Şimdi Ara

307 için uygulamalar (350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.351
Cevap
11
Favori
665.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: quiet_20

arka amortisör çözümü çok basit. bende aynı sıkıntıdan muzdariptim. uygulamayı yaptığım günden beri arkadan tık gelmiyor. maliyeti 2,5 TL (:

sözünü ettiğin uygulama nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: riva70

arkadaşlar dün gezerken aracın gazı durdum.
    tekrar çalıştırdım lpg sinyali 3 kez uzun dıt dıt sei geldi arac tekledi tekrar 3 kez ses geldi ve arac stop etti bende benzine aldım bp istasyonuna kadar gittim lpg aldım tüpe geçtim araçta tekleme falan kalmadı.
    sizce bunu neden yapıyor daha önce böyle birşey olmamıştı. sadece tek dıt sesiyle tüpe geçip tüp yoksa tekrar benzine geçiyordu?
    lpg deposunda birikmiş hava olabilir mi? boşaltırsam naasıl olur var mı bu şekilde bir uygulama?

lpg sisteminde arıza olduğu zaman o şekilde uyarı veriyor.
  • quote:

quote:

arka amortisör çözümü çok basit. bende aynı sıkıntıdan muzdariptim. uygulamayı yaptığım günden beri arkadan tık gelmiyor. maliyeti 2,5 TL (:

307 lerde herkezin nefret ettiği aracın satbilize yolda arka amortisörlerinden gelen "lak-luk" sesinin çözümü
  • quote:

quote:

quote:

307 lerde herkezin nefret ettiği aracın satbilize yolda arka amortisörlerinden gelen "lak-luk" sesinin çözümü

Çözüm? /:

• quote:

Orijinalden alıntı: SZKR

quote:

quote:

quote:

Çözüm? /:

evet çözüm nasıldı takip edemedim rica etsem.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SZKR

quote:

quote:

quote:

Çözüm? /:

evet çözüm nasıldı takip edemedim rica etsem.

http://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=14770&title=307-n%DDn-arka-amort%DDsrnden-gelen-ses

burada detaylı anlatmıştım.

• arkadaşlar selamlar...
    benim 307 hd nin kalorifer komutalarının aydınlatma ışıkları yanmıyor.sigorta sağlam o sigorta başka yerleride çalıştırıyor ama komuta aydınlatmaları yanmıyor.konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarden yardım bekliyorum.
  • benimde başıma gelmişti
    genelde 3 tanesi birden gidiyor. (Eski kasa 307 ler için konuşuyorum)
    3 tane ampülü var , klima ünitesi kolay sökülüyor. eliniz yatkınsa kendiniz de sökebilirsiniz
  • yani 3 ampulvar orada.üçünün birden yanması garip değilmi.ayrıca küllüğün aydınlatmasıda yanmıyor sanırım hepsi tek sigortaya bağlı.bir sökeyim bakalım olacakmı.teşekkürler...
  • uzun zamandır yoktum herkese selam arkadaslarr.
    bır hafta once solumdan sıkıstıran mınubus ön kapı sol sttop marspıyel arka camurlugu göturdu.ön kapı degsmek zorunda kaldı.neyse cana bırsey gelmedı.
    aracım 2 gun once cıktı ama tuhaf olan bırsey var 2 gun oncekı yagmurda degısen kapının oldugu yanı şöfor tarafına su gırmıs.nerden gelıyor olabılır arkadaslar..bılenımız varmı?
  • büyük gecmis olsun..cam fitillerinin oradan veya aracın altına egilirseniz söfor tarafının orada yuvarlak seklinde yer var fakat normalde plastikle kapalı eger o plastik cıkmıssa ordan girebilir
  • Geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEDATDINC -- 2 Ekim 2011; 23:51:59 >
  • selamlar.bir kaç sorum olacak eğer cevaplarsanız çok sevinirim.

teyp kolundaki cd radyo geçişini yapan düğme kayıp. görüntü olarak çok taktım son zamanlarda değiştirme imkanı var mıdır? sadece düğmeyi satan yer bilen varsa çok işime gelir?

bir de daha büyük bir sorun çıktı dün. (arabayı satayım dedim anında sorun çıktı işe bak =) ) rolanti de kendi ağır ağır giderken rınnn rınnnn rınnnn yapa yapa beşik gibi ileri atıyor arabayı. yani bi gaz veriyor bi çekiyor sanki. ama tatlı tatlı böyle tam beşik gibi. bunun nedenini tahmin edebilecek bi arkadaş var mıdır?

araç 2005 xr otomatik.

