Şimdi Ara

307 için uygulamalar (348. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.350
Cevap
11
Favori
666.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kickergls

quiet_20 senin araç lpg liydi değilmi nasıl kaç km oldu şimdi memnunmusun hala bir sıkıntın varmı

merhaba.

evet aracım lpg'li.

yaklaşık 12.000 km dir kullanıyorum. ilk başta lpg oksien sensörü uyumlu olmasına rağmen bağlamamışlar bu yüzden BSI kafasına göre yakıt yolluyordu yakıt hep yüksekti. Zor bela oksijen sensörünü lpg beyninede bağlattım şimdi çok memnum. Şehir içi 25-27 kr, şehirler arası 90 ile 110 km hızda 19-20 kr gibi yakıyor şuanda. tabi yakıt fiyatlarındaki değişmeler sonucu bu oranlar değişebiliyor. Otomatik vitese ve aracın ağır olmasına bakınca bana göre çok iyi.

Çok memnumum sıkıntım yok.

• arkadaşlar bugün yokuş yukarı yolda giderken oil pressure insufficient mesajı verdi ve araç stop etti. yağla ilgili olduğundan tekrar tekrar marşla zorlamadım yatak sarar felan düşüncesi ile. 3 defa bastım baktım almıyo sonra marşa basmadım.
    pazar günü olduğundan aracı sanayide bir ustanın kapısına bıraktım yarin bakılacak. muhtemel problemler neler olabilir?
    bu muhtemel problemlere göre masraflar nekadar olabilir? bilen ve tahmini bir fiyatlama yapabilecek olan varmı???

15 gün öncede klima fanı rezistans problemi ve depriyaj balata seti değişimine 550 tl ödemiştim artık masrafları rahatsız etmeye başladı. çok sevsem de değitirme zamanı geldi düşüncesindeyim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stornado -- 7 Ağustos 2011; 23:53:07 >
  • aracınız "yetersiz yağ basıncı" hatası vermiş. yeniden aracı çalıştırmamanız iyi olmuş. aracın yağ kaçağı varmı bakmanız gerekli eksilmiş olabilir. yokuş yukarı çıkarken yaptığı için frenlerden şüpelenmiyorum ama motor ve şanzıman yağları kontrol edilmelidir.

belkide yağ basıncı ölçen müşür arızalıdır bukadar karamsar olmamak lazım ama yinede tedbiri elden bırakmamak da gerekli
  • merhaba arkadaslar,
    angel farların balanslarını veya bazıları beynı dıyor nerden bulabılırım bilen var mı ii gunler
  • Arkadaşlar klima 5 dk calısıyor sonra duruyor sonra gene çalısıyor kendı kafasına göre hareket ediyor sebep ne olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnsnl

merhaba arkadaslar,
    angel farların balanslarını veya bazıları beynı dıyor nerden bulabılırım bilen var mı ii gunler

merhaba
    angel far derken zenon farları mı kast ediyorsun acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpimis

quote:

Orijinalden alıntı: hsnsnl

merhaba arkadaslar,

merhaba
    angel far derken zenon farları mı kast ediyorsun acaba?

yok arkadasım, cercevelerı yok mu halkaları bır far da 2 tane..onlar yanması ıcın arkasında balansları var ufak sıyah kutu kadar bısı..onlardan lazım da bir halkada sorun yasıyorum
  • Merhabalar .
    Şu maklajlı kasanın cd çalarlarında usb ve aux çıkış almak mümkünmüdür zira her cd yi okumaması beni sinir etmeye başladı. Birde direksiyon çok fazla yıprandı auto king bunu mini onarım kapsamında onarıyor a da değiştiriyor mü .
  • merhabalar. benim araç bir haftadır silecekleri çalıştırdığımda su sıkmıyordu. bir yerden antifirizli cam suyu aldım onu doldurduktan sonra yaptı. bende sağ ön tekerin oradaki su sıkan motoru söktüm ve orada bulunan arka ve ön cama suyun gidişini ayıran sibobun çalışmadığını gördüm. temizledim ama yine çalışmadı. şimdi o sibobu takmadan geri monte ettim. fiskiyeyi çalıştırıyorum ön ve arka cama aynı anda sıkıyor. ayırma işi yok . bu bir suyu sıkan motor için ağır gelir mi. bu şekilde kullansam? bir de sebebi antifirizli cam suyu mu sizler ne kullanıyorsunuz cam suyu olarak? 307 sw 2,0 2005pru.
  • eğer fıskiye motoru arızalı ise fazla pahalı bişi değil ama ben mevzuyu
    tam anlayamadım.

