Şimdi Ara

32' LCD TAVSİYESİ BİRKAÇ GÜN İÇİNDE ALACAĞIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kafam allak pullak oldu 3 gündür. Zamanda kısıtlı önümüzdeki 3-5 gün içinde almam lazım. Kullanım alanı genellikle KABLO TV olacak. İstanbul da kablo tv yayını SD mi HD mi, yakında HD ye geçer mi bilmiyorum. Bide USB den Divx falan seyredilecek. Daha bırakın markayı modeli LCD mi Plazma mı, HD mi FULL HD mi ona bile tam karar veremedim. 32" ve 100 Hz olayı kesin sadece Ayırdığım bütçe max. 1750 TL. Tavsiyelerinizi veya en azından kriterler hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• Karachay kafanın allak bullak olmasına gerek yok eski tüplü televizyonlar varken kimse sd ismini kullanmazdı :) ee zaman değişti sanada hak veriyorum tabi kusura bakma.Fazla düşünmene gerek yok ben bahsettiğin özelliklerde bir cihaz aldım samsung 32b651 şuan çok memnunum bence ürünü incelemeni tavsiye ederim istediğin fiyat aralığında kolay gelsin
  • kesinlikle Samsung öneririm paranda sanırım 5 serisine yetiyor
  • 4 Model arasında kaldım arkadaşlar. Bu modeller arasında bir seçim yaparsanız hangisi sizce ???

Philips 32PFL7404 LCD TV

Philips 32PFL8404 LCD TV

LG 32LH5000 LCD TV

SAMSUNG 32B651 LCD TV
  • alacagın tv lcd full hd 24p 100hertz usb dvbt özellikleri muhakkak olsun derım. çünkü böle bi makına tamamıyla ılerıye donuk olur.butcen buna yetermı bılmem.ben 32inç full hd toshıba aldım bundan yaklasık 6 ay önce yaklaşık 1140 lıaraya ve gayet memunum.tabı bu saydıgım bıkac özellik bunda yok ama fıyatı oldukca cazıp.vatan com a bakarsan orda ıyı bişi bulabılırsın.
  • samsung 32b651 alacAğın cihaz bu,hayırlı olsun.
    oguzhanx diye bi arkadaş vardı al demişti.diye dua edersin :))
  • Philips 7404 ü alman yeterli özellikle de hd filmler izleyeceksen usbden...
  • bimekslerde 1000 tl imiş sanırım yeni seri toshiba av605..sd lerde toshibalar gayet başarılıdırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caution -- 30 Haziran 2009; 12:51:32 >
  • Öncelikle görüş ve tavsileriniz için teşekkürler arkadaşlar. İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum ama 1790 TL ye Philips 32PFL8404 ü aldım. Daha kurcalama fırsatımda olmadı. Tekrar saolun arkadaşlar
  • Hayırlı olsun çok güzel bir tv almışsınız..

Tv daha dün gördün ve kasasının aşırı ince olması sanki tv nın boyutundan küçüklük var gibi gösteriyor ama bu sadece görünüşte ama tv tam 32''

32B651 - 32PFL8404 - 32V5500 yan yana baktım aralarında fark çok az ..
  • samsung b651 ıle b650 arasında ne fark var acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.