Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1530. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15281529153015311532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birliğe bir gün geç teslim olcam inşallah bi sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diavolo

Saçlarımı alışmak için 2 ay önce 3 numara yapmıştım bugünde yaptım biraz gözüm alıştıgından acayip gelmedi

Bu arada faulleri nasıl yapacağız ya kulak izasında mı olcak illa ?

Kemik çıkıntısı var ya, o hizayı geçmiyecek faullerin, şimdi o kemiğin ismi aklıma gelmedi kusura bakmayın , ne kadar kısa olursa o kadar az göze batarsın komutanla az diyaloğa girersin saç konusunda en önemli olan yanlar,ense ve faullerdir askerde saçın üst kısmı 4 numara olmuş farketmez yani ona fazla karışmazlar ama bu dediklerimde sıkıntı varsa berber yolu her zaman açıktır, en önemliside ense tabi

• Sudafed kullanıcısına yanıt
    Devrem orada da tekrar muayene mi olacağız?
  • beyler etekaltı traşı ve koltukaltını unutmayın. etekaltını kontrol ediyorlar mı gerçi tam bilmiyorum ama hazırlıklı olmak lazım
  • sakal28 kullanıcısına yanıt
    Tabiki devrem askeriyeden içeri girince bütün herkesi tekrardan muayene ediyorlar.Eğerki bir sıkıntın yada hastalığın varsa söylüyorsun.
  • Diavolo kullanıcısına yanıt
    biraz zahmetli yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinbekir1907

arkadaşlar ben böle bir kart aldım ama üzerinde ankesörlü tele takmayın dio ben adama askerden cep telini arıcam dedim bunu verdi bilgisi olan
    353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )

devrem 0800'lü bi numarayı arıcan ankesörden...arayacağın numarayı ve karttaki şifreyi giricen...genelde kullanım mantığı bu oluyo bu tarz kartların...7
    cep için avantajlı evet...

• yasinbekir1907 kullanıcısına yanıt
    Valla avantajı da var dezavantajı da var ama sana o kartı veren kişi bu durumu sana söylemeliydi tabiki.
  • Arkadaşlar ben teslim olmadan şu fotoyu paylaşmassam olmayacak neler gördü bu konu;

122 kayıtlı üye ,879 misafir vuhuuuu

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinbekir1907

arkadaşlar ben böle bir kart aldım ama üzerinde ankesörlü tele takmayın dio ben adama askerden cep telini arıcam dedim bunu verdi bilgisi olan

Kartın arkasında bilgilendirme vardır illa ki?

• Askere giderken TT Aile Kart cikarmisti peder, en guzeli ve rahati bence.
    Icinde kontor vs. yok, konustugun ev faturasina yansiyor, dogal olarak telefon karti almakla falan ugrasmiyorsun, sifresi var, kaybolsa bile baskasi kullanamaz istesede.

http://www.enbuyukaskerbizimasker.net/ailekart.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guzelyali -- 4 Kasım 2013; 15:39:11 >

• 35alper88 kullanıcısına yanıt
    ne gündü ama :D :D
  • Benmi gidiyiö bu saaten sonra askere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diavolo kullanıcısına yanıt
    direk arkasında kullanma talimatı var dedi 10 tl lik aldım güya içinde kaç dk oldugunu bile bilmiyom gsm operatörlerine dakikası ne kadar gidiyo bilmiyom
  • KasimdaAskerizBaba kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun devren zannetmem neden kötü karşılanasın
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Aynen Aile kart alınmalı bence de niyetim vardı ama kıbrıs çıkınca o da iptal oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

Benmi gidiyiö bu saaten sonra askere

Allah Kurtarsın :)

• cagatayhan1905 C kullanıcısına yanıt
    anladım devrem bunlarda ücretlendrme sistemi nasıl oluyo bilgin varmı ptt deki memur bişe söliyemedi
  • yasinbekir1907 kullanıcısına yanıt
    Turkey Mobile Turkcell 053 110
    Turkey Mobile Voda 054 110
    Turkey Mobile Avea 050 110
    Turkey Mobile Avea 055 110

110 dakikaymış.
    Buradan bakabilirsin.

http://www.ikontelekom.com.tr/index.php?sayfa=kart-tarife-detay&id=6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diavolo -- 4 Kasım 2013; 15:52:46 >
  • 
Sayfa: önceki 15281529153015311532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.