Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15271528152915301531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğitim birliği:2 NCİ OR.HRK.KUR.YBŞK.LIĞI MEBS A. KH. VE KH.BL. / MALATYA MERKEZ / MALATYA
    Esas birliği:2 NCİ OR.HRK.KUR.YBŞK.LIĞI MEBS A. MEBS İŞLT.TB. K/Y MEBS İŞLT.BL. / MALATYA MERKEZ / MALATYA
    Statü:Kısa Dönem
    Sınıf:Muhabere

Devreler aynı yere düşen varsa tanışalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byotantik

askerlik süresi 155 aynı arkadaşlar değişen birşey yok

180, izinleri düşünce 168. Yol izni vs vs derken ortalama 162-166 arası geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinbekir1907

Safak karanlk aga bn 2 gitsem olmami

Devrem geldiğimizde basketbolda ve futbolda şampiyonlugu garantilemiş olcak bizim takımlar 1.grup gidelim daha iyi :))
  • üstleri uzun bırakıp ilk günden dikkat çekmeye gerek yok bence.kıl birine denk gelirsek laf edebilir.3 numara kestirip gidicem ben.
  • O değilde 3 numara saçla çok tipsiz olucam ya ona üzülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

/>

hahahaha valla bir çoğumuzun durumu budur :)
  • ohayon kullanıcısına yanıt
    Aynen devrem
  • Banyo ve el-yuz havlusu veriyorlar.
    3 numaraya vurdurun saclari, orada ugrasmayin/ugrastirmayin kimseyi.
  • 3 senelik saçlarımı kestim. kötü olacak diye bekliyordum lakin hoş bile durdu zaten spor yapacağız bol bol. yüz hattı çok tombul olmadıkça kısa saç gayet kullanışlı diye düşünüyorum. askerden gelince uzatmaya devam ederiz. hell yeah
  • Yarın bende traş olacam saç sakal gidecek :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • develerim bugun ayağımı burktum handan çıkarken
    şimdi kara kara düşünüyorum
    ne yapacağım
    kötü karşılanırmıyım bu durum yüzünden?
  • KasimdaAskerizBaba kullanıcısına yanıt
    Kötü karşılanma derken devrem bi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.Muayene edilcez hepimiz girerken sıkıntını söylersin.Ama inş cins bi doktora denk gelip birşeyin yok derse ve o acıyla eğitime çıkarsan anca öyle bir sıkıntın olur en kötü.
  • Saçlarımı alışmak için 2 ay önce 3 numara yapmıştım bugünde yaptım biraz gözüm alıştıgından acayip gelmedi

Bu arada faulleri nasıl yapacağız ya kulak izasında mı olcak illa ?
  • ohayon kullanıcısına yanıt
    inş inş ben EUROLİG ŞAMPİYONLUGU İSTİYOM
  • arkadaşlar ben böle bir kart aldım ama üzerinde ankesörlü tele takmayın dio ben adama askerden cep telini arıcam dedim bunu verdi bilgisi olan
    353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )
  • Devrelerim komutana tekmil verirken kütüğümüzn bağlı olduğu ili mi yoksa yaşadığımız yerimi söylicez.Doğma büyüme İstanbulluyum ama kütük Sivas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diavolo

Saçlarımı alışmak için 2 ay önce 3 numara yapmıştım bugünde yaptım biraz gözüm alıştıgından acayip gelmedi

Bu arada faulleri nasıl yapacağız ya kulak izasında mı olcak illa ?

Gittiginiz ilk gun gosterirler zaten, sabahta ona gore tiras olursunuz, kulak icinde bulunan kemik hizasi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinbekir1907

arkadaşlar ben böle bir kart aldım ama üzerinde ankesörlü tele takmayın dio ben adama askerden cep telini arıcam dedim bunu verdi bilgisi olan
    353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )

KArdeş ankesörlü telefona takmıcan da cep telefonuna mı biraz garip değil mi ?

• yasinbekir1907 kullanıcısına yanıt
    O kart dediğin gibi ankesörlü telefona takılmıyor bir numara aranıyor ve o kartın üzerinde şifre girildiğinde arama yapabiliyorsun. Yani kart yanında olmasa bile şifreyi biliyorsan arama yapabiliyorsun. Normal telekom kartlara göre daha uygun diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 15271528152915301531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.