Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15301531153215331534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağolun cevaplar için devrelerim 35alper arkadaşın dediği gibi gitmeden kapatalım en iyisi :) Bu arada zarfı kapalı verseler niye kapalı meraktan ölürüz acık verseler niye acık bi yalnışlıkmı var ne istediğmiz belli değil :) :)
  • Benim sülüsüde yapıştırmadılar normal bantla kapattılar . Bende de bir durum olmaz heralde ?
  • askere trenle giden bir ben mi varım
  • Askerde sigorta yapiyolarmis dogrumu? Su saglik ve hayat sigortasindan bahsetmiyorum, bi iste calisirken yapilan sigortadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Askerde sigorta yapiyolarmis dogrumu? Su saglik ve hayat sigortasindan bahsetmiyorum, bi iste calisirken yapilan sigortadan

Askerdeyken devlet güvencesi altında olursun.Askerliğini yaptıktan sonra emekli olacağın zamana yakın veyahut istediğin bir zaman askerlik yaptığın zaman(6 ay,12 ay.15 ay vs.) gözönüne alınarak askerlik borçlanması yaptırabilirsin ve bu süre sigortalılık sürene eklenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerr89 -- 4 Kasım 2013; 17:10:31 >
  • 155 -167 belli mi ? her kafadan bir ses çıkıyor
  • enriqueee E kullanıcısına yanıt
    167 her kafadan bir ses çıkmıyo 3-4 aydır burda 167 diok 50 kişi 167 dio 1 kişi 155 dio ona inanıyonuz devrem olmazki
  • 12 gün kaçtı bize demek ki ne güzel
  • Arkadaşlar derbiyi izleyebilir miyiz sizce ? :)
  • Şubat ayı da 30 yada 31 çekiyor diye hesaplandığından ,2 yada 3 gün oradan da düşülecek,ayrıca izin almazsak,12 gün de oradan kısalacak ,4'ünde başlanmış sayıldığı için askerlik 2 gün de oradan eksilecek,yani izin kullanmazsak 16 gün eksilecek yani 5 ay askerlik yapmış olacağız,bi de link http://www.kisadonemaskerlik.com/2012/01/ksa-donem-askerlik-suresi_20.html

• eminente86 E kullanıcısına yanıt
    oldu sn askerlik yapma direk normal kısa dönem 6 ay o snn sölediklerin 6 aydan düşünce net askerlik bulunuyo 167 gün zaten izinsiz hali
  • Lan doğru valla yalap şap bakınca böyle olmuş,moralim bozuldu ha, iyi ki link vermişiz

• Arkadaşlar ben yarın akşam teslim olcam müsait olunca girmeye çalışırım herkeze hayırlı tezkereler
  • Beyler hesap kitap yapmaya gerek yok. 6 ay askerlik süresi. Yani "4 kasım-4 mayıs" arası askeriz.. 4 mayıstan 12 gün düş 22 nisan terhis tarihi. 22 nisana yol izinlerini ekleyince 20-21 nisan gibi çıkarız..
  • eminente86 E kullanıcısına yanıt
    bozma moralini biter inş hele son 12 gün fazlalıga gelekte biter bi şekilde
  • http://www.safak.web.tr/ şafak kaç bu linkten hesaplatabilirsiniz
  • Daha sülüsü alamadık henüz umarım bu sene alabiliriz !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinbekir1907

bozma moralini biter inş hele son 12 gün fazlalıga gelekte biter bi şekilde

Sağol aga,umarım geçer biter rahatça.

• quote:

Orijinalden alıntı: ommix

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Askerde sigorta yapiyolarmis dogrumu? Su saglik ve hayat sigortasindan bahsetmiyorum, bi iste calisirken yapilan sigortadan

Askerdeyken devlet güvencesi altında olursun.Askerliğini yaptıktan sonra emekli olacağın zamana yakın veyahut istediğin bir zaman askerlik yaptığın zaman(6 ay,12 ay.15 ay vs.) gözönüne alınarak askerlik borçlanması yaptırabilirsin ve bu süre sigortalılık sürene eklenir

%32 oranında askerlik borçlanması yaptırılabilir

• Sınav usulu kalktığı için 12 günlük o asker sayılma olayı da bitti. Belirtilen teslim tarihlerinde birliğe teslim olduğunda başlıyor askerlik. yazmışlar o sitede .... ama 352'lere soracağız iste giidnce ama kimse size fazladan askerlik yaptırmaz diyor herkes.
  • 
Sayfa: önceki 15301531153215331534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.