Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oqi

Tek kullanımlıkmış 😔 , ilk mesajı da düzenliyim.

Merhaba,

Sadece hepa filtre satın alımında indirim düşmedi. 138TL üzeri satın alım mı yapmak gerekiyor.?

• reference R kullanıcısına yanıt
    Kod sadece aksesuar setlerinde geçerlidir tekli alımlar için kod verilmedi maalesef.
  • quote:

Kod sadece aksesuar setlerinde geçerlidir tekli alımlar için kod verilmedi maalesef.

Cihazı alırken hepa filtre dışında hepsini yedeklemiştim, set halinde satın alacakların için güzel indirim olmuş, emeği geçen herkes için teşekkür ederim.

• Dün yaşadığım gecikmeden bugün eser yoktu sizde durum nedir arkadaşlar günlük bir sorunsa ortalığı ayağa kaldırmayalım diyorum 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• oqi kullanıcısına yanıt
    Ben şimdi yaptırdım temizlik, hala devam ediyor gecikme ve bazen geç bağlanma durumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dün yaşadığım gecikmeden bugün eser yoktu sizde durum nedir arkadaşlar günlük bir sorunsa ortalığı ayağa kaldırmayalım diyorum  

Bugün hiçbir sıkıntı olmadı, 1 sn içinde tüm komutları cihaz algıladı.

• Benim bebekler geleli 1 hafta oluyor🤩
    360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montaj34 -- 17 Mart 2021; 20:14:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam sunucu gecikmesi devam ediyor. Kaldırabiliriz ayağa 😬

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugün bende 4 saniyelik bir gecikme vardı. Ancak Benim evime gelen internet hattında arıza var ve şuan evime sadece 3 mbit (oldukça düşük) hızında internet geliyor. O yüzden 4 saniyelik gecikme olması en azından şimdilik benim için normal gibi. İnternet arızamın giderilmesi akabinde tekrar bir değerlendirmede bulunacağım. Ayrıca hal böyleyken alt katta modemin en uzak bölgesinde telefonlar wifi çekmiyoken bile cihazın kafası karışmadan temizlik yapabiliyo.

• Forumda konusulan bağlantı vb sorun bende hiç olmadı..bugünde düzgün çalışıyor..bilginize..

• kasai K kullanıcısına yanıt

İnternet down up hızlarınız nasıl hocam? Test ettiniz mi?

Bende hiç olmadı sorun SN ye göre belli bir sunucuda veya sunucularda sorun var sanırım 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• montaj34 kullanıcısına yanıt

Güzel günlerde kullanın inşallah hocam 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

İyi günlerde kullanın, fotoda gördüğüm kadarıyla yedek mop haznesi de almışsınız. Onun fiyatı da toz haznesi ile aynı mı? Yedek toz haznesine sanırım 200 lira demişlerdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceful warrior -- 17 Mart 2021; 21:50:31 >
  • Bizim 3 boyutlu haritalar unutuldu mu ne oldu çok gecikti bence. Bir de elektrik kesilip geri gelince bir şey konuştu bugün ama tam anlayamadım alarm vs dedi onu bilen var mı ?

• emesef E kullanıcısına yanıt

🧿🧿🧿

4 sn nin lafını yapmasak mı hocam 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Aralık ayında bende bağlantı sorunu yaşarken internet hızım 3 mbit te cihaza bağlanamıyordum bile çok zor günlerdi çoook... neyseki geride kaldı 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• Sanırım elektrik kesildi güvenlik amaçlı dock'tan ayrılıyorum gibi birşey diyordu360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Bir defa denk geldi bende uzaktan kulak verebilmiştim.

Way way way benimkide yarın gelir herhalde paylaşırım 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• 3D Harita-Android için daha çoook var denmişti en son hocam, yakın zamanda geleceğini sanmıyorum.

Androidin neden 2. planda olduğunu bi öğreniyim haber veririm burdan tekrar.

Sizinkiler Çin'den mi geliyor hocam? Stoklarda yoktu ya o açıdan soruyorum 🤔

• Mehmet_Knight kullanıcısına yanıt

Mehmet dostum, ben bi fabrikaya mail attım ayrıca facedeki çinli arkadaşa yazdım bi dönsünler bakalım ona göre toplu birşeyler planlayacağım ama sorunu yaşayan çok nadir kişi var onlardan SN bilgileri ve kanalımızdaki network testini yapıp paylaşacağım metni mail atmalarını isteyeceğim. Takipte kalalım şimdilik. (Benim sorun düzeldi 1 gün yaşadım aldığım günden beri...)

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.