Şimdi Ara

307 için uygulamalar (346. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.350
Cevap
11
Favori
666.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 307 1,6 HDi 110Hp arıyorum. Gören, duyan, bilen varsa bana ulaşsın lütfen. 100bin km altı terih sebebidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stornado

quote:

Orijinalden alıntı: alpimis

saol murat.
    sonunda yaptırdık CC yi. bizi yıllarca 1.4 dizele tesisat var ama olmuyor masalıyla kandırdılar.
    ilk fırsatta servise gidip göstereceğim. parçayı kendim ebayden aldığım için 70 ( parça ) + 50 ( elektrik işçiliği ) mal oldu.
    kayseride servis 300 tl istiyor.

bende de aynı model araç var.cc için kolu yerine takma işleminden başka beyinden program açma işlemi falan yapıldımı sadece yerine montaj için 50 tl fazla çünkü. elektrikçi ne işlem yaptı ki? tesisat falan işlemi yok değilmi ?

evet yükleme yapıldı.30 dakika kadar sürdü.
    aracın enjeksiyon beynini 207 olarak yeniden yükledi zannedersem.
    zaten 1.4 dizellerde enjeksiyon beyni sorun çıkartıyordu. hatta yükleme
    yapılamayacağını iddia eden servislerde vardı. zaten basit bi bilgisayar
    bağlantısını da çoğu yerde 30 tl den aşağı yapmıyorlar.

• satılık 307

pazartesi günü sıfır turbo takdırdım yağ ve yağ filtresini değiştirdim.dünde sıfır turboya uyum sağlayamayacak 10 parçayı daha değiştirdim yani son 4 gün içinde 2 milyardan fazla masraf ettim bu arada dün trigerinide değiştirdim.mtv 2. taksidide ödedim.
  • kaç model? fiyat nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: login35

Geçtiğimiz Salı günü İzmir-Konya-İzmir non-stop yaptım. Tam 1185 kilometre 1 depo yakıtla yapmışım.

Sağolsun CC yollarda müsaitti 105'e kiltledim oh ne rahat bi nargilem eksikti yane.

Konya ne değişmiş yahu?

Ana noktaları hatırlamasam yok ben başka şehre geldim derdim.

Abi bende Konya'dayım insan bi haber ederdi ama di mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: quiet_20

kaç model? fiyat nedir?

sahibinden link koydum gerekli açıklama var 2006 model 307 1.6 hdi 110 beygir tüm bakımları yapılmış masrafsız hatasız değişensiz.
  • iyide sahibindende 1 tane 307 yokki 1.6 110 hp. bu yüzden ilan numarası yada linki paylaşmalısın okadar aracın içinden nasıl bulalım seninkini dimi.
  • quote:

iyide sahibindende 1 tane 307 yokki 1.6 110 hp. bu yüzden ilan numarası yada linki paylaşmalısın okadar aracın içinden nasıl bulalım seninkini dimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: individual

quote:

iyide sahibindende 1 tane 307 yokki 1.6 110 hp. bu yüzden ilan numarası yada linki paylaşmalısın okadar aracın içinden nasıl bulalım seninkini dimi.

satılık 307 yazan yere tıkla link orda
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-hatasiz-karasimsek-1-6-hdi-110-beygir-54284151/detay/http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-hatasiz-karasimsek-1-6-hdi-110-beygir-54284151/detay/

• bu şelilde link verdiğin için farkedememişim, diğer arkadaşların da farkedememesi ihtimaline karşı normal şekilde link koyman iyi olmuş

aracın güzel maşallah kilometreden dolayı sıkıntı yaşayabilirsin. alanada satanada hayırlı olmasını temenni ediyorum.
  • 14 Ağustos saat 17.30'da 206 sahipleri olarak Ankara'da iftar buluşması yapacağız.Tüm 307'ci ve diğer Peugeot'cu arkadaşlarımız davetlidir.
  • quote:

bu şelilde link verdiğin için farkedememişim, diğer arkadaşların da farkedememesi ihtimaline karşı normal şekilde link koyman iyi olmuş

aracın güzel maşallah kilometreden dolayı sıkıntı yaşayabilirsin. alanada satanada hayırlı olmasını temenni ediyorum.

