Şimdi Ara

+35 hangi ülkenin telefon kodu? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
196.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 dk önce benide aradılar allahtan okudum burayı..
  • beni de arıyorlar sürekli. 2 günde 1 neredeyse. çağrı atıp bırakıyorlar. benim tel uluslararası aramalara kapalı olduğu için içim rahat. kazayla arama şansım bile yok..
  • benide aradılar az önce +35 ile başlıyor sürekli çağrı bırakıyorlar :) ya o değil hanımla papaz olucaz o anlamaz dolandırıcı falanda desem, bi hanıma denk gelirse benim telefon açar valla kimmiş diye kadın sesinide duyarsa sen seyreyle çümbüşü yandığımızın resmidir
  • Aman,geri dönmeyin.Anlaşmalı hatlar bunlar. Zamanında bizde de vardı .Küçük Emrah hattı gibi.Ara beni boya beni hattı gibi. Dakikası 5-6 Avro civarı. Arıyorsun . Faturalı hatta isen 5-6 Avro sana yazıyor. Sonra ,operatörler ve arayan numara sahibi aralarında kırıştırıyorlar tabiri caizse. Dolandırıcılığın ufağı. Para 10-14 tl. arası olduğu için kimsede takip etmiyor.
    Avrupa'da bazı operatörlerin önlem olarak set yazılım koyduğunu okumuştum. Bizi operatörler para gelsin de nasıl gelirse ,kanun biziz mantığı ile çalıştıklarından çok insan daha mağdur olur.
    Sakın aramayın. Tek çaresi bu.
    Hattori Hanzo. En Büyük SAMURAY.
  • Konu güncelliğini koruyor daha önce okumuştum bu konuyu aklımda kalmış az önce +359 ile başlayan bi numara yine çağrı bıraktı
  • beni aradığında telefonu açtım ama hemen kapadı
  • son iki haftadır bende alıyorum bu tür telefonlar çevremdeki kişilerde de aynı sorun varmış

somali , bulgaristan ve suriye gibi ülkelerden arandım birinide şimdi aldım saniye 1 saniye çaldı ve kapandı amaçları çağrı bırakmak ve geri dönülmesini beklemek sakın ama sakın aramayın şimdi bana gelen bi kaç numarayı yazmak istiyorum ki bu numaralardan arananlar varsa googla'da arattığında bu konuya ulabilsin dediğim gibi sakın ama sakın geri dönüş yapmayın..!

+248458844 ( Bu nerenin bulamadım +2 ve +24 ile olan bir kod yok +248 var oda Seysel diye bir ülkenin sanırım oranın )

ve

+359877898258 ( Bulgaristan )

Sakın Aramayın...
  • +359 896 160 929

biraz önce aramış telefonu.duymadım.meğerse tüm dh yi aramış adamlar.
  • Benide Çaldırıp Kapatmış

+359 877 961 966
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

Arkadaşlar, az önce beni +35989...... diye bir numara aradı cep telefonumdan. Duymamışım malesef. Ben geri çaldırdım. 35 hangi ülkenin kodu? Nette aradım ama bulamadım. Bilen var mı? Teşekkürler şimdiden.

Bulgaristandan Deşkalar aramış seni
  • +40' ı da ekleyin geçen gün beni aradılar romanyadan her an sizi de arayabilirler :)
  • +30 kodlu Yunanistan'dan da aramaya başladılar.
  • +35 987 707 00 83 az önce bana da çağrı bıraktılar ha ha ha hah.
    Ulan Adanalı adam yer mi böyle keriz numaralarını :D
    Aman dikkatli olun arkadaşlar
  • baya iyi çalışıyo bunlar bende bi numara yazayım +359896173966 değişiklik olsun sizde çağrı atın =)
  • Ayda 1 veya 2 defa beni de arıyorlar. +35 ile başlıyor numaralar.

Emlak işiyle uğraştığım için her yerde telefonum var ama telefonunu nete vermeyen, paylaşmayan kişileri bile aradıklarına göre bir şekilde numaraları ele geçirip çağrı atıyorlar.

Çağrı atış şeklide tam 1 saniye sürüyor. Telefonun çalıp kapanması anlık oluyor.

Bir tanıdık aramış bu numaralardan birini. Yukarıda yazılanlar gibi: Türkiye'ye gelip seninle evlenmek istiyorum param yok cart curt saçma sapan hikayeler uydurmuş karşıdaki. Arkadaş tabi lafı koyup kapamış telefonu.

Hala bu tarz oyunlara kanan var ise geçmiş olsun. Hiç tanımadığın biri seninle evlenmek niye istesin ki ? :)

Kananlar vardır elbet. Gazetelerden okuyoruz devamlı. Adam hiç tanımadığı bir bayana para yolluyor ki kendisiyle evleneceğini sandığı için. E kadın piyasada görünmeyip hala para talep edince bizim saf uyanıyor tabi haliyle. Komik ve bir o kadar da acı bir durum. (:
  • sanırım yeniden başladılar az önce +359877873628 aradı
    aman haaa
  • benimde 2 hatıma cagrı bırakıp duruyorlar.
  • Bizim faturanın kabarmasının onlara ne yararı oluyor ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srabonn

+359893793741 bugün aradı +359899584930 bu numara 1 hafta önce ve 2 ay önce cağrı bırakmış artık bunlara bir önlem alınmalı

yukarıda beni arayan numaralara ek olarak +359876644078 numara aradı geçen hafta 2 kere haftada en az 1 adet +35 çağrısı görüyorum telefonumda
  • +359 877873449

beni de bu numara çaldırıp kapattı :)

güncel numaraları bu herhalde
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.