Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17011702170317041705
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet zaman ne çabuk geçiyor,insan yavaş yavaş unutmaya bile başlıyor anıları.

• Vay be 9 sene olmuş. Bir sene öncesine kadar rüyama giriyordu benim. Sen eksik yapmışsın gel diye yada tekrar çağırıyorlardı bir 6 ay daha Var mı buralarda Ankara Kara Harp Okulunda 353 kısa dönem er.

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    Aynı rüyalardan ben de görüyorum la rüyamda seferberlik emri çıkıyor yallah askere topçu birliklerine harekat subayı olarak bi de tabi ertesi gün hemen edevlet kontrolü tırsarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be ne günlerdi , özledim sanırım  

• Güzel anılar birikti ama ben hiç özlemedim. 😄

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Evet güzel anılar vardı,özledim mi belki,zaman zaman en azından, en çok özlediğim gün ise son gün askerliğin bitiş günüydü,vedalaşmalar,askerliğin bitmesinin sevinci,üzüntü,anılar falan filan.

• Tek derdimin ve tasamın askerlik olduğu dönemler. Forum sayesinde gitmeden asker arkadaşları edinmiştim. Donanımhaber'den gelenler diye ayrı bir yerde toplanmıştık. Bugün bir çoğuyla görüşemiyorum. Bir çoğunun forumdaki nicklerini bile hatırlamıyorum. Ama acemlikte güzel günlerdi.

• o soğuğu hatırlayanlar var mı:D

• haburak kullanıcısına yanıt

Hatırlanmaz mı kaç kat giyerdik üst üste ama tesir etmezdi ama en çok hatırladığım şeylerden biri de yaz sıcağı gerçi tam sıcaklar başlarken terhis olduk nöbetten düştük sonra uyuduğumuz nöbet yerlerinde yılanlar belirmeye başlamıştı Allah yardım etsin orda askerlik edenlere yıllar geçmiş tabi şimdi nasıldır Allah bilir ey gidi günler selam olsun o günlere

• Yine hatra geldi o günler. Zor günlerdi ama geçti şükür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman acımasız...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10 sene olmuş ya... vay anasını arkadaş. Bu nasıl iştir  

oha aynısı

• ahmetsoul kullanıcısına yanıt

Rüya mı aynı yaptığın yer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

rüya

• Güzel anları pek anımsayamıyorum  

Geçen yıllardan mı yoksa güzel bir anımız mı yok bilemedim :D

• 
Sayfa: önceki 17011702170317041705
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.