Şimdi Ara

+35 hangi ülkenin telefon kodu? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
196.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bni de aradılar smdi ztn bu numaralarn hepsi birbirine yakın aradığımdada acmıyor aramycm ztn artk salak herifler umrm dha fazla aramazlar :D
  • +(359)89 4912963 az önce kısa bir çağrı bıraktılar.Aramamı bekliyolardır da avuçlarını yalarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolie281281 -- 15 Temmuz 2010; 19:16:35 >
  • bugünde beni aradı +359896112599 dolandırıcılar.
  • arkadaşla benide böyle numaralar arıyo ama sizden farkı numaralar aynı değil. daha hiçbirine cevap bile vermedim . genelde +9891 472 44 491 diye başı + 989 ile başlayan nolar arıyor . ha bu arada bi numara daha arıyor ekranda sadece +8 diye çıkıyor. +8 diye numaramı olur yaw:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WySerie

numaraları facebooktan buluyor olmasınlar

facebookdan olacağını sanmıyorum özellikle eski hatları daha çok arıyorlar günahı boynuna ben turkcelden şüpheleniyorum..
  • konu neredeyse 2 yıl önce açılmış ama gerizekalı çingeneler bıkmadan usanmadan devam ettiriyolar taktiği.. tutmuş bunların 4-3-3'ü.. kadro oturmuş demek ki.. (: beni arayan şanssız bayanın nosunu veriyorum, parası olanlar arayıp keklenebilir. numarayı benden aldığınızı sakın söylemeyin.. kızar sonra.

+359890133370 ara onu boya onu..
  • bu arada msj attım gerizekalıya .. aynen şöyle:

"sayın bayan, numaranızı internete verdim. ama sanmaki ordan biri seni ararda keklersin. akıllı uslu insanlar onlar. bak siteyi yazayım girin bakın, sonra bütün çeteye söyle bu taktikten vazgeçmeniz gerektiğini. türkler uyanmış de. google'a numaranı yaz forum.donanimhaber.com'da çıkan sonuca tıkla. sayın bayanı falanda ciddiye alma salak gerizekalı.."

• daha 5 dakika öncesinde banada çagrı geldi :D

numarayı yazıyorum ister arayın ister aramayın ben cagrı attım bıraktım :D

+359897305844

vatanımıza milletimize hayırlı ugurlu olsun
  • +359893804737
  • +359896481061 aradı bugün benide çaldırmadan bir bakayım demişim Allahtan.
  • sırf böyle şeylerden dolayı numaramı mümkün olduğunca vermiyorum sallıyorum bir yere üye olurken filan ama kardeşimi çaldırmış 2kere. ayıp yahu.. nasıl buluyorlar numaraları ....

Yoksa firmalar(avea-turkcell-...) numaraları toplu satıyor mu? yoksa bunlar sallayp sallayıp araıyorlar mı?

bana şu bilmem ne inidirm mesajları gelmişti. küfürlü sms attım iletilmedi
  • +359893793741 bugün aradı +359899584930 bu numara 1 hafta önce ve 2 ay önce cağrı bırakmış artık bunlara bir önlem alınmalı
  • +359893285056 Bi numarada benden bugün 2 defa çaldırıp bırakmış :) bu olayı bildiğim için çaldırdım 2 kere ve aradı hanımefendi Tanya ismi hikaye aynı Türkiyeye gelmek isteyen mağdur bayan dedim biz Türkiyeden kaçmaya çalışıoz sen ne yapacan buralara gelip biraz kafa bulup kapattım ararsa geyik yaparız benim aramamı çooook bekler
  • merak ettiğiniz ülke cep telefonu kodları burada:http://www.bilgekral.com/2010/10/ulke-cep-telefonu-kodlari.html
  • +35988 775 23 75 google da aratınca hemen donanım haber çıktı,az kalsın arıyordum
  • az önce beni aradı +359877967471
  • Beni de ısrarlı bir şekilde +3598 8711 6776 nolu bir telefondan aradılar.

Aman dostlar dikkat insanlar birilerini nasıl tuzağa düşürsek diye planlar yapıp duruyorlar.

Ülkemizdeki büyük operatörler bile çaktırmadan bizleri yoluyorlar. Bildiğim bir kodu telefon numaranıza uygulamanızı tavsiye edeceğim
    en azından istemsiz bir şekilde operatörlerin sizden fazla para almasını engellemiş olursunuz." ##002# " unutmayın uygulayın...

http://www.kiralayan.com/
  • Biraz önce benide aradılar Allah'tan netten araştırmışım
  • beni de sabah aradılar yurtdısındaki akrabalrmzdan biri sanıp geri aradım meşgule attılar netten hangi ülkenin kodu dye bi bakıyım dedm bu yorumlarla karsılaştım sizde çevrenizdekileri uyarın açmasınlar +35 ile gelen çagrıları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektroloji

beni de sabah aradılar yurtdısındaki akrabalrmzdan biri sanıp geri aradım meşgule attılar netten hangi ülkenin kodu dye bi bakıyım dedm bu yorumlarla karsılaştım sizde çevrenizdekileri uyarın açmasınlar +35 ile gelen çagrıları.

bu sabah benide aradı böyle bi numara
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.