Şimdi Ara

300DK 300SMS 1.3GB 12TL PTTCELL 2.3GB 15TL - 3.3GB 18TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
20
Favori
16.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhteşem 1gb paketini mevcut pttcelliler alabiliyomu bari?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NikolayGulayev

anlamadığım şey bu firmalar kendi müşterisine neden yetim gibi davranıyor ? 300dk 300sms 300mb 15tl ye kitlediler bize. 18e 1.3 21e 2.3 gb alabiliyoruz adam 18e 3.3 gb alıyor.

sadece pttcell değil tüm firmalar böyle. ha yapılacak en iyisi de firma değiştirmek galiba. tüm firmalar yeni müşteri kapma telaşında ama 1 firma görmedim ki müşterimi koruyayım politikası ile ilerlesin.

Kardeşim onların 1 gb fazla hediyeden dolayı var, birince aynı şartlar olacak.

• hazır müşteriye gene bir şey yok galiba.

Hay yapacağınız işe. ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertay_a

quote:

anlamadığım şey bu firmalar kendi müşterisine neden yetim gibi davranıyor ? 300dk 300sms 300mb 15tl ye kitlediler bize. 18e 1.3 21e 2.3 gb alabiliyoruz adam 18e 3.3 gb alıyor.

sadece pttcell değil tüm firmalar böyle. ha yapılacak en iyisi de firma değiştirmek galiba. tüm firmalar yeni müşteri kapma telaşında ama 1 firma görmedim ki müşterimi koruyayım politikası ile ilerlesin.

hocam taahhütten de yararlanamıyoruz. ben kaç yıldır pttcelliyim taahhütsüz hattım. al beni taahhütlü 12liğe geçir dediğimde yok diyorlar. 3tl de ordan fark koyuyorlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sertay_a

quote:

hocam taahhütten de yararlanamıyoruz. ben kaç yıldır pttcelliyim taahhütsüz hattım. al beni taahhütlü 12liğe geçir dediğimde yok diyorlar. 3tl de ordan fark koyuyorlar.

Onu düşünmemiştim haklısın, benim 2.hattim var şu 3gb sınırı olmasa taşırdım.

• Pttcell nano sim kart veriyor mu??
  • Mevcut avea hattından geçsek oluyor mu acaba? İkiside ayni altyapiyi kullaniyor ya...
    Bime ugramak lazim bi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada cekim gücü cok dusuktu hattimi tasimistim suan nasilki duzelmismidir ankarda yasayanlar

• Revenge® kullanıcısına yanıt
    JeFFreY.JeY kullanıcısına yanıt
    -Müşteri hizmetlerini aradım; Sitede yer almasa da son 90 gün içinden avea alt yapısı kullanan herhangi bir operatör saflarında olmamak gerekiyor,dedi.@JeFFreY.JeY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makine433 -- 12 Ocak 2016; 16:12:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makine433

-Müşteri hizmetlerini aradım; Sitede yer almasa da son 90 gün içinden avea alt yapısı kullanan herhangi bir operatör saflarında olmamak gerekiyor,dedi.

sagol hocam bilgi için
  • Arkadaşlar pttcell kullanmayın kullandırtmayın. Çöp bi firma. Fiyatlar iyi fakat eğer bi sıkıntı olursa ya da müşteri hizmetlerine işiniz düşerse vay halinize.

Ben tivibuya abone oldum sıkıntı oldu. Müşteri hizmetlerini aradım. Israrla aramamdan sonra sıkıntıyı düzelttiler. Fakat faturaya 30 tl fazla para geldi. Bunun üzerine tekrar aradım ilk şikayetimde sizi aricaz dediler geri dönmediler. 2.sinde aveanın sitesinde bal gibi yazmasına rağmen "pttcelliler kullanamıyormuş" deyip geçiştirdiler. 3.sünde servis kullanmışsınız diyerek para iadesi yapmadılar. İyide kardeşim ben böyle bişiye izin vermedim. Siz ne hakla benden para kesersiniz. Sizin beceriksizliğinizin ceremesini ben niye çekiyorum. Bu süreçte 15ten fazla(20yide geçer) pttcelle görüştüm. Zaten az olan dakkalarım bitti paket aşımı oldu. Bide ordan fazla para ödedim. Müşteri hizmetlerinin bilgisizliğimi dersiniz kaç defa sistemde sıkıntı var diye sizi geri çevirmelerimi dersiniz rezalet üstüne rezalet. Eğer siz reklam mesajlarına izin vermezseniz sizin işleminizi gerçekleştirmiyorlar... Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hakkınızı aramaya falanda boşuna uğraşmayın. Zaten bi sonuç alamazsınız. En basitinden şikayetvarda yazılan hiçbir şikayete cevap verildiğini görmedim. Ayrıca bizim gibi haksız yere fazladan parası kesilen biçok kişinin şikayeti var.