teşekkürler zaten bakımlı araçta kilometre önemsenmez ve ben arabamı 2 gün önce bakıma soktum 2 milyarın üstünde masraf ettim triger turbo yağ bakımı ve 10 tane parçayı bozulmadan değiştirdim.Orjinal pejo servis bakımlı 2 gün önceki bakım hariç tüm masrafları civata değişikliği bile serviste yapıldı ve mtv 2. taksidi ödendi buda artıları arkadaşlar
  • arkadaşlar bir sorunum var yardımlarınızı bekliyorum.
    malum hava sıcak klima çalıştırmak gerek fakat fan çalışmadığı için klima yesil yansada devreye girmiyor. problemin kaynağını buldum ama onarımını yapamıyorum
    şu an tatilde afşinde yaylada olduğum için servislerede uzağım en yakın servis 130 km civarı. sizden ricam başına böyle bir problem gelen arkadaşım problemi nasıl çözmüş kısaca açıklarsa sevinirim.
    resimlerinide eklediğim fan kademeli devresindeki devir ayarlayan REZİSTANSın(resimdeki açıkyeşil ya da beyaz gibi görünen alttan çekilmiş hali) bağlantı kablolarından biri sanırım saşe olan ısınıp soğuyarak gevşedi arada bir tutukluk yaparken artık hiç çalışmamakta. rezistansa torpidoyu sökünce görmeden aralık bir yerden elle dokunabiliniyor ya da cep telefonunla video çekerek neler olup bittiği görülebiliniyor. dokunca devreye giriyor fakat gevşek olan kablosu aşırı ısınıyor ve o delikten sökmek imkansız gibi tüm havalandırma tertibatı ve gögüs sökülmeden zor. rezistasın kabloları yukarıdan yol bilgisyarı göstergesine yakın, göstergeyi söküncede yine oradan müdahale imkansız.
    bu rezistansın kablosunu nasıl sökebilirim ya da sökmeden sıkılaştırabilirim????????

307 için uygulamalar

307 için uygulamalar

307 için uygulamalar

• Merhaba arkadaşlar. 3M siyah karbon folyo aldım. 206 Quiksilver aracımın ön konsoldaki orta göğüs kısmını, sağ ve sol havalandırma çerçevelerini ve kapı kolu çerçevelerini kaplayacağım.
    Artan folyoyla da babamın 307'sinin arka plastik tampon eklerini de kaplamayı düşünüyorum. Hafif çizikler var, onları da gidermiş olacağım. Sizce nasıl durur? (Foto'da işaretli yer.)

307 için uygulamalar
  • berkay buradan da söylüyorum gel gövde rengi yapalım hehe (:
  • stornado;

daha önce bu durum hiç başıma gelmediği be olan arkdaşlara şahit olmadığım için konu ile ilgili bir bilgim yok ne yazıkki. inşallah bir bilen arkadaş sana detaylı yardımcı olur. ön konsolu ve teyibi sökerek müdahae etme şansın yokmu? (tam olarak yerini anlayamadım)

eğer öyle olursa ön konsol ve teyibi sökmek basit olur hemde geniş alan açılır rahat çalışırsn.
  • quote:

berkay buradan da söylüyorum gel gövde rengi yapalım hehe (:

• quote:

stornado;

daha önce bu durum hiç başıma gelmediği be olan arkdaşlara şahit olmadığım için konu ile ilgili bir bilgim yok ne yazıkki. inşallah bir bilen arkadaş sana detaylı yardımcı olur. ön konsolu ve teyibi sökerek müdahae etme şansın yokmu? (tam olarak yerini anlayamadım)

eğer öyle olursa ön konsol ve teyibi sökmek basit olur hemde geniş alan açılır rahat çalışırsn.

rezistansın yerini şöyle tarif edeyim. klima tuşunun yanındaki sarı renkli lambası olan içeri hava çevrim tuşuna basılınca açılan kapağın içerisinde o tuşa başılmayınca kapağın altında kalıyor ulaşılamıyor( bu kapak torpido yerinden çıkarılınca torpido arkasında görünüyor) tam olarak havalandırma fanının ağzında. teyp konsolundan ulaşılacağını sanmıyorum ama yinede sökeyim dedim kapı kilitleme tuşunun solunda ve diğer sağ uçtaki boş buton kapaklarını sökemedim zorlayınca kırılmasından çekindim.
    rezistansın yeri yol bilgisayarının sağ ucunun yaklasık 6-7 cm aşağısı. rezistans aşağıdan yukarıya doğru monte edilmiş kabloları üst kısımda kaldığından ulaşılamıyor. birde rezistans ısınsada ısısını fanın önünde olduğundan fan somuruyor.

• İyi günler benim klimayla ilgili bi problemim var klimayı calıstırdıktan 5-6 dk sonra kendiliğinden duruyor sonra açılıyor tekrar duruyor nedenini bilen varmı şimdiden teşekkürler
  • Bi bilen yokmu
  • 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.