Şimdi Ara

35.000 TL ye genç işi araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aranıza yeni katıldım bir süredir forumun takipçisiyim 35.000 TL ye alınabilecek genç işi biraz da olsa performanslı kendine baktıracak bir araba almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.Forumda yeni olduğum için hatam olduysa düzeltebilirsiniz.

• beg07 kullanıcısına yanıt
    konu günceldir arkadaşlar
  • Sedan , hb?
    Benzinli , Lpgli , dizel?
    Manuel , otomatik ?
    Performans beklentisi nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sedan hb farketmez benzinli olmasını istiyorum manuel olsun ki performansın anlamı olsun hocam performanstan kastım 120-130hp ve üstü
  • 1.3 multijet Punto Evo, açık renkli ve cam tavanlı olursa kendine baktırır. Alt dilimden vergilendirilir, ekonomiktir. Genç işi deyince aklıma ilk gelen arabadır. Piyasası da iyidir, elde kalmaz. Bu bütçeyle rahatlıkla, 50 bin kilometre altında, temiz bulunabilir.
  • Zanzibàr kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam öneriniz için dikkate alıcam
  • benim aklıma aslında citroen ds3 1.6thp takıldı sizce nasıldır artıları eksileri nedir?
  • Mitsubishi CZT aradığın araba
  • WV Polo alırdım benim elimde şu an o para olsa idi .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben olsam 2004-2005 model gibi bi accord alırdım ama genç işi diyosun aslında azıcık makyajla accord a da daha spor bi görünüş verebilirsin.
  • Cesaretin ve bütçen varsa SLK bakabilirsin 98-99 model civarında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam vw ye karşı bir antipatim var forumdan dolayı çok fazla marka sempatizanlığı yapıyorlar czt aklımda olan bi araç ayrıca o yaşta slk ya pek güvenemiyorum hocam önerileriniz için teşekkür ederim ds3 için ne dersiniz o parayı hak eder mi forumda çok övülüyor
  • focuslara bakmak istersen kimisi baya spor hale getiriliyor kardeş.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-06-st-326-155308819/detay

sadece örnek olsun diye gösterdim tipi açısından. düşünür müsün bilmem...
  • sağol hocam güzel duruyor araştırayım
  • Civic. Hb tavsiye edebilirim. Gucune gore ekonomik, donanimli, surus zevki yuksek, piyasada cok olmayan ve dikkat ceken bir arac oldugunu soyleyebilirim.

• colt czt... ufak dokunuşlarla güzel güçler elde edebilirsin, örneğin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-colt-czt-153908561/detay
  • 35 bine lancer alip guzel bi body kit yaptinmi ufak dokunuslarla cok guzel seyler cikarabilirsin ortaya usta

• volvo c30 kendine baktırır ama performans beklememek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremum

Civic. Hb tavsiye edebilirim. Gucune gore ekonomik, donanimli, surus zevki yuksek, piyasada cok olmayan ve dikkat ceken bir arac oldugunu soyleyebilirim.

Bende civic hb yazmak için girmiştim konuya. :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.