Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

300 bin tl ile hangi isi kurmaliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
110
Cevap
6
Favori
7.652
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 300 bin tl ile hangi isi kurmaliyim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1267 Mesaj
    Doğal enerji kaynakları yatirimina girin...

Örneğin rüzgar enerjisi için türbin yapımı ve elektrik satışı...

AB fonlarından destek alın....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SEG 46&amp;#39;&amp;#39; 46125 LED TV
  • Binbaşı
    1074 Mesaj

Yazılım şirketi.

senertheking Evet iyi hocam.
    |
    |
    Bahsedilenler: senertheking , All Good Things kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben senin yerinde olsam , bir miktar daha koyar francashing alırdım , burger örneğin. Çok fena para kaldırırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    300 bin tl ile aylık 5 6 bin gelir elde etmek çok zor.paranın satın alma gücünü enflasyonu düşününce zor.eskiden olsa internet cafeler kazandırırdı.bi ara ben bile yapmayı düşünmüştüm.eğer bi alanda uzmanlıgınız yoksa ticari anlamda.o para hiç olur.zaten tl de kaldıkça eriyor
    |
    |

Dh RasKoLNiKov
  • Yarbay
    4751 Mesaj
    300 BİN TL ev alıp kiraya versen aylık 2 bin tl gelir yaklaşık.babamın evleri var ordan biliyorum.
    300 bintl ye bir dükkan açsan ve biraz ticaretten anlıyosan çok daha fazla kazanırsın.açacağın dükkanda önemli.bulunduğun çevreden satılmayan bişeyler satıcan.
    |
    |

|
    |
    277 Mesaj
    Bu koşullarda net getiri elde etmek çok kolay değil. Yurt dışında girişimcilik düşünürseniz bazı ülkelerde çok güzel fırsatlar var. Veya gelecek vaat eden bir projeye yatırımcı olursanız kısa sürede paranızı katlarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Sen bi onu dolar yada euro yapda .Öyle düşün ne olur ne olmaz referandum geliyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Onurcan.A

yurtdışına çıkanilirsin

TR yumurta çiftliği iyi para getirir

Az daha bulursan bir burgerking bayisi veya lcw bayisi defacto bayiliği

BAYİLİKTE PARA VAR

Burger King cok daha fazla istiyor.Biz alacaktik bayilik oradan biliyorum yani 1 trilyon üstündeydi yanlış hatirlamiyorsam

|
    |
    Otomobil işi sıkıntı iş hocam. Rent olayına girecekseniz gerçekten çok sayıda araç olmalı elinizde ki adam gibi para kazanın 2-3 arabayla olucak iş değil, ha çevreniz vardır şirket sahipleri vs. arkadaşınız vardır o zaman olur 4-5 araç ufak bir filo şeklinde senelik kiralayabilirsiniz mantıklı bir iştir, toplu para geçiceği için elinize başka şekildede değerlendirirsiniz böylece. Al sat olayı dahada sıkıntı arabadan anlıyor olmanız lazım, tanıdık usta olması lazım. Nerden alınır bunları bilmeniz lazım. Lak diye para kazanmaya başlayamazsınız sektörde tecrübe kazanmanız gerekiyor.
    Oto yıkama vs. demişler o işte kolay değil. Çalıştırıcak düzgün adam bulmanız çok zor. Karakterli eleman bu sektörde pek yok. 2 eleman gelmese 2 gün yerine birini bulamasan haftasonuna denk gelse bütün bunlar bide deli gibi zarar.

Yine emlak emlak demişlerde bunu diyenlerin acaba evi bilmemnesi var mı. Evler aylarca boş kalıyor, satmak isteyenlerde satamıyor. Piyasa durgun şu an. Bence riskli bir dönem emlak için. Bir çok ev sahibi neredeyse 2 yıldır zam yapamıyor kiralara. Ben kendi çevremden gördüklerimi yazıyorum bu arada. Şimdi çıkıp yazmasınlar biz böyle yaptık şöyle yaptık diye. Şu piyasada o yapılanlar istisnadır bence.

Sulu tarım demişsiniz tarla demişsiniz, bildiğiniz yada fikriniz olan işten devam edin işte ne güzel keşke bende anlasam üretim iyidir, modern yöntemlerle konumunuzu ilerletebilirsiniz sektörde. Hani girmek istediğiniz sektörler için elinizdeki miktar yeterli değilse ortak iş yapmayıda gözden geçirebilirsiniz çevrenizde güvenilir olduğundan emin olduğunuz kişiler varsa.

Pek tavsiye niteliğinde olmadı mesaj farkındayım yukarıdaki arkadaşlar biraz kolay göstermiş bu işleri, risklerinden bahsetmek istedim sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeyimVarKi? -- 11 Mart 2017; 19:51:35 >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,358
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.