Şimdi Ara

355. DÖNEM 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA ACEMİLERİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
12
Favori
12.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim sınıf kısmım da ulaştırma yazlıydı acaba Ulaştırma şoför falan mı yapcaklar ;?
  • quote:

Orijinalden alıntı: horkhaimer

quote:

Orijinalden alıntı: gurhan_90

quote:

Orijinalden alıntı: sssolmazzz

amasya hakkında bilgisi olan veya bilgi alan varmı arkadaşlar birlik, kantin, götürmemiz gereken şeyler hakkında mesela

buna ek olarak telefon götürmeyi planlayan var mı

Valla ben goturmeye niyetliyim

Ben simkart alacam yanıma sonuçta ordaki durumu bilmiyoruz. Bilen varsa söylesin telefonda sokabilirmiyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Turklord_

quote:

quote:

quote:

amasya hakkında bilgisi olan veya bilgi alan varmı arkadaşlar birlik, kantin, götürmemiz gereken şeyler hakkında mesela

Ben simkart alacam yanıma sonuçta ordaki durumu bilmiyoruz. Bilen varsa söylesin telefonda sokabilirmiyiz

Valla tertip kolu komsu normal arkadaslar askerde ilk gunden beri telefonlari cepte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: freeboyy

Eğitim Birliği15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Esas BirliğiK.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 3 ÜNCÜ MÜHT.BLG.K.LIĞI 31 İNCİ MÜHT.BL.K.LIĞI / SİVAS MERKEZ / SİVAS

Elmacılar toplansın

Aynı :)

Eğitim Birliği15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Esas BirliğiK.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 3 ÜNCÜ MÜHT.BLG.K.LIĞI 31 İNCİ MÜHT.BL.K.LIĞI / SİVAS MERKEZ / SİVAS
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Valla tertip kolu komsu normal arkadaslar askerde ilk gunden beri telefonlari cepte.

direkt girerken mi sokmuşlar?
    üzerinde telefon varken ötme olayı var mı girişte bide hani avm lerdeki sistem gibi

• Beyler e-devlette 9 Mayıs diyor 7 si falan ne iş?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

direkt girerken mi sokmuşlar?
    üzerinde telefon varken ötme olayı var mı girişte bide hani avm lerdeki sistem gibi

Girişte üstün ve yanında getirdiğin tüm eşyalar aranıyor diye biliyorum. Bide acemide telefon sokan duymadım. Usta birliğinde herkeste varmış :

• 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

2 NCİ OR.HRK.KUR.YBŞK.LIĞI MEBS A. MEBS İŞLT.TB. 2 NCİ BLG. MU.SİS.BL. / DİYARBAKIR MERKEZ / DİYARBAKIR

kısa dönem

muhabere
  • herkesuyurken H kullanıcısına yanıt
    5 mayıs sevk başlangıç tarihin, gideceğin maximum yol süresini hesaplıyolar 5 mayısa ekliolar 5+2 7 mayıs saat 1 e kadar teslim olman gerek :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: grenzgebiet

arkadaşlar merhaba e-devlette son teslim tarihi 9 mayıs yazıyodu, 7 mayısı askerlik şubesindemi söylediler? bilet alacaktım 8 ine öyleyse 7 sine alayım bende :D

tertip, öğlen sülüsü aldım, e-devlette 5-9mayıs yazsa da, 7 mayıs saat 13.00 son giriş tarihi dediler şubeden. ona göre ayarla biletini
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_n_a_k_e

quote:

Orijinalden alıntı: ugrpk

ACEMİ 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Esas Birliği 54 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.P.TB. 1 İNCİ MKNZ.P.BL. (ZMA) / EDİRNE MERKEZ / EDİRNE

İstanbuldan gideceğim herkese hayırlı tezkereler

aynıyız tertip :D

istanbulun neresinde oturuyorsun

Hocam amasyaya gitmeden Mesaj atarsın
    Ben acemiliği tamamlayıp istanbula dönüp,
    İstanbuldan Edirneye usta birliğine geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CURA88

5 mayıs sevk başlangıç tarihin, gideceğin maximum yol süresini hesaplıyolar 5 mayısa ekliolar 5+2 7 mayıs saat 1 e kadar teslim olman gerek :)))

Sağol tertip işte bu benim için kötü oldu ama..
  • Eğitim Birliği15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Esas Birliği5 İNCİ KOR. 105 İNCİ TOP.A. BKM.BL. / TEKİRDAĞ ÇORLU / TEKİRDAĞ

istanbuldan katılıyorum :) usta birliği tekirdağ olan yok mu tertipler istanbulda :) gitmeden bi görüşme ayarlarsak faydalı olacaktır ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi second prize -- 25 Nisan 2014; 19:54:48 >
  • Arkadaslar 5-9 Mayis arasinda teslim olmamiz gerekiyor, eger ayin 5 inde gidersek 4 gun fazladan askerlik mi yapiyoruz yoksa usta birliginde o 4 gunu duserler mi ?
  • Acemi Birliği: 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA
    Usta Birliği: K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 51 İNCİ BKM.MRK.K.LIĞI KH. / HATAY İSKENDERUN / HATAY
    Statü: KISA_DÖNEM ER Sınıf: BAKIM

Tuzla İstanbu'dan selamlar tertipler, herkese hayırlı teskereler.. Bu arada bu Hatay'a bir tek ben mi gidiyorum anasını :)
  • METRO TURİZM kalkış:22:00 06.04.14 tarihine bilet aldım koltuk 7 :) bitmeden almak lazım

bilet 57 tl
  • BEyler nasıl geçior saatler. . .

Ben bi daha yazayım bilgisi olan filan çıkar diye belllllki :)

Eğitim Birliği : 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Esas Birliği : 3 ÜNCÜ KOR. (HRF) K.LIĞI KH. / İSTANBUL SARIYER / İSTANBUL

Duyan bilen bilgi sahibi olan yazsa ne güzel olur nasıldır nasıl değildir filan :)
  • 297 K.D. Piyade Çavuş tum... 12. Alay da... Hey gidi 10 yıl olmuş.

Hayırlı teskereler hepinize...

• beyler merhaba ben biraz gec kaldım kusura bakmayın =) malum son günler tadını cıkarmak lazım
  • Beyler bi liste yapsak fena olmuucak. Bayaa talep geldi.

355.donem genel forumunda gursoy tertip ugrasiyordu. Burda vakti olan varsa wordden yapsa.

Isim
    Telefon
    Ikamet

Bilgilerini eklersek filtre yaparak kimler ayni sehirden gidiyo bakabiliriz.

Varmi bos vakti olan?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.