınızın dört kenarına ağır nesneler koyun ve o alana/odaya temizlik görevi verin

Haritanızda temizlik sonucu halının kenarına koymuş olduğunuz ağır nesnelerin izleri belirecek(giri-siyah izler olarak)

O izleri baz alarak kare/dikdörtgen şekilde Sınır Dışı Alan - Sınır dışı paspaslama seçeneğini seçip(mavi kutucuk) ekrana gelen mavi kutucuğu o izlere göre ayarlayıp tüm evi bu şekilde yapınca oluşan haritayı Mop haritası olarak favorilere ayrı bir harita olarak kayıt edin.

Çok teşekkür ederim hocam ben bunu gözden kaçırmışım.
  • Son günlerde belli cihazlarda yaşanan bağlantı/komut verme gecikmesi gibi sorunlar için önce Sherman Teknolojiye yazdım cevaplar;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.