(19.800 yazdım fiyata çok az değil di mi? 23000 li fiyatlar gördüm de...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.trust

selamlar.bir kaç sorum olacak eğer cevaplarsanız çok sevinirim.

teyp kolundaki cd radyo geçişini yapan düğme kayıp. görüntü olarak çok taktım son zamanlarda değiştirme imkanı var mıdır? sadece düğmeyi satan yer bilen varsa çok işime gelir?

bir de daha büyük bir sorun çıktı dün. (arabayı satayım dedim anında sorun çıktı işe bak =) ) rolanti de kendi ağır ağır giderken rınnn rınnnn rınnnn yapa yapa beşik gibi ileri atıyor arabayı. yani bi gaz veriyor bi çekiyor sanki. ama tatlı tatlı böyle tam beşik gibi. bunun nedenini tahmin edebilecek bi arkadaş var mıdır?

araç 2005 xr otomatik.

(19.800 yazdım fiyata çok az değil di mi? 23000 li fiyatlar gördüm de...)

merhaba. teyp kolu derken direksiyondaki koldan mı bahsediyorsunuz? kol dediğimizde akla ilk o geliyor.

eğer kol ise o düğmeyi bulamazsınız. çıkmacılarda bir kolun üzerinden sökmeniz lazım ama kolu satamayacakları için yanaşmazlar. en güzeli yenisini alabilirsiniz. 40 TL civarı bir fiyatı olması gerekiyor. Eğer teypteki düğme kayıpsa ozaman forumda bir arkadaş vardı garantili tamirini yapıyorum diyordu onda belki parçalarrı vs vardır.

tekleme konusuna gelince, kötü yakıt almış olabilirsiniz ya da boğal kelebeğiniz kirlenmiş olabilir. Hava filtresini değiştirin ve kelebeği temizletin, yüksek ihtimal düzelecektir. yinede düzelmez ise yakıt sisteminde ya da ateşleme sisteminde bir problem söz konusu olabilir.

• evet teyp kolu. 40 tl çok uygunmuş ya hemen halledeyim. bana verebileceğiniz bir link var mı 307 teyp kolu diye arattım ama bu çıktıhttp://www.yedekparcabizde.com/PEUGEOT-307-TEYP-KUMANDA-KOLU-20012008,PR-6869.html bu resimdeki değil dediğim parça. sağ elimin altında direksiyonun oradakinden bahsediyorum.

yakıt işine bakıcam avrupa yakasında bildiğiniz bir usta var mı? bana çok masraf çıkartma heveslisi olmayan? =)
  • selam
    sağ elinizin altındaki kol budur.

http://www.parcatreni.com/peugeot-307-radyo-kumanda-kolu-2001-2008-46843.html

gerçi sizin arattığınız kol da aynısıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.trust

evet teyp kolu. 40 tl çok uygunmuş ya hemen halledeyim. bana verebileceğiniz bir link var mı 307 teyp kolu diye arattım ama bu çıktıhttp://www.yedekparcabizde.com/PEUGEOT-307-TEYP-KUMANDA-KOLU-20012008,PR-6869.html bu resimdeki değil dediğim parça. sağ elimin altında direksiyonun oradakinden bahsediyorum.

yakıt işine bakıcam avrupa yakasında bildiğiniz bir usta var mı? bana çok masraf çıkartma heveslisi olmayan? =)

sn. dr. trust.

evet bahsettiğiniz kol budur ama fiyatı çok pahalı. Bu fiyatları görünce size yanlış bilgi verdiğimi düşündüm ve orjinal peugeot parçası satan arkadaşımı aradım görüştüm. Sitesinde de var 39 TL, bu vermiş olduğunuz linklerdeki iki katından da fazla yazık günah.

Parçacı arkadaşım (MURAT) siteyi yeni tasarladığı için sitede pek parça bulamayabilirsin ama telefonla ararsan yardımcı olur. Parçaları orjinaldir.

Buda size bahsettiğim kol'un linki

http://www.peugeotmarket.com/206-RADYO-KUMANDA-KOLU,PR-156.html

kol'un 206 kolu olması seni yanıltmasın, bu parça 206, 307 ve 406 için aynıymış bizzat sordum.

umarım işinize yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: individual

selam

Erginim nerelerdesin yaw??
  • quote:

Orijinalden alıntı: login35

quote:

selam

Erginim nerelerdesin yaw??

abi ,asıl sen nerelerdesin ?

keyifler nasıl?

bugun salih'le beraber bagaja 2.aydınlatma yaptık

• quote:

abi ,asıl sen nerelerdesin ?

keyifler nasıl?

bugun salih'le beraber bagaja 2.aydınlatma yaptık

Durup durup icat çıkarmayın yaw başımıza yine 2.aydınlatma felan

Buralardaydım kardeşim ama iş güç koşturması bol bir yaz geçti.Hatta kızacaksınız ama istanbula bile gelip gittim.Kalmadım gerçi sabah indim akşamı geri döndüm e tabi yorgunluktan öldüm.

Kıllığım tutmasa az daha 3008'leniyordum.1000 lira için pazarlıktan çaydım.Kıllığım tuttumuda tutyo hani

Salihim nasıl?

Unutmadan Akiften ses seda yok siz görüşebiliyormusunuz?

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.