Şimdi Ara

34000'e 0 astra (classic lll)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • opel astra classic lll leri 34000tl ye veriyor. asıl merak ettiğimiz aslında opelin kullandığı bu 1.6 115 beygir benzinli motorun lpg uyumu. 105 beygir olan için "belli bir km nin üstünde sorun olabiliyor" yorumları vardı. titreme vs. gibi. gerçi şimdiki kitler de artık eskisi gibi değil.
    ya da kitler arasında "şu marka kit uyar" denilen var mı?
    aracı bi arkadaşa almak istiyoruz. tek soru işareti bu konu. araç bana da çok mantıklı geldi. sizler ne dersiniz, önerileriniz nelerdir??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydnlgn -- 23 Mart 2012; 15:52:17 >

• Afedersiniz konuyla alakası yok ama 34 ,000 tl 8 senelik sıfır astraya vermem
    etrafta bir sürü marka model araç var
  • Araba bunca zamandır nasıl 0 kalmış?Yoksa yeni üretim falanmi (sanırım hiç bir şey anlamadım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34000 e c sınıf arac bence müthiş iyi fiyat.
    o fiyata b sınıfı arac bile bulmak neredeyse zorlastı.
  • Astra H kasadan bahsediyorsanız ,uyumlu, ben de 6ay önce sedanını sıfır aldım, 6000kmde prins+ valvecare taktırdım şu anda 26000de çok memnunum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrAssassin

Araba bunca zamandır nasıl 0 kalmış?Yoksa yeni üretim falanmi (sanırım hiç bir şey anlamadım)

Eski kasalar Astra Classic olarak halen daha üretiliyor.
  • Fiyat güzel gayet.İkinci eline hala 32-33 isteyen insanlar var.
    LPG meselesi twinport motorlarda hala karışık,BRC pipo kullanıyoruz en uyumlu bizim diyor,kimisi Opel Landi Renzo tavsiye ediyor diyor,Prins en kral biziz diyor vs..
    Kim garanti verirse ondan taktırın,ucuz kitlerden kaçının yukardaki üçünden birini tercih edin derim.
  • Yalnız bu modelde önceki kampanyalarda satılanın konfor paketinin kırpılmış olduğuna dikkat çekmek isterim.
    Konfor paketliler 37 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mech.Engineer

quote:

Araba bunca zamandır nasıl 0 kalmış?Yoksa yeni üretim falanmi (sanırım hiç bir şey anlamadım)

Ben bir an G kasa sandim.
    Bilgilendirme için Tesekkurler.

Edit:düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz. -- 23 Mart 2012; 11:49:17 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mech.Engineer

quote:

Ben bir an H kasadan önceki model sandim.
    Bilgilendirme için Tesekkurler.

H kasa Astralarda artık Astra Classic olarak satılıyor şu anda. Opelin her zamanki pazarlama taktiği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mech.Engineer -- 23 Mart 2012; 11:50:12 >
  • Komfort paket varsa fiyat çok iyi.
    Yoksa eh iste :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiya -- 23 Mart 2012; 11:51:24 >
  • kim veriyor hocam link nerede ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Fiyat güzel gayet.İkinci eline hala 32-33 isteyen insanlar var.
    LPG meselesi twinport motorlarda hala karışık,BRC pipo kullanıyoruz en uyumlu bizim diyor,kimisi Opel Landi Renzo tavsiye ediyor diyor,Prins en kral biziz diyor vs..
    Kim garanti verirse ondan taktırın,ucuz kitlerden kaçının yukardaki üçünden birini tercih edin derim.

bunlar twinport değil galiba, o yüzden sorun olmuyormuş
  • 1.6 115bg EcoTech

astraH 1.6 115bg ecotech, astraJ 1.6 115bg ecotech ve cruze 1.6 113/124bg ecotech(manifold geliştirmesi ile) kullanılıyor.

astra satışhttp://www.opel.com.tr/content/dam/Opel/Europe/turkey/nscwebsite/tr/13_Tools/opel_fiyat_listesi_21.03.2012.pdf

sübaplar çelik alaşımlı olmadığı için, kullanım durumu ve takılı sisteme göre (araç sıkıştırılırsa 50-60.000km, normal kullanıma 80-90.000km,
    iyi bir yağlama sistemli lpg takılıysa 110-120.000km gibi) sübapların değişimi gerekebiliyor. bildiğim kadarı ile 800-1.000tl civarı fiyatı var.

