Şimdi Ara

300 bin tl ile hangi isi kurmaliyim? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
6
Favori
9.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    matriks resim atım ya oradan usd try bu yıl bu ay ne kazandırmış yüzde cinsinden iyice bak

bizim insanımız yatırm yapmayı bilmiyor malesef alıyor 1000 tl kar görünce satıyor gecen sene çok insan gördüm 20 bin tl kar etim diye seviniyordu ama dövizde asıl karı bekleyen uzun vadeciler kazanır

usd ile gram altın gram gümüş fiyatlarıda her sene prim yapar şuan için altın fiyatları yine çakılacak 138 altın bulursan afetme tabi

sonuç her işin bir üstadı vardır ama emin ol yazmışsın ya yüzde 30 oturduğum yerden kazanamak çok zor diye hayır çok kolay matriks yüzdelere bak görürsün usd hisse gibi değil son 5 yıldır 2012 yılı hariç alan hep kazanmış bu sene usd yüzde 20 en az kar ederim üstelik sürekli al sat yapmadan ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazate48 -- 10 Mart 2017; 15:4:2 >
  • 2014'ten beri dövizdeyim hocam ben de zaten.

benim amacım, ana para sabit kalırken (döviz ile veya alım gücü doğrultusunda); aylık 6000tl'ye karşılık gelecek şekilde para kazanmak. dolayısı ile daha az yorucu işlerde çalışmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali bey amca -- 10 Mart 2017; 15:11:36 >
  • Sana yaptığım bir şeyi söyliyeyim döviz hesabı aç bankada kurları takip et sat al doları bak bakayım ne kadar kar ediyorsun heleki 300bin TL'ye aylık rahat 5k oturduğun yerden para

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasUo21

Sana yaptığım bir şeyi söyliyeyim döviz hesabı aç bankada kurları takip et sat al doları bak bakayım ne kadar kar ediyorsun heleki 300bin TL'ye aylık rahat 5k oturduğun yerden para

senin mesajından 4,3,2 ve 1 önceki mesajları okumalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali bey amca -- 10 Mart 2017; 16:11:13 >
  • O kadar vaktim yok

• BEYLER :( kullanıcısına yanıt
    ciddi olarak soruyorum
    halısaha işini nerede yapıyorsunuz
    yer kiralık mı sizin mi
    ortalama maliyeti ne kadar tutuyor
    ortalama gider ve kazanç nedir?
    yardımcı olursanız sevinirin
  • Hocam Antep fıstığı vs gibi değerli ürünlerin işlerine girebilirsin altın kadar değerli mübarek

Yada endemik bitki yetiştirme işine girebilirsin bir depo tutacaksın çok büyük olmayan bir yatırımla sistem kuracaksın değerli bitkiler yetiştiriciliği ile ilaç firmalarına kozmetik firmalarına kazık fiyatlarla satacaksın

• Xanax70 kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam maddi durum iyi galiba

• Bence kredi cek 1 adet otobus al belediyede calistir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BESİCİLİK nasıl olur acaba "Küçük baş-Büyük Baş

• e-ticaret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: November Rain

quote:

Orijinalden alıntı: FahreKnight

Tekstil atolyesi falan kurun bolca suriyeli var zaten 200-300 lira maasla uretin bir seyler

200-300 liraya ne çalıştırıyorsun sorması ayıp?

1000 liraya cnc operatörlüğü yapan, bilgisayar mühendisi (3 dil bilen) Suriyeli ve 600 liraya çalışan pastacı gördükten sonra 200-300 az gibi ama 500' e bulursun.
  • dükkan alıp kiraya verin. Temiz.

Hayalimdeki iş bu benim. Eşek gibi çalışacam para kazanacağım. 2 3 tane dükkan alıp kiraya vereceğim.

• Hocam kimse dememiş ama restaurant işinde iyi para var bence

Hizmetin iyi fiyatların da makul olursa paralar akar yani

• Ev al kiraya ver. Konu kapanmıştır. konu kilit

Moderator bey!

-heh ne var noldu?

-konu kilit diyorum

-Aynen bence de ev alsin kiraya versin

-KONU KILIT O ZAMAN

• Gayrimenkul al-sat

Araba al-sat

Başka yapılacak garanti iş yok.

Mevcut bulunduğun şehir de birkaç müteahhitle görüş.

"Yapılacak inşaatlara temelden daire almak istiyorum" de

Birebir görüşme yaparsan ve müteahhitlerin guvenilirligi hakkında da sorun yoksa işin kolay.

Her müteahhitin ihtiyacıdır sıcak para.Seni geri çevirecek az vardır.

8-10 ayda bitirir daireyi.temelden daire alırsan çok rahat ve iyi kar edersin.ve temiz para.

Kira işi zor biraz.Al kiraya ver al kiraya ver çok çok sonrası için.

• 1 ev 1 araba al ikisini de kirala sonra yat uyumana bak

• 300.000 liran var ve DH Konu Dışı ergenlerinden yatırım tavsiyesi mi istiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

300.000 liran var ve DH Konu Dışı ergenlerinden yatırım tavsiyesi mi istiyorsun

her konuda cok degisik yorumlar geliyor. benim bu forumda cok mesajim yok. her konuda tavsiyeler veriliyor. fikir alisverisi yapmak istedim. yapinin genc arkadaslardan olustuguna inanmiyorum. herkes bir cikari olmamasina karsilik, elinden geldigince dili dondugunce bir seyler yaziyor. ayrica dikkatinizi cekerim, sacma sapan bir tane yorum yok.

ek olarak, 0 km araclarin 70-110 bin, evlerin 300-600 bin oldugu ve bunlarin da satildigi bir ulkede 300 bin gercekten buyuk bir para mi?

• Faiz ye en güzeli

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.