Şimdi Ara

355. DÖNEM 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA ACEMİLERİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
12
Favori
12.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ucakci_

quote:

Orijinalden alıntı: grenzgebiet

arkadaşlar merhaba e-devlette son teslim tarihi 9 mayıs yazıyodu, 7 mayısı askerlik şubesindemi söylediler? bilet alacaktım 8 ine öyleyse 7 sine alayım bende :D

tertip, öğlen sülüsü aldım, e-devlette 5-9mayıs yazsa da, 7 mayıs saat 13.00 son giriş tarihi dediler şubeden. ona göre ayarla biletini

tamamdır tertip sağolasın
  • 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYAC
    Esas Birliği2 NCİ KOR. 102 NCİ TOP.A. BKM.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE
    :))
  • Acemisi Amasya çıkan arkadaşlara biraz bilgi vereyim.Gerçi ben 271.KD olarak ordaydım (2000 yılı idi) ve usta birliğimde orada çıkmıştı.
    Bizim zamanımızda 75 mm GTT (Geri Tepmesiz Top) bölüğünde bütün KD leri acemi eğitimine almışlardı.Daha sonra 12. Alay ve 22. Alay olarak ayrılmıştık.
    Tugay şehrin dışındadır ve minibüs ile gidersiniz.Amasya çok küçük bir yer ve fazla gezecek yeri yok.Tugay içtima alanında iken (yemin töreninin yapılacağı yerde )yüzünüzü Amasya istikametine döndüğünüzdeki tepelerin şekline bir bakın neye benzeteceksiniz bilmiyorum ama bilene sorabilirsiniz
    Bu arada hala devam ediyorsa oradaki lakabınız POŞET tir anlamınıda orda öğrenirsiniz

• Eğitim Birliği 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA
    Esas Birliği1 İNCİ OR.KH.DES.GR. EMN. VE MHF.BL. / İSTANBUL ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Hadi hayırlısı arkadaşlar. Usta birliği bana meşhur Selimiye kışlası çıktı.
  • Eğitim Birliği 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Esas Birliği 5 İNCİ KOR. 105 İNCİ TOP. A. 2NCİ TOP. TB. KH. VE KH. HİZ. BL / TEKİRDAĞ ÇORLU/ TEKİRDAĞ

Hepimize Hayırlı Olsun Arkadaşlar.
  • 10hagi1089 1 kullanıcısına yanıt
    konya ereğli
  • konya ereğli bilader
  • 10hagi1089 1 kullanıcısına yanıt
    konya ereğli birader
  • Gençler Acemi ve usta birliğini dökümana eklemeyen kaldı mı? :)
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1y3PX4pL0QgRgmve0SdetneZEHE7WTdBOsdzb_Ul-LPs/edit#gid=0
  • Arkadaslar ben 354 kd yim. acemiligimi amasya da yaptim ve halen amasya da askerligimi devam ettiriyorum. Öncelikle hepinize hayirli ugurlu olur inşallah.telefonumun sarji cok azaldı siz sorularinizi akliniza takilanlari yazin yarin carsiya cikiyorum internet kafe de tüm sorulari cevaplarim. Atarsa 85

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doganays D kullanıcısına yanıt
    hay allah senden razı olsun, hocam allah senden razı olsun şimdi gelirken yanımızda ne bulunduralım hani hayati olmazsa olmaz nedersin, birde nasıl rahatmı orası ne tur sıkıntılar yasarız bizi bi aydınlatırmısın kantini tuvaleti banyosu falan işte
  • Maşallah bütün forum Amasya'ya düşmüş herhalde.Konu popüler konulara kadar yükselmiş.
    Amasya güzel yerdir , askerlik için en ideal yerlerdendir.Tabi bunu orda değil , usta birliğinize gidince anlayacaksınız.2-3 yıl geçti fazla bir şey hatırlamıyorum , ama tek bildiğim bir şey varsa o da Askerlik=Sabırdır.
  • 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

5 İNCİ KOR. 105 İNCİ TOP.A. ÇNRA TB. 1 İNCİ 122 MM.LİK ÇNRA BT. / TEKİRDAО ÇORLU / TEKİRDAО
  • Sevk Bilgileri
    İsim GÖRKEM ÇALIŞIR
    Eğitim Birliği 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA
    Kuvvet KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Sevk Başlangıç 05/05/2014
    Sevk Bitiş 09/05/2014
    Şube Adı ÜSKÜDAR
    Celp Dönemi MAYIS 2014
    Celp Grubu 1
    Esas Birliği 1 İNCİ ZH.TUG.K.YRD.LIĞI 1 İNCİ TNK.TB. MKNZ.P.BL. / KIRKLARELİ BABAESKİ / KIRKLARELİ
    Statü KISA_DÖNEM ER
    Sınıf PIYADE
    Branş

İrtibatta olalım arkadaşlar gorkemcalisir@gmail.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Licus

Gençler Acemi ve usta birliğini dökümana eklemeyen kaldı mı? :)
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1y3PX4pL0QgRgmve0SdetneZEHE7WTdBOsdzb_Ul-LPs/edit#gid=0

Ekledim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARV_ONUR

quote:

Orijinalden alıntı: 10hagi1089

15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

BABAESKİ MRK.K.LIĞI / KIRKLARELİ BABAESKİ / KIRKLARELİ

15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

1 İNCİ ZH.TUG.K.YRD.LIĞI 1 İNCİ TNK.TB.KH. VE KH.BL. / KIRKLARELİ BABAESKİ / KIRKLARELİ

ben mersinden sen?

Haberleşelim arkadaşlar gorkemcalisir@gmail.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın asker arkadaşlarım mersinden manisaya gidenlerle haberleşelimde ona göre bilet alırız. Ben 6 mayıs akşamı saat 21:30 a yer ayırttım. Gırgır olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elazığa geçecek varmı amasyadan
  • gorkhy G kullanıcısına yanıt
    acemıde ustada aynı görkem kardesım
  • arkadaşlar AMASYA da acemi birlikte geçen sene askerliğini yapmış arkadaşımın verdiği bilgileri paylaşıyorum.

öncelikle rahat biryer
    otobüsten indikten 20 dk sonra askeriyedesın (yürüyerek)
    kesınlıkle geç gitmeyin hatta erken gidin diyor
    yanınıza fazla bişey almayın zorunlu olan ( traş malz, atlet, baxer, terlik alın vs.) alırsınız. bavulu doldurmayın, çanta alın
    18 gün acemibirlikte kalıosunuz sonra topluca otobüslerle sizi ustabirliğine götürüyolarmış
    askeriyeye yemek firmadan geliomuş
    acemibirlik kısa olduğu için çarşı yok, bide bot nöbeti tutturuolarmış (alışalım diye)
    askeriyeden eşofman, çarşaf, birkaç atlet vs veriolarmıs
    bide çok sıra beklicez

ben otobüs biletimi aldım, 07.05.2014 te sabah 09:00 da ordayım 1-2 saat gezerim sonra teslim olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CURA88 -- 26 Nisan 2014; 9:32:07 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.