Şimdi Ara

+35 hangi ülkenin telefon kodu? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
135
Cevap
0
Favori
196.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni arayan +359 887 108 346 . Duymamışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebaidü

Beni arayan +359 887 108 346 . Duymamışım

Duymadın değil.Sen geri ara diye çaldırıp anında kapatıyorlar.
  • +359 893728238 numara biraz önce bana çağrı yaptı,Tabii ki geri aramadım.Arkadaşlar böyle dolandırıcılara karşı daha dikkatli ve tedbirli olalım...

Saygılar
  • benide biraz ömve bu numara caldırdı.internette ararken bi de baktım ki dolandırıcılık yapıyolarmış.iyi ki geri dönmemişim.numara bu:
    +359895847494
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

Az daha araştırdım, +35989 ile başlıyor ya, dolandırıcıymış. Bulgaristan numarasıymış. İyi ki sadece çaldırdım. 900lü hatlar gibi bişeymiş. Arayınca uluslararası tarife yazıyormuş. Benim numaramı nasıl buldular ki... Sakın aramayın arkadaşlar, bilginize. Konu silinebilir.

aynı şekilde başlayan bi numara beni de aradı bugün, baktım saçma sapan sayılar benim böyle numarası olan bi tanıdığım olamaz diye düşünerek açmadım iyi ki açmamışım ya
  • Beni arayan numara da +359 896 110721. Bir saniye kadar çaldı. Hemen çaldırıp kapattılar. Geri aramamı istermişçesine. Kesinlikle geri aramayın. Hatta telefonunuzun özelliklerinde varsa Karalisteye veya Reddedilecekler Listesine ekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgincik -- 13 Şubat 2010; 13:44:54 >
  • banada sürekli geliyo en sonunda teli filtreledim işallah bi daha olmaz numara+359899333759
  • Benide dün akşam 3 kere +31 le başlayan bir numara arası kodu aradım hollandadan aramışlar
  • Beni de aradı actım telefon kapandı tekrar aradım birseyler dedi dıt dıt etti kapandı 4 vardı kont gitmedi.Sanırım telefonu kapalı :D
    +359897396232
  • +359 893 221 392 sabah çağrı atıp kaçtı
  • beni aramadılar ama ben onları aradım hepsi para koparma peşinde hepsini ay başına attık yolliyacam diye 10 gün sonra telefonu kapatırım artıkın napalım ne para göz elemanlar yahuuu
  • Benide +31 hollandadan biri arayıp duruyor.
  • izmir
  • Beni de arıyor bir kaç gündür. +359892399995 bide özel no dan aradı aksam paso arıyor ama actım arkdan gulme sesı falan geliyor :S
  • birde şu numaraları yazarken düzüngün kodlansa +359 diye bir ülke kodu yok +35 bulgaristanın 989 ise operatörün kodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazYSS

+359898332897

aynı numara demin çağrı attı
  • Arkadaslar boyle bi forum olusdurdugunuz icin tsk ler gunlerdir cagri aliorum ve inatla geri donmuyordum bi arasdirayim dedim ve boyle bisey oldugunu tahmin ediordum tam aramiyorda arasa guzel turkcemizle cevabini vericem ama onlar beklio bizden arayalim ama bana birde arnavutluk mus +355 ilkden burdan geliordu sona malum bulgaristan +359 lar basladi ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hvkk.Org. Muhsin Batur

birde şu numaraları yazarken düzüngün kodlansa +359 diye bir ülke kodu yok +35 bulgaristanın 989 ise operatörün kodu

+359 Ü€lke kodu, 89 ile baslayan ise operatör kodu keske dedigin gibi bir düzgün kodlayabilsek degil mi. Gerci kodlamislarda seni.
  • arkadaşlar beni de bugün aramışlar nedir anlayamadım numarayı veriyorum aynı numaradan içinizde arayan varsa bilgilendirebilir mi +359885581878 bu numara yoksa geri döneceğim bana cevap verebilirseniz çok sevinirim ayrıca bende bir bayanım hadi erkekleri arıyorlarda ben ne alaka?
  • Biraz önce de ben +359876645167 numaradan arandım. +35 nerenin diye girdim donanıma bu başlığı gördüm. İyi ki geri aramamışım...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.