Şimdi Ara

32 GB usb bellek 20 TL Hepsiburada da Hücummmm (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
0
Favori
13.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekremskoda -- 12 Mart 2010; 9:10:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Yahu hadi 1-2 neyse de 15 tane 23 tane sipariş vermek nedir abi.

herkes 1-2 tane alsa gönderilirdi belki de, nedir yani bu hata var sömür mantığı, 23 tanenin satışından gelecek para boğazından rahat geçecek mi sayın arkadaş ?

böyle siparişleri görünce inşaallah göndermezler diyorum..
  • Fırsatı kıl payı kaçırdığım için üzülüyorken baktımki binlerce sipariş olmuş.. Hemde bunlar sadece buraya yazanlar, onlarca yüzlerce sipariş veren çakallar tabiiki tepki almamak için buraya yazmayacaklar.
    3-5-10-50 olsa neyse de bu kadar siparişi Hb kesin göndermez, üzüntüm geçti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

Umutla bekleyiş sürüyor :)

O 8 gb ı. bizim aldığımız (İnşallah alırız ) 32 GB amazonda bile 75 dolar.
  • Fırsatı veren arkadaşa teşekkürler.

Ben 5 adet aldım ama satmak için değil
    beraber çalıştığım arkadaşlara vereceğim..
    (normal fiyatından.)

HB komple kaldırmış ilanı.
  • 16 adet siparişi tüm yazılım evinde çalışan 16 arkadaş için verdik herkes bir tane aldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

Fırsatı veren arkadaşa teşekkürler.

Ben 5 adet aldım ama satmak için değil
    beraber çalıştığım arkadaşlara vereceğim..
    (normal fiyatından.)

HB komple kaldırmış ilanı.

Adamlar hala şoktadır
     32 GB usb bellek 20 TL Hepsiburada da Hücummmm

• bundan 2 yıl önce logitech vx-nano faciası vardı o dönem bende 39 liraya o mouseden almıştım. herkes gönderilmeyecek iptal edilecek falan diyordu. ama kimse iptal ettirmedi.

en 30 defa ben aradım hb müşteri hizmetlerini. en sonunda dayanamadım logitech ithalatçısı olan logosoftun genel müdürünü aradım. adamla daha önce harddiskle ilgili problemden dolayı görüşmüştük ismimi söyleyince hatırladı. bende olayı anlattım ve hb müşteri hizmetlerinin logosofttan ürün çekemediklerini ürünlerin gemide olduğunu beyan etmiş olduklarını ilettim. adam sinirlendi. ben halledeceğim gecikme için kusura bakmayın lütfen dedi. hb müşteri hizmetlerini aramış daha sonra. daha sonra benim görüştüğüm müşteri hizmetlerindeki bayan beni aradı niye böyle birşey yaptınız bizi zor durumda bıraktınız dedi. bende biz 2-3 haftadır kaç para telefon parası verdik dedim. daha sonra o hafta herkese ürünleri gönderildi.

hiçkimse iptal etmesin o ürünleri vermek zorundalar vermiyor iseler ithalatçı firmayı arayın

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Yahu hadi 1-2 neyse de 15 tane 23 tane sipariş vermek nedir abi.

herkes 1-2 tane alsa gönderilirdi belki de, nedir yani bu hata var sömür mantığı, 23 tanenin satışından gelecek para boğazından rahat geçecek mi sayın arkadaş ?

böyle siparişleri görünce inşaallah göndermezler diyorum..

aynen katılıyorum. Bende 1 tane sipariş ettim. Ama bu 23 taneleri görünce adamlar yollayacağı olsada yollamaz Yollarsada ticaret hayatına atılan çok forumdaşımız olur gittigidiyorun ana sayfasında görürüz artık 120 TL 'den satan uyanıkları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leprechauntr -- 12 Mart 2010; 9:20:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: propescia

bundan 2 yıl önce logitech vx-nano faciası vardı o dönem bende 39 liraya o mouseden almıştım. herkes gönderilmeyecek iptal edilecek falan diyordu. ama kimse iptal ettirmedi.

en 30 defa ben aradım hb müşteri hizmetlerini. en sonunda dayanamadım logitech ithalatçısı olan logosoftun genel müdürünü aradım. adamla daha önce harddiskle ilgili problemden dolayı görüşmüştük ismimi söyleyince hatırladı. bende olayı anlattım ve hb müşteri hizmetlerinin logosofttan ürün çekemediklerini ürünlerin gemide olduğunu beyan etmiş olduklarını ilettim. adam sinirlendi. ben halledeceğim gecikme için kusura bakmayın lütfen dedi. hb müşteri hizmetlerini aramış daha sonra. daha sonra benim görüştüğüm müşteri hizmetlerindeki bayan beni aradı niye böyle birşey yaptınız bizi zor durumda bıraktınız dedi. bende biz 2-3 haftadır kaç para telefon parası verdik dedim. daha sonra o hafta herkese ürünleri gönderildi.

