Şimdi Ara

35 Bin TL araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günlük ortalama işe gidiş geliş 30 km yol yapıyorum minibüsle. 7-8 TL yol parası veriyorum. Şuan evli değilim ama yakında evlenme durumum olduğunda araca ihtiyacım olacak. Şuan sadece işe gidiş dönüşlerde araç lazım.
    İlk arabam olacağı için giriş seviyesinde birşeyler alayım istedim. Kredi çekip alacağım. Bu fiyata sizce nasıl bir araba alabilirim. Kocaeli'de ikamet ediyorum.

• Hesaplı olsun beni getirsin götürsün derseniz clio 3 1.5 dci. Biraz zevkli olsun arabadan tat alayım derseniz Mazda 3 tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006-2007 1.4 Fiesta

• Logan,Clio
  • Bu civarda bende bakıyorum lütfen tavsiye ettiğiniz aracın olumlu ve olumsuz özelliklerini yazınız böylece daha bir kafamızda şekillenmiş olur.

• 12 model 1.3 dizel lt donanım yeni aveo. 35-40 aralığında en alınası araç.

• Hem aile hemde işimi görsün dersen, Fiat Linea öneririm. 1.3 seni getirir, götürür. Sıkıntı problem çıkarmaz, masrafları ucuzdur. Eksi yani birinci vites hantaldır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010 2012 dizel symbol az yakar çok kaçar. piyasası iyidir satmak istediğinde elden çabuk çıkar.

• Mazda, Chevrolet gibi markalarda masraflar Renault, Ford gibi markalara göre daha pahalı mı olur. Bütçe gereği mecburen yüksek km'si olan araçlara bakıyoruz elbet sorun çıkarırlar. Bu durumlarda yedek parça v.b şeyler ön plana çıkıyor. Onun için buna da dikkat ediyorum. Yukarıda bir arkadaşın önerdiği Mazda hoşuma gitti fakat 200 binden aşağı yok km'si. Ayrıca Volvo'nun S40 modeline de baktım. Sağlam araba olduğu söyleniyor ama km'si hep yüksek. Citroen C4'te fena değil gibi. Bunlar bana ne gibi dezavantaj çıkarır. Symbol'e göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nikefootball -- 13 Mart 2019; 0:34:43 >
  • üstad ben de bu aralıkta bakıyorum. Chevrolet için konuşayım, bugün bir 2012 aveo inceledim. mekanik aksam opel 1.3 dizellerle aynı. yakıtı da iyi. kaporta aksamını da 2023 e kadar rahat bulursun. benim de kafamı bunlar kurcalıyor. kağıt kasalı iğrenç tasarımlı emekli arabası lineaların bile temizi bu paralardan daha pahalı. o yüzden düşün derim. mazdaya ilişkin bilgim yok.
  • Evet ulaşım çok pahalı,, şu seçimlerde bir Mansur bey dedi ulaşımı neredeyse bedava yapacağız diye, biz ulaşımı tek 1 ay boyunca Melih bey 15 temmuz da hediye etti,, evde 3 kişiyiz toplu taşıma hiç AVM gezme 1500 TL gidiyor sırf işe gidelim diye,, ondan sonra asgarî ücretle geçin, yahu 20 lira yüklüyorum aynı gün bile bitiyor, çok Zor biseymis araçsız kalmak, Mansur bey veya Mehmet bey Ankara'da kim kazanacak 1 TL yapın yapın şu otobüsleri yazık günah 3 liraya döner yiyoduk biz,,

• 1.fiat linea 2. Megane 2 3.pejo 307 4.ford 2005 kasaları 4.wv polo 5. Wv golf 4 veya üzerine koyarsan 5 bunları araştır bro

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lpglı al dızele bulasma
  • 35 bine dizel alinmaz bu bir
    Otomtikte alinmaz bu 2
    Lpg li alinir bu 3
    Fransizlar ve kore alini 4
    Bana kalirsa 206+ larin en temizinden alirdim. 1.4 benzin surus keyfi super. Lotus gibi hissettiriyor :-)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aynı durumdayım yeni konu açmadan burdan sorayım. Dizelde opel corsa 1.3 lpg de golf 1.6 arasındayım ilk aracım olacak bu ikisi veya başka öneride bulunan olursa (sebebiyle birlikte) sevinirim.
  • nikefootball N kullanıcısına yanıt
    S40 sağlam dayanıklı araba, ama almışken en az 2001 model almak gerek(makyajlandı). Bununla beraber küçük şehirdeyseniz veyahut araba beni A'dan B'ye mümkün olduğunca ekonomik götürsün derseniz uzak durun. Kronik arızası yok, öyle çabuk bozulmaz ama parça ve işçilik masrafları Alman araçları ayarındadır. Yani yürütmesi VW'den pahalı Mercedes'ten ucuz gibi düşünebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 16 Mart 2019; 23:54:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.