Şimdi Ara

300DK 300SMS 1.3GB 12TL PTTCELL 2.3GB 15TL - 3.3GB 18TL (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
20
Favori
16.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pttcelin düşük fiyatlı kontörlü tarifesi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akinci

Pttcelin düşük fiyatlı kontörlü tarifesi var mı?

internet kampanyasından yararlanamazsınız. bence tahhütsüz bir şekilde faturalya geçin derim
  • Ben kullanmayacagım, ilköğretim e giden çocuk kullanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pttcell kullanıyorum, bir yamuğu olmadı daha. 4'lük tarifeye toplam 18,5TL veriyorum. hele pttcell liler arası sınırsız olması çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akinci

Ben kullanmayacagım, ilköğretim e giden çocuk kullanacak.

İlla pttcel mi olması gerekiyor bence diğerlerinde de iyi tarifeler var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pttcell den Turkcell e geçiş 3. günde gerçekleşti. Turkcell den pttcell e geçiş için başvuralı 5 gün oldu hala sms gelmedii

• Benim en büyük sorunum net yavaştan kasıt nr arkadaşlar çok yavaşta olsa sınırsız net varsa pttcell e geçicem yrın ama dakikada çok az

• Arkadaslar 1 haftadir pttcelliyim 300 mb bitti hizi halen gercekten hizli hic bir olumsuzluk yok benim icin bilginiz olsun videoda izleniyor sosyal medyada da dolasiliyor bi sikinti yok

• 28 liralık bi paket var arkadaşlar bundada net sınırsız mı?? Ne dersiniz

• 300 MB internetim bittikten sonra herhangi bir ek paket yok

300DK 300SMS 1.3GB 12TL PTTCELL 2.3GB 15TL - 3.3GB 18TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakBey3545 -- 21 Ocak 2016; 23:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakBey3545

300 MB internetim bittikten sonra herhangi bir ek paket yok

300DK 300SMS 1.3GB 12TL PTTCELL 2.3GB 15TL - 3.3GB 18TL

Tesekkurler

• Takip

• sağol hocam
  • Bugün itibariyle pttcelle geçtim fakat 12 lik taahhüt onay sms ini bitürlü gönderemedim.SOZ yazıp gönderiyorum o gidiyor ardından kabul için onay yazıyorum gitmiyor

• Az önce hattımı aldım, "iki güne aktifleşir" dedi PTT'deki eleman. Avea'dan geçtiğim için hediye internetten yararlanamayabilir mişim o da tam olarak bilmiyor durumu yaşayan var mı

• 2 yildir avea woops 23 tl kullaniyordum. Bu yil mus. Hizmetlerini aradim 23 ten vermediler. Bende once Turkcele gectim hat acildiktan 3 gun sonra Ptt tasidimhatim bu sabah acildi hediye 1gb mesaji hat acilinca geldi taahhutide verdim artik 12 tl den kullaniyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetbey.

"Faturalı tarifelere başvurmak için son iki aydan birine ait sabit fatura gereklidir."

Diyor ptt sitesinde. Bu durum doğru mu? Adımıza sabit fatura olmadan faturalı tarifelerden faydalanamıyor muyuz?

cuma günü başvurdum benden istemediler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • amele75 A kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan pttcellde 90 gün sınırı yok

• 4 aydır Pttcell'deyim
    sorunsuz çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Avea hattımım taahhütü gelecek aya bitiyor. İndirimiyle 16 TL ödüyorum 2 GB internet, 500 DK her yöne konuşma ve 5000 SMS'e, dakika paketi bana fazla geliyor zaten, ayda 100 dakika olması dahi yeterli, internet de bazen bitiyor, 2 GB sonrası sınırsız olduğu için sorun olmuyor o da. Sorun şu ki 4 TL fark olacak eğer buna geçersem, geçtiğime değmeyecek, Avea'nın altyapısını kullandığı için aynı indirimi bunlar da tanımlıyorlar mı acaba? Eğer yaparlarsa tarife bana 10 TL gibi komik bir rakama gelir ve anında geçerim, diğer türlü çok bir anlamı olmaz bana.

Avea ile aynı kontratı uzatabilirsiniz keza ben de aynı tarifeyi kullanıyorum, 1 seneden sonra uzatmışlardı. Geçmeye değmez.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.