hiçkimse iptal etmesin o ürünleri vermek zorundalar vermiyor iseler ithalatçı firmayı arayın

İthalatcı firma kimin acaba telefon numarası falan

ve ayıplıyorum o 1 den fazla alanları ... ihtiyacınızı giderin sömürmeyin ne adamsınız ins gonderilmez 1 tane sipariş verenlere gönderilir aynısı mavibilgisayarda da olmustu 1 tane alanlara gonderilmişti ürün ses kartı almıştık 129 dolarlık aleti 29 dolara :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 12 Mart 2010; 9:23:18 >

• Acaba bu ürünü bu fiyattan alan olduysa ürünü gönderirler miydi? Yoksa sipariş iptali mi yaparlardı ?
     32 GB usb bellek 20 TL Hepsiburada da Hücummmm
  • Açıkçası eğer telefon ile arayıp özür dileyip iptal etmemi isterlerse iptal ederim siparişi..

Onca alışverişim oldu bu siteden. Doğan ı sevmem ama hepsiburada için yapar, siparişi iptal ederim.

Adam gibi bir tane alışveriş sitesi kaldı.. Bu şekil yanlışlıklardan faydalanarak ömürlerini kısaltmak istemem.

Bu benim düşüncem..
  • arkadaşlar ben 23 sipariş verdim diye yazdım bazı arkadaşların çeşitli tepkilerine neden oldu. ndan kazanılacak para boğazdan geçecekmi vs vs.

yıllardır büyük sermaye gruplarının vatandaş üzerinden dolayı yollardan geçinmesinden rahatsız olmadan benim 23 adetten rahatsızlık neden anlamadım. Normal şartlarda bende kimsenin canının yanmasını istemiyorum ama v550 mouse aldım HB den ucuz diye yazmışlar mouse OEM ama kutulu ürünle arasında dağlar kadar fark var mouse pil kapağı kapanmıyor şimdiden burada HB dürüsttü ben mi bozuk mal aldım. Herkese aynı dandik malı ylladılar. Alan tüm arkadaşlara gönderdikleri takdirde şimdiden hayırlı olsun. Vicdanım rahat ve bu mallarıda notebok yanında hediye vereceğim zaten amacım o şekilde. Kimseye 20 TL ye alıpta 100 TL ye satmak niyetinde değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

bundan 2 yıl önce logitech vx-nano faciası vardı o dönem bende 39 liraya o mouseden almıştım. herkes gönderilmeyecek iptal edilecek falan diyordu. ama kimse iptal ettirmedi.

ve ayıplıyorum o 1 den fazla alanları ... ihtiyacınızı giderin sömürmeyin ne adamsınız ins gonderilmez 1 tane sipariş verenlere gönderilir aynısı mavibilgisayarda da olmustu 1 tane alanlara gonderilmişti ürün ses kartı almıştık 129 dolarlık aleti 29 dolara :D

A-Data Türkiye yetkili distribütörleri EndeksBilişim ve MersaSistem'miş. Bilginize..

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimt

arkadaşlar ben 23 sipariş verdim diye yazdım bazı arkadaşların çeşitli tepkilerine neden oldu. ndan kazanılacak para boğazdan geçecekmi vs vs.

yıllardır büyük sermaye gruplarının vatandaş üzerinden dolayı yollardan geçinmesinden rahatsız olmadan benim 23 adetten rahatsızlık neden anlamadım. Normal şartlarda bende kimsenin canının yanmasını istemiyorum ama v550 mouse aldım HB den ucuz diye yazmışlar mouse OEM ama kutulu ürünle arasında dağlar kadar fark var mouse pil kapağı kapanmıyor şimdiden burada HB dürüsttü ben mi bozuk mal aldım. Herkese aynı dandik malı ylladılar. Alan tüm arkadaşlara gönderdikleri takdirde şimdiden hayırlı olsun. Vicdanım rahat ve bu mallarıda notebok yanında hediye vereceğim zaten amacım o şekilde. Kimseye 20 TL ye alıpta 100 TL ye satmak niyetinde değilim

Notebook yanında hediye O da güzel

• Kaçırdık be
  • Böyle bi bahane olabilir mi Allah aşkına. Büyük sermaye guruplarından bize ne ?

Kimse bana onlardan alışveriş etme şartı koşmuyor, işime gelirse alıyorum gelmesse almıyorum.

Ek: notebook yanında hediye edeceğim demişsin de, onu da kimse babasının hayrına yapmaz, sattığın notebooklarda 50-100 tl zam yaparsın büyük ihtimalle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 12 Mart 2010; 9:29:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

A-Data Türkiye yetkili distribütörleri EndeksBilişim ve MersaSistem'miş. Bilginize..

ikisinden birisini arasak farkedermi ? bide nediyecezki yani burda çakal olan biz oluyoruz :D

• bende aldım şipariş onaylandı. şimdi baktım "Bu Ürünün Aktif Satışı Artık Yapılmamaktadır. " diyor uyanamışlar galiba
  • Artık göremiyorum ürünü:(
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.