Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.999
Cevap
346
Favori
517.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkese Merhabalar,

Robot aksesuar setlerindeki yeni kodumuz "RKafalar20" dir, bu kod ile robotunuzun modeli hangisi ise onda 20 TL indirim sağlayabilirsiniz. Örneğin 139 TL olan C50 Aksesuar setini 119 TL ye alabilirsiniz.

Ayrı ayrı daha önce dağıttığımız kodların iptali yapıldı artık geçerli değiller, yeni kodumuz : RKafalar20

Çam sakızı çoban armağanı da olsa artan 20 TL yi güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

• Aksesuarlar gelmiş. S7 setinizi alırken indirim kodunuzu kullanmayı unutmayın.

ilk mesajda var bilgiler.

teşekkürler bu indirimi sağlayan arkadaşlarımıza.

• dangerous kullanıcısına yanıt

Hadi gözümüz aydın

• s9 için hepa filtre ve ana fırça stokta yok. s7 için olanlar uymaz mı?

• Bugün yarın da deneyimleyelim, bende o zamana kadar Ali üstadımızdan ingilizce desteği rica edip güzel bir format hazırlarım. Tek bir güzel formatla mail adreslerine atarız, sorun yaşamayan da olsa sunuculara gerekli önemin gösterilmesi kapasitelerinin arttırılması için talebimizi iletmiş oluruz. Toparlanınca forumdan yazıp desteğinizi rica ederim dostlar.

@peaceful warrior

• Hg34 H kullanıcısına yanıt

Yok uymaz, S9 yeni tükenmişti 2 hafta sonra gelecek denilmişti.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Kod tek kullanımlık mı yoksa her alışverişte kullanabiliyor muyuz acaba?
  • Verdik bakalım aksesuar siparişimizi. Kod için teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar, Robotu son iOS güncellemesi ile offline olan kullanıcılar için 360 firması bu işlemi yaparak eski versiyona geçilebileceğini iletti (Yujia Xie), benim robotta sorun yok ama akşam deneyim sonucu iletirim gerçekten versiyon düşürülebiliyor mu görmüş oluruz. Bu sorunu yaşayan varsa değerlendirsin diye paylaşıyorum.

360 Robot

IOS test version

——

Please follow the steps

1.Download app-TestFlight(TestFlight is an official Apple application, please rest assured to install and use)

Search and download TestFlight in the Apple Store

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

2. Open this link in Safari

https://testflight.apple.com/join/NMbQy1ys

 Click the button "Start Testing

 Click the button ACCEPT”

 You will be able to experience the latest app.

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü
  • bad_pearll B kullanıcısına yanıt
    Üyelik başına tek kullanım hakkı var kodda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oqi -- 17 Mart 2021; 13:38:40 >
  • oqi kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, mükemmel bir işbirliği örneği veriyoruz bence. Ben pazartesiden beri şehir dışındayım. Bir süre kadar robotu deneyimleme şansım yok ancak sizlerin deneyimi ile ne yapılması gerekiyorsa elimden geldiğince destek vermeye hazırım.

Bu arada yeri gelmişken sorayım, robotu kullanmayacağım için dok'tan ayırıp kapattım. Dok'un da enerjisini kestim. Uygulama üzerinden her sabah 5'te aşağıdaki gibi sistem mesajı geliyor. Önemsiz bir bildiri ancak bu bildirimleri kapatma seçeneğimiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceful warrior -- 18 Mart 2021; 8:1:35 >
  • peaceful warrior kullanıcısına yanıt
    Hemen üstteki çark a basıp bildirimleri kapatabilirsiniz, dönünce açarsınız. 👍
    Ben daha önce S9 ana fırça ve mop alımında kullanmıştım, şimdi denemek için yan fırça ve mop bezi ekledim, bu kod 138 lira üzeri için geçerli şeklinde uyarı verdi. 138 lirayı geçecek şekilde sepeti güncelledim bu sefer de geçersiz kupon uyarısı verdi. Sanırım tek kullanımlık hocam.
  • Sonunda s7 için hepa filtreler stoğa girip satışa başlandı, ben de RKafalar20 koduyla 199₺ ye S7 için aksesuar seti siparişini verdim. Buradan indirim kodu için yardımcı olan sevgili @mali_bu16 ve @oqi ye çok teşekkür ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Olmaması lazım, kod sadece aksesuar seti için temin edildi. Herhangi bir set ekleyip denermisiniz size zahmet düşecekmi. (Önceki dönemde de kodumuz setler için geçerliydi ama firma sistemde birşey atlamış olabilir bilgim yok 😀 sizin açınızdan süper olmuş 🙂 Bu arada yine hata verirse kullanıcı başı tek kullanım mı diye soralım.
    S7 aksesuar setini ekledim, kabul etmedi yine geçersiz kupon dedi. Neyse siz yine firmaya çok şey yapmayın olmazsa😊 , en azından set almak istemeyenler 2 parça için bile olsa koddan faydalansınlar benim gibi. Aşağıda önceki siparişimin ekran görüntüsü de mevcut. 140 lira tutmuştu, 120 lira ödemiştim.
    Eski kod Aksesuars9 du onu girmiyorsunuz dimi, bu arada aynen fazla kurcalamayacam ama üyelik başına tek kullanımlık mı onu öğrenelim mahcup olmayalım.
    Yok hocam RKafalar20 indirimi ile almıştım eski kod değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceful warrior -- 17 Mart 2021; 13:37:1 >
    Tek kullanımlıkmış 😔 , ilk mesajı da düzenliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oqi -- 17 Mart 2021; 13:39:35 >
  • Evet aynı şeyi bende yaşadım. Önce 138 TL üstü alışveriş dedi. Sonra da geçersiz kupon. Sanırım tek kullanımlık :(
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.