Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1531. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15291530153115321533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 30 yıl önce askerliğini yapmış bir büyüğümle sohbetim sırasında. E devlette sevk başlangıcı 4 kasım - sevk bitişi 7 kasım yazıyor ama bana 6 kasım sabah 10.00 da teslim ol dedikleriklerini, sülüste öyle yazdığını söyledim. Senin askerliğin ayın 4 ünden itibaren düşmeye başlar. Sen 4 kasımdan itibaren 168 den geriye sayabilirsin dedi. Acaba bunun doğruluk payı nedir? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • Diavolo kullanıcısına yanıt
    130 dk mış çok saol eger ücretlendirmelerde böyleyse baya gider bu kart bana
  • ooof askerlik fena beyler :))) biter mi bitmeeeeez :) buz gibi oldu be!! üşüyorum valla!
  • etafaz E kullanıcısına yanıt
    Doğru söylemiş konuştuğun kişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etafaz

Beyler 30 yıl önce askerliğini yapmış bir büyüğümle sohbetim sırasında. E devlette sevk başlangıcı 4 kasım - sevk bitişi 7 kasım yazıyor ama bana 6 kasım sabah 10.00 da teslim ol dedikleriklerini, sülüste öyle yazdığını söyledim. Senin askerliğin ayın 4 ünden itibaren düşmeye başlar. Sen 4 kasımdan itibaren 168 den geriye sayabilirsin dedi. Acaba bunun doğruluk payı nedir? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Kardeş bu cevabı sana atmıyorum yanlış anlama ama 561653656 kere yazdım buraya askerliğiniz 4 kasım itibariyle başlayacaktır.
  • etafaz E kullanıcısına yanıt
    167 den düşcen 4 ünden itibaren kesinlikle dogru araştırmana gerek yok :))
  • Beyler direk yeşil donlamı gideceksiniz askere?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    yok cnaım üzerine bişeler giyilir illaki
  • EKSİK SADECE TRAŞ BIÇAĞI KALDI.. HA BİR DE PEŞTEMAL GÖTÜRÜN DİYORLAR !! BANYODA EN GÜZELİYMİŞ BEYLER.

dış macunu ve fırçasını da götürsem mi bilemedim pek düzenli fırçalamam ama

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NZM_TURKEİ -- 4 Kasım 2013; 16:22:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinbekir1907

Orası soğuk olur ben montumu da giyecem üstüme otobüse de almazlar ole

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35alper88 -- 4 Kasım 2013; 16:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Beyler direk yeşil donlamı gideceksiniz askere?

aynen ben öyle yapcam
  • birliğine geç teslim olacak olan var mı?
  • Arkadaşlar ben sülüsümü aldım ama zarf kapalı değil apaçık verdi ordaki memur :) birde sülüsün üstünde ek belgeler olarak hizmet durum çizelgesi hizmet durumunu gösteren yazı öğrenim durumu bunlardan hiçbiri yok tek bir kağıt var sadece sizlerinde öylemii :)
  • rehayurt R kullanıcısına yanıt
    devrem aynen sülüsümü aldım benim zarfta açıktı sıkıntı olmaz inşallah
  • rehayurt R kullanıcısına yanıt
    zarf kapalı olcak bnce hiçbi memur zarfı açık vermez gel sen dogruuyu söle merak edip açtın mı devrem
  • yasinbekir1907 kullanıcısına yanıt
    devrem yok doğrudur çünkü benim zarfta açıktı

• Arkadaşlar memur bana da zarfı açık verdi sordum neden açık diye herhangi bi şey olur değişiklik hata olur diye kapatmadım sen gitmeden önce yapıştır kesinlikle dedi.Yani zarfı açık vermeyin kapayın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35alper88 -- 4 Kasım 2013; 16:32:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinbekir1907

puhahahaha
  • 35alper88 kullanıcısına yanıt
    eyvallah devrem öyle yapalım
  • o zarfları açık vermeyin bncede
  • 
Sayfa: önceki 15291530153115321533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.