Şimdi Ara

+232 li Bir Numara Aradı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
11.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • +232 alan kodlu bir numara aradı biraz önce, çaldı açtım birkaç saniye bekledim, konuşmadım ve kapandı. İnternetten baktım +232 Sierra Leone ülkesinin alan koduymuş. Geçenlerde de +54 lü bir numara çağrı attı. +54 de Arjantin'in alan koduymuş.

Sizi de arıyorlar mı bu şekilde yurtdışından, amaçları ne olabilir acaba?

• Bunun Sierra Leonla tabiki alakası yok bu bir yazılım aslında seni arayan kisi normal türk hattı kullanıyor fakat bir takım hile ile seni baska bir numara üzerinden arıyor arastırabilirsin internette ornekleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irina Spalko -- 15 Mart 2017; 14:3:54 >
  • Hocam bu tarz telefonları açmanızı tavsiye etmiyorum, varsa telefondaki kontürlerinizi yer. Faturalı hat kullanıyorsanız zaten ay sonu kol gibi fatura gelme ihtimali var. Dolayısı ile bu tarz telefonları açmayın
  • @Helen Mirren

Anladım hocam, çok mantıklı ama kendi halinde biriyim. Kim neden arar acaba beni bu şekilde, aklıma da bir şey gelmiyor.

@hasanakcakil

Önce İzmir zannettim, açarken farkettim +232 olduğunu. Türkiye'de olduğum için gelen aramalardan ücret alınmıyor diye biliyorum ama geri dönüş yaparsam ve özel bir numaraysa fatura yüklü gelebilir sanırım.

Düzenleme: Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VefaMetin -- 15 Mart 2017; 14:17:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VefaMetin

@Helen Mirren

Anladım hocam, çok mantıklı ama kendi halinde biriyim. Kim neden arar acaba beni bu şekilde, aklıma da bir şey gelmiyor.

@hasanakcakil

Önce İzmir zannettim, açarken farkettim +232 olduğunu. Türkiye'de olduğum için gelen aramalardan ücret alınmıyor diye biliyorum ama geri dönüş yaparsam ve özel bir numaraysa fatura yüklü gelebilir sanırım.

Düzenleme: Ekleme

Kızlardan biri de olabilir
  • Hollanda'dan aramış olabilirler başka sahte numarayla. Beni de +31 alan kodlu numara aradı dün. Böyle nefes alıp verme sesi gibi bişey duyuluyordu. Millet mehter marşı dinlettiği için Hollanda polisine, onlar da bizi trollüyor olabilir.
  • @Helen Mirren

Kızlar olamaz Hocam, evliyim. Pek yakışıklı da sayılmamki evli olduğum halde peşime düştüler desem. Kim ne yapsın beni?

@Bucketthead

• Açtığın zaman FBİ evini basıyor, bizim bir arkadaş da açmıştı şimdi helvasını yiyoruz
  • hocam referanduma hayır de diye arıyor avrupalılar
  • @Salih316
    @JjoLe

Yahu ciddi bir konu sordum, forumda o kadar geyik konu var, orda geyik yapın lütfen. Boş zamanınız mı çok arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VefaMetin

@Helen Mirren

Kızlar olamaz Hocam, evliyim. Pek yakışıklı da sayılmamki evli olduğum halde peşime düştüler desem. Kim ne yapsın beni?

@Bucketthead

O zaman yanlıslıkla olmustur pek kafanıza takmayın, bu arada evliseniz sorun yok
  • @Helen Mirren

Eyvallah Hocam , teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.