Şimdi Ara

300DK 300SMS 1.3GB 12TL PTTCELL 2.3GB 15TL - 3.3GB 18TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
20
Favori
16.593
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uzunenes

Valla onu bunu bilmem hadi bize hediye yok eywallah ama o zmn 4.5G li sim kart versinler. Bununla ilgili bilgisi olan var mıdır ?

4.5G simkartlar geldi ptt şubesinden aldım ben👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea 'daki 19a 5 gb varken pek de iyi değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bostonceltic

Avea 'daki 19a 5 gb varken pek de iyi değil.

hocam link vs bi şey var mı fiyatı iyimiş
  • Avea hattımım taahhütü gelecek aya bitiyor. İndirimiyle 16 TL ödüyorum 2 GB internet, 500 DK her yöne konuşma ve 5000 SMS'e, dakika paketi bana fazla geliyor zaten, ayda 100 dakika olması dahi yeterli, internet de bazen bitiyor, 2 GB sonrası sınırsız olduğu için sorun olmuyor o da. Sorun şu ki 4 TL fark olacak eğer buna geçersem, geçtiğime değmeyecek, Avea'nın altyapısını kullandığı için aynı indirimi bunlar da tanımlıyorlar mı acaba? Eğer yaparlarsa tarife bana 10 TL gibi komik bir rakama gelir ve anında geçerim, diğer türlü çok bir anlamı olmaz bana.
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Nasıl indirim yapiyorlar hocam size

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Faturasız olsaydıda geçseydik. Bağlanamama problemi var bende taahhüte alerjim var.

taahhüt bozulursa kullandığınız ay x 3 tl ceza gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: nadir_en

yeni hat ne kadar pttcellde?

arada kaynamis sanirim bilen var mi?

• 60 tl den fazla. bunlar hat ücreti değil, hat vergileri.

• quote:

Orijinalden alıntı: bostonceltic

Avea 'daki 19a 5 gb varken pek de iyi değil.

19 liraya olanı 2gb değil miydi? veya başka bir tarife mi bu bahsettiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

60 tl den fazla. bunlar hat ücreti değil, hat vergileri.

yuh o ne yaa?!? zamanında bedava veriyorlardı hatları!... avea'da 25 tl yüklü hat 35 tl idi; en iyisi onu alıp para bitince pttcell'e taşımak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctorfizik -- 14 Ocak 2016; 12:35:29 >
  • Aveadan gecince 12 ay 1gb hediye kampanyasindan yararlanilamiyormus ne kadar sacma 128kb internet cokmu kotu ?

• 3 yıldır pttcell'liyim mutluyum, tavsiye ederim. Tek sıkıntı avea nın çekim kalitesi.

• Aşırı derecede sıcak fırsat

Yeni hat alıp geçmeyi planlıyorum,

• Hat iptalinde ne kadar ücret alıyorlar

• 1) yeni hat kesinlikle pttcell'den almayın, 60 tl gibi en yüksek rakamı alıyor. 2) pttcell müşteri temsilciliği berbat ötesi hiç bir şeyden anladıkları yok, sen diyorsunki bana mesaj geldi tarife fiyatları otomotik değişecekmiş, müşteri temsilcisi diyorki dikkate almayın bir çok kişiye böyle mesaj gitmis teknik bir sorun olmalı. Ve ardından 5 ocak itibariyle gerçekten mesajda yazdığı gibi tarife fiyatı değişiti arttı. Bu sadece bir örmekti. 3) pttcell düşük kb'dasınırsız internet dışında hiç bir cazibesi yoktur. En yüksek limitte Konuşma paketi ve 2gb interneti ile şu anda en iyi tarife avea 1000 dakka ve 2gb 19tl tarifesidir. Tabi yavaşta olsa sınırsız internete ihtiyacınız yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: banasat

1) yeni hat kesinlikle pttcell'den almayın, 60 tl gibi en yüksek rakamı alıyor. 2) pttcell müşteri temsilciliği berbat ötesi hiç bir şeyden anladıkları yok, sen diyorsunki bana mesaj geldi tarife fiyatları otomotik değişecekmiş, müşteri temsilcisi diyorki dikkate almayın bir çok kişiye böyle mesaj gitmis teknik bir sorun olmalı. Ve ardından 5 ocak itibariyle gerçekten mesajda yazdığı gibi tarife fiyatı değişiti arttı. Bu sadece bir örmekti. 3) pttcell düşük kb'dasınırsız internet dışında hiç bir cazibesi yoktur. En yüksek limitte Konuşma paketi ve 2gb interneti ile şu anda en iyi tarife avea 1000 dakka ve 2gb 19tl tarifesidir. Tabi yavaşta olsa sınırsız internete ihtiyacınız yoksa.

1- hangi cell den alırsan yeni hat ücreti 60 tl (turkcell, avea, voda fark etmez)
    2- haklısın ama digerleride pek farklı değil.
    3- örnek avea vermişsin ama pttcell de avea nin.

Aslında hiç birini kullanmamak lazım ama el mahkum.

• arkadaşlar anladığım kadarıyla avedan geçişlerde 1gb hediye alamıyoruz ama 12 tl ye sadece bu tarifeden faydalanabiliyormuyuz
    ikinci konu 12 tl faturaya 1buçuk lira telekominikasyon vergisimi ne o ekleniyormu
  • bimcell den geçirdik babamı. 12tl lik tarifeye almadılar. 15tl den girmiş oldu. vodafone a geçip 1 hafta sonra geçebilirmiydik. eski ft. sız hat tı taşınan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Riven_ -- 24 Ocak 2016; 10:45:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

bimcell den geçirdik babamı. 12tl lik tarifeye almadılar. 15tl den girmiş oldu. vodafone a geçip 1 hafta sonra geçebilirmiydik. eski ft. sız hattı taşınan.

bu arada benim hatın 300 mb ı dolmuştu. bugün baktım hız düşmemiş. 6gb indirmişim farkında olmadan 2 saatte. faturaya çakmazlar umarım. şuan 600mb ı hareketlere yansımış, ücretsiz görünüyor.

fatura 15 liramı gelecek yoksa artı 1buçuk lira iletişim vergisiylemi
  • 1.5 eklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Riven_ -- 24 Ocak 2016; 10:44:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.