Bu heralde her operatörde olan bi sıkıntı ama facebooktan gelen mesaj üzerine(normalde yasal değil ama) kardeşim kilohedefi diye bi sitenin linkine tıklamış. Tıklar tıklamaz 56 tl faturaya ek geldi. Hadi buna bişi demiyorum ama tivibudan dolayı yaşadığım olay kesinlikle firmanın kalitesini gösteriyor. Siz siz olun bu çöp firmadan hat almayın.

• Pttcell'e geçeli 6 ay felan olmuştur. İnanılmaz derecede memnunum. Çerez parasına herşeyi neredeyse sınırsız kullanmak gibisi yok. Turkcell de geçirdiğim 10 seneye yanıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: klik

Arkadaşlar pttcell kullanmayın kullandırtmayın. Çöp bi firma. Fiyatlar iyi fakat eğer bi sıkıntı olursa ya da müşteri hizmetlerine işiniz düşerse vay halinize.

Ben tivibuya abone oldum sıkıntı oldu. Müşteri hizmetlerini aradım. Israrla aramamdan sonra sıkıntıyı düzelttiler. Fakat faturaya 30 tl fazla para geldi. Bunun üzerine tekrar aradım ilk şikayetimde sizi aricaz dediler geri dönmediler. 2.sinde aveanın sitesinde bal gibi yazmasına rağmen "pttcelliler kullanamıyormuş" deyip geçiştirdiler. 3.sünde servis kullanmışsınız diyerek para iadesi yapmadılar. İyide kardeşim ben böyle bişiye izin vermedim. Siz ne hakla benden para kesersiniz. Sizin beceriksizliğinizin ceremesini ben niye çekiyorum. Bu süreçte 15ten fazla(20yide geçer) pttcelle görüştüm. Zaten az olan dakkalarım bitti paket aşımı oldu. Bide ordan fazla para ödedim. Müşteri hizmetlerinin bilgisizliğimi dersiniz kaç defa sistemde sıkıntı var diye sizi geri çevirmelerimi dersiniz rezalet üstüne rezalet. Eğer siz reklam mesajlarına izin vermezseniz sizin işleminizi gerçekleştirmiyorlar... Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hakkınızı aramaya falanda boşuna uğraşmayın. Zaten bi sonuç alamazsınız. En basitinden şikayetvarda yazılan hiçbir şikayete cevap verildiğini görmedim. Ayrıca bizim gibi haksız yere fazladan parası kesilen biçok kişinin şikayeti var.

Bu heralde her operatörde olan bi sıkıntı ama facebooktan gelen mesaj üzerine(normalde yasal değil ama) kardeşim kilohedefi diye bi sitenin linkine tıklamış. Tıklar tıklamaz 56 tl faturaya ek geldi. Hadi buna bişi demiyorum ama tivibudan dolayı yaşadığım olay kesinlikle firmanın kalitesini gösteriyor. Siz siz olun bu çöp firmadan hat almayın.

Kardeşim hangi operatöre geçersen geç ilj işin micro odememi nedir onu kapatmak olsun. Sonra link tiklasanda bisey olmuyor.

• Valla onu bunu bilmem hadi bize hediye yok eywallah ama o zmn 4.5G li sim kart versinler. Bununla ilgili bilgisi olan var mıdır ?

• Evet arkadaslar Avea'dan gecislerde hediye 1 GB'tan yararlanamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakBey3545

Evet arkadaslar Avea'dan gecislerde hediye 1 GB'tan yararlanamıyoruz

Doğru bilgi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: yu5uf37

Pttcell nano sim kart veriyor mu??

Kendime yanıt vereyim

300DK 300SMS 1.3GB 12TL PTTCELL 2.3GB 15TL - 3.3GB 18TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yu5uf37 -- 13 Ocak 2016; 12:17:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |SteeL|

quote:

Orijinalden alıntı: BurakBey3545

Evet arkadaslar Avea'dan gecislerde hediye 1 GB'tan yararlanamıyoruz

Doğru bilgi mi

Evet musteri temsilcisinr sordum oyle dedi

• Faturasız olsaydıda geçseydik. Bağlanamama problemi var bende taahhüte alerjim var.
  • yeni hat ne kadar pttcellde?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.