Konfor paketli astraIII manuel 37.000tl. sanırım bayiler 35-35.500 gibi bir fiyata bırakır.
    bence, şu an piyasadaki pekçok b/c sınıfı araca göre donanım ve fiyat olarak makul ve alınabilir durumda...

• quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

quote:

2004-2005'ten sonra üretilen tüm benzinli Opel motorları twinport sistemini taşıyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

1.6 115bg EcoTech

astraH 1.6 115bg ecotech, astraJ 1.6 115bg ecotech ve cruze 1.6 113/124bg ecotech(manifold geliştirmesi ile) kullanılıyor.

astra satışhttp://www.opel.com.tr/content/dam/Opel/Europe/turkey/nscwebsite/tr/13_Tools/opel_fiyat_listesi_21.03.2012.pdf

sübaplar çelik alaşımlı olmadığı için, kullanım durumu ve takılı sisteme göre (araç sıkıştırılırsa 50-60.000km, normal kullanıma 80-90.000km,
    iyi bir yağlama sistemli lpg takılıysa 110-120.000km gibi) sübapların değişimi gerekebiliyor. bildiğim kadarı ile 800-1.000tl civarı fiyatı var.

Konfor paketli astraIII manuel 37.000tl. sanırım bayiler 35-35.500 gibi bir fiyata bırakır.
    bence, şu an piyasadaki pekçok b/c sınıfı araca göre donanım ve fiyat olarak makul ve alınabilir durumda...

cevaplar için çok teşekkürler. konfor pakete liste üzerinden baktık 3000tl fazla verecek bişey yok. tabi tercih meselesi. bi de kağıt üzerinde geçmeyen döşeme farkı vs. varsa bilemiyorum. plaza da o yoktu. yoldaymış geliyomuş. ona da tabi bakmak lazım.
    bu arada araçta çelik jant yok. fakat şimdiye kadar gördüğüm en şık jant kapağı var. içteki jant da beş kollu ve kesinlikle görünmüyor. çok hoşuma gitti. opeli tebrik ediyorum. çok mantıklı. belki sadece hız sabitleme takılabilir.

• eğer astraIII alınacak ise şiddetle konfor paket alınmasını tavsiye ederim.
    aşığıdaki konfor paket farkları için 3.000tl vermeye değer.

Konfor paket farkı:

Yol Bilgisayarı
    Hız Sabitleyici (Cruise Control)
    Yağmur sensörü
    Park sensörü
    Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası
    Işığa duyarlı otomatik yanan farlar
    Işıklı makyaj aynası
    AUX girişi (harici müzik cihazı bağlayabilme)
    Grafik Bilgi Ekranı
    CD 30 radyo/CD/MP3 çalar - 7 adet hoparlör
    Klima - Elektronik İklim Kontrollü
    Bel desteği ayarlı sürücü koltuğu
    Kol dayama desteği
    6 yönlü ayarlanabilir sürücü ve yolcu koltuğu
    16 inç hafif alaşımlı alüminyum jantlar
    Sis farları
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

quote:

2004-2005'ten sonra üretilen tüm benzinli Opel motorları twinport sistemini taşıyor hocam.

Eminmisin? twinport olanlarda modelinde twinport diye yazıyor diye biliyorum, yada motor üzerinde yazmıyormuydu bir yazı?

• İlk başta yazıyordu sonra bıraktılar 1.2,1.4,1.6,1.6 T motorların hepsi twinport.
  • quote:

İlk başta yazıyordu sonra bıraktılar 1.2,1.4,1.6,1.6 T motorların hepsi twinport.

yani 105 lik twinport la 115 liğin lpg uyum farkı yok mudur?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.