Şimdi Ara

355. DÖNEM 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA ACEMİLERİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
12
Favori
12.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cuma yemin töreninden pazara kadar izin var mıymiş hocam? ha bi de otobüsle ustaya nası götürcek herkes başka yere gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğitim Birliği 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ /

Esas Birliği 2 NCİ KR.HVCL.A. HİZ.DES.TB. HİZMET BL. / MALATYA MERKEZ /
  • istanbuldan gidip, esas birlik istanbula dönecek varmı?

Esas Birlik 2 NCİ ZH.TUG.MKNZ.P.TB.KH. VE KH.BL. / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrctbn -- 26 Nisan 2014; 10:38:44 >
  • Firma : METRO
    Sefer Tarihi: 06.05.2014
    Sefer No: 340522
    Güzergah: ISTANBUL-AMASYA [CLASS]
    Hareket Saati: 23:15
    Biniş Yeri: SAMANDIRA TESIS
    20 Nolu koltuktan tüm tertiplere selamlar..
  • Benim de acemi birliği amasya. Usta birliği eyüp / istanbul ( ceza evi)

• Acemilik amasya, usta birliği bayrampaşa ıst. https://m.facebook.com/?_rdr#!/scorpion9437

• quote:

Orijinalden alıntı: MARV_ONUR

Sayın asker arkadaşlarım mersinden manisaya gidenlerle haberleşelimde ona göre bilet alırız. Ben 6 mayıs akşamı saat 21:30 a yer ayırttım. Gırgır olur

yanlışlıkla manisa demişim amasya olacaktı
  • alkadiras A kullanıcısına yanıt
    TERTİP ÖN SAFLARI DOLDURALIM ÖNCE ÇOK GERİDE KALMIŞSIN :) BEN AYNI OTOBÜS 7 NUMARADAYIM

KALKIŞ BAYRAMPAŞA 22:00 GEÇERKEN ALIRIZ SENİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CURA88 -- 26 Nisan 2014; 12:18:58 >
  • gurhan_90 G kullanıcısına yanıt
    TERTİP NASIL GETİRİLECEK ONU SORARIM AMA AMASYADA YAKLAŞIK 300 ACEMİ OLACAK ARTIK NE KADARI AYNI YERE GİDER BİLEMEM
  • quote:

Orijinalden alıntı: CURA88

arkadaşlar AMASYA da acemi birlikte geçen sene askerliğini yapmış arkadaşımın verdiği bilgileri paylaşıyorum.

öncelikle rahat biryer
    otobüsten indikten 20 dk sonra askeriyedesın (yürüyerek)
    kesınlıkle geç gitmeyin hatta erken gidin diyor
    yanınıza fazla bişey almayın zorunlu olan ( traş malz, atlet, baxer, terlik alın vs.) alırsınız. bavulu doldurmayın, çanta alın
    18 gün acemibirlikte kalıosunuz sonra topluca otobüslerle sizi ustabirliğine götürüyolarmış
    askeriyeye yemek firmadan geliomuş
    acemibirlik kısa olduğu için çarşı yok, bide bot nöbeti tutturuolarmış (alışalım diye)
    askeriyeden eşofman, çarşaf, birkaç atlet vs veriolarmıs
    bide çok sıra beklicez

ben otobüs biletimi aldım, 07.05.2014 te sabah 09:00 da ordayım 1-2 saat gezerim sonra teslim olurum.

kardeşim öncelikle bende ayın 7sinde saat 8 gibi oradayım.
    boxerin rengi ne olacak? haki dimi (açık ve koyu rengi varmış) terliğide onlar veriyormuş galiba.18 gün acemilikten sonra yani yemin töreninden sonra ustaya zorla mı götürüyorlar? ben eve gidebiliyoruz sanıyordum oratalama 1 haftalığına????

• eğitim birliği 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA
    Esas Birliği K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 1 İNCİ MÜHT.BLG.K.LIĞI 17 NCİ MÜHT.TK. / İSTANBUL ÜMRANİYE / İSTANBUL
    Statü KISA_DÖNEM ER Sınıf BAKIM
    arkadaşlar aynı yere giden varsa tanışalım
  • MARV_ONUR kullanıcısına yanıt
    ARKADAŞLAR ONUDA SORDUM 15-20 OTOBÜS KALKIOMUŞ USTABİRLİĞİ İÇİN SİZİ USTABİRLİĞİNİZE KADARGÖTÜRÜOLAR.

BAXER RENGİ KOYU OLSUN FARKETMİOO
  • buyrun beyler bir grup kurdum gerçi pek anlamıyorum ama..https://www.facebook.com/groups/240855186120775/
  • CURA88 kullanıcısına yanıt
    bende amasyadayım kardesım usta brılıgı kırıkralelı babaeskı bende 7 si gibi gelcem
  • 10hagi1089 1 kullanıcısına yanıt
    KARDESM 22:00 DE METRO TURIZM İLE İSTANBULDAN GELECEKLER SABAH 8:30 DA AMASYA YA VARMIŞ OLCAZZ.TOPLU GEZERİZ 1-2 SAAT SONRA TESLİM OLURUZ. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CURA88 -- 26 Nisan 2014; 12:55:34 >
    ben ankaradan geçecem kardesım saat 13.30da amasyada olrm ben
    SEN NAPTIN TERTİP GEÇ KALIOSUNN SAAT 1 E KADAR TESLIM OLMAN GEREKIYOO
    ben daha sülüsü almadm kardesım kaçı yazıor bılmıorum kı
    07.05.2014 SAAT 13:00 E KADAR TESLİM OLACAĞIM. YAZIYOR SÜLÜSTE,

SENİNKİ DAHA ERKEN OLABİLİR YAKINSINYA AMASYAYA İSTERSEN SÜLÜSÜNÜ AL SONRA BİLETİNİ AL DERİM :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CURA88 -- 26 Nisan 2014; 13:20:33 >
    öle yapayım kardesım :dnetten göstermıyor illa şubeye gıtcez
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.