Şimdi Ara

343. DÖNEM (ARALIK 2011) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.293
Cevap
13
Favori
557.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi torunlar çabuk gelinde bizde yavaş yavaş gidelim az vaktiniz kaldı şunun şurasında 2 ay sonra askerlik şubesine yolunuz düşecek.

ASKERE YARARLI BİLGİLER VEREN SİTE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorty -- 27 Mart 2012; 22:30:13 >

• Yuh be kardeşim , 341.dönem adayı şimdiden 343.dönem başlığı açıyor . Hele bi gitde ondan sonra bakarız.
  • Biz bi gitseydik keşke sonra açardın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

Yuh be kardeşim , 341.dönem adayı şimdiden 343.dönem başlığı açıyor . Hele bi gitde ondan sonra bakarız.

şunun şurasında 5,5 ayımız kaldı.
  • Hadi torunlar, atarsa 161!
  • Biz bi gideydik
  • arkadaşlar napıyorsunuz siz buralarda 343.dönem yine kalabalık olur heralde aralıga dekgeldiği için.
  • aaa 341ler olarak biz de dede olcaz dimi yav

339lar "torunlar hadi gelin artık" diye diye torunsun sen torun psikolojisine soktular iyice.
    sahi biz de dede olcaz

hele bi hayırlısıyla gidelim de, o da olur
  • bu ardakaşlar Aralık ' ta bizi kurtarmaya gelecek :)
  • en güzel celp arkadaşlar 331. kd aralık 2009.. günler kısa.. şubat 28 çeker 2 gün kardasınız
  • 343ler benim has torunlarım olur.
    en güzel celp aralık o doğru ama 331 de çok kalabalıkmış. o yüzden 337/KD diyorum. 343ler şubat 29 çektiği için 156 gün yapacak. nisan celbi 157, ağustos celbi 158 gün yapar. Nöbetlerde bol bol hesaplarsınız bunları:)
  • gecen hafta başvuru yaptım kasımda gel dediler zarf mı ne vereceklermiş
  • Ben bu yıl mezun oldum (Haziran) ama hiçbir işlem yapmadım.Eylülde gidersem başvurmak için, geç kalmış mı olurum.Ramazan ayında olduğumuzdan dolayı uğraşmak istemiyorum, yoğun olur diye tahmin ediyorum.3 yıl önce gitmiştim de saatlerce bekledim, muayene falan da olmadan geri döndük. Yol yordam gösterecek bilgili arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
  • 4 ay var daha ama bir siftah yapalım.
    12.12'de askeriz kısmetse.
    2 gün içinde teslim olacak arkadaşlara hayırlı teskereler.
  • 341ler yola çıktı, artık yavaş yavaş zamanınız geliyo:)
    339 donem şu anda askerliğini yapan bi arkadaşınız olarak soruları cevaplayabilirim:)
    Bişeylerle vakit geçireyim ki bitsin şu şafak:)
  • Torunlar batı çıktı diye sevinmeyin, doğu çıktı diye üzülmeyin. İşin özü budur.
  • yedeksubay.tk da şimdiden 25 kişinin kaydı var :) kalabalık bir dönem olacağı belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xnax -- 5 Aralık 2011; 15:16:33 >
  • yedek subay olmak isteyenler bu dönemde gitmesinler yoksa şansları çok azalır, bide havalar çok soğuk,asker sayısı çok nöbet kilitleme olanağı çok yani bence vaktiniz varsa nisanda gidin, az sayıda kısa dönem değeriniz daha çok olur, nöbet ihtimalide azalır, memur gibi geçer askerliğiniz, ama şu bi gerçekki sivil hayatta şanslı olanlar askerliğide şanslı geçiyor ben çok bahtsız biri olarak askerliğimi siz düşünün :)
  • 343. dönem facebook sayfası

http://www.facebook.com/343.Donem

Arycaı 341. Dönemlerin istatistiklerine bakınca yedeksubay.tk daki katılım hiç de az değil 1700 kişi Aralıkta bakalım kaç olacak.

Bir takım bilgilerini paylaşan kişi sayısı 1722. Bu bilgilere göre;
    538 kişi ile İSTANBUL en çok ikamet edilen il olarak,
    159 kişi ile İSTANBUL en çok kütüğün bağlı olduğu il olarak,
    420 kişi ile ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (AÇIKÖĞRETİM) en fazla mezunu olan üniversite olarak,
    480 kişi ile İŞLETME en fazla rağbet gören bölüm olarak,
    359 kişi ile 1987 tarihinde doğanlar,
    298 kişi ile İSTANBUL/TUZLA PİYADE OK. K. sınav giriş yerleri arasında birinci sırada.

Bunların haricinde,
    1492 kişi Bekar, 189 kişi Evli imiş.
    1173 kişi K.D., 549 kişi Y.Subay tercih etmiş.
    1535 kişi Lisans, 127 kişi Y.Lisans, 16 kişi Doktora öğrenimini tamamlamış.
    687 kişi 1.Gün, 661 kişi 2.Gün, 270 kişi 3.Gün sınava girmeyi tercih etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xnax -- 5 Aralık 2011; 15:16:18 >

• Pazartesi karar aldıracağım, istenilen evraklarda yazmayan verem savaş dispanserinden akciger filmi, verilen dilekçe de ek E olarak yazmakta. Gerekli mi bu?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.