bu arada arkadaşlar digital cd changer aparatından aldım, montajı yaptım
    fakat çalışmadı. acaba pejo planetten aktivasyon mu yapmak gerekiyor
    cd changer var diye.
  • quote:

eğer fıskiye motoru arızalı ise fazla pahalı bişi değil ama ben mevzuyu
    tam anlayamadım.

cd changer var diye.

aynen dostum daha öncede bir yerde okumuştum ben eğer cd changer önceden takılı değilse aktifleştirmen gerekiyormuş

aynen dostum daha öncede bir yerde okumuştum ben eğer cd changer önceden takılı değilse aktifleştirmen gerekiyormuş
  • Merhaba Arkadaşlar,

İstanbul avrupa yakasında güvenilir, amacı müşterisini soymak olmayan, e tabi işten anlayan 1 servis tavsiye edebilecek olan varmıdır ?

Şimdiden teşekkürler.
  • fiskiye motoru çalışıyor. motorun hemen altında iki adet meme ucu var biri arka cam için diğeri de ön cam için. o bozuk diye düşündüm ve içindeki bir parçayı çıkardım. şimdi fiskiyeyi çalıştırıyorum hem ön cama hem arka cama aynı anda ikisine su sıkıyor. bir müddet böyle idare edeceğiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceyasar

quote:

eğer fıskiye motoru arızalı ise fazla pahalı bişi değil ama ben mevzuyu
    tam anlayamadım.

cd changer var diye.

evet arkadaşlar digital cd changer
    hizmete girdi. pejo planetten aktivasyon gerekti, aktivasyonu
    yaptık. keyifle müzik dinliyoruz. tavsiye ederim.

• dostum nereden aldın aldığın dijital cd changer nedir? ve fiyatı en kadar ayıptır sorması :)
  • Hani şu orjinal teybin arkasındaki 6 lı cd changer yuvasıdan
    teybe bağlanan aparatlar varya, mp3 dinliyorsun aracın ekranından
    CD çalar gibi takip edebiliyorsun. en güzeli teybe entgre olunca
    direksiyondaki koldan kumanda edebiliyorsun.

sahibinden.com da kargo ile 130 tlye aldım. 20 tlde saniyede aktivasyon.
    değdi valla.
    AudioSystem diye arattır çıkar.
  • normal cd ye göre ses daha az mı çıkıyor ?
  • ses kalitesi nasıl?
  • Hocam araç üzerindeki mevcut sistemle
    bile ben gayet başarılı buldum. gerçi araçta
    önceden hiç CD çalar yoktu dolayısıyla orjinalı nasıldır bilmiyorum fakat fm transmitter yada
    kaset aparatıyla dinlenilen mp3 ten çok çok daha kaliteli gümbür gümbür
    müzik dinliyoruz. Açıkcası bu kadar beklemiyordum.
  • quote:

Hani şu orjinal teybin arkasındaki 6 lı cd changer yuvasıdan
    teybe bağlanan aparatlar varya, mp3 dinliyorsun aracın ekranından
    CD çalar gibi takip edebiliyorsun. en güzeli teybe entgre olunca
    direksiyondaki koldan kumanda edebiliyorsun.

sahibinden.com da kargo ile 130 tlye aldım. 20 tlde saniyede aktivasyon.
    değdi valla.
    AudioSystem diye arattır çıkar.

arkadaşım şunun linkini atsan sana zahmet aradım fakat bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.