Şimdi Ara

300-400 TL ile ne alayım? Hangi grup packler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen yazdan beridir oynamıyorum. Bu araşar pynayalım var ve yeni kartlar packler falan gelmiş galiba. Başlıkta da belirttiğim gibi 300-400 TL yatırarak hangi kartlardan alayım ne yapayım bilemedim?

Daha öncelerde face shaman oynuyordum, murlock ve bloodlust shaman da çok eğlendiriyordu. 5.turda yani 6.kağıdı çekmeden Ada'mı def ediyordum. Ranked oynarken 12'lere kadar geliyordum daha yukarı çıkamadım hiç. Şimdi istiyorum ki hem eğleneyim hem de vakit geçireyim. 100 frank var hesabımda ve yaklaşık 350-360 TL yapıyor. Önerileriniz nelerdir? Aşağıdakilerden hangilerini alırsam uzun vadede zevkli oyunlar çıkarabilirim? İyi desteler yapabilirim? Bir de bu adventure modunda olanlardan daha önce açmadım diye hatırlıyorum, onlar için de öneride bulununuz lütfen.

Welcome bundle 10 classic var 5 frank bunu alacağım zaten öylesine.

Journey to ungoro 50 pack ?
    Mean streets of Gadgetzan 50 pack?
    Whisper of The old Gods?

Karazhan (4wings kapalı)
    League of explorers (2wings kapalı)
    Blackrock (5wing kapalı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen yazdan beri oynuyorsan muhtemelen classic set'e yeteri kadar önem vermişsindir diye düşünüyorum, şimdi yeni gelecek expansion olan Un'Goro 50 packi al ardından yine bi 50 pack Un'Goro almanı tavsiye ederim, diğerini ise MSoG 50 pack alman : 100 Un'Goro (Bayağı kapsamlı bir expansion olacak) ve eksiğin varsa 50 MSoG, bütün adventure'lardan alabildiğin tabii en az 1 wing satın al köşede dursun, Karazhan da efektif meta kartları mevcut şuan.
  • Hocam geçen sene ocak şubatta oynadım, daha sonra yaza kadar oynamadım. Yazın da 1-2 ay çok aktif olmamak üzere oynadım. Klasik kart eksiklerimi de aynı şekilde tamamlarım pack alarak ya da gerekli kartları dustlayarak falan.

O zaman 2 grup packlerden de 100'er tane alıp 2'şer wing açıyorum ben? Gerisini bir şekilde halledeceğim artık.

Farklı önerileri olanlar da boş geçmesin lütfen.

• MSoG 100 tane almanı tavsiye etmem dostum bütün 1 sene kullanılacak doğru ama yeni expasion muhtemelen yeni mekanikleri ile metada daha belirgin olacaktır, classic te hala sahip olmadığın kilit legler varsa 50 classic 50 MSoG da olabilir (Y)

Bonus : dün gece açmıştım

Edit: bonus yüklenmedi kendisi golden lord jaraxxus :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheB0SS -- 28 Mart 2017; 2:21:26 >
  • hesap satın alsan daha ucuza gelir normalde yasak ama satışlar oluyor diye biliyorum. zaten packlerden çok yüksek ihtimal istediğin kartlar çıkmayacak.
  • @theb0ss

O zaman şimdilik 100 + 50 şeklinde alacağım. Duruma göre de ek yapabilirim. Teşekkür ederim hocam

@Bruce dickinson

Hocam hesap al sat olaylarına sıcak bakmıyorum. Zaten o şekilde alırsam da oynayamam. Zamanla aynı seviyelere getiririm, 4x50pack alsam yeterli olur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ateşle Barut -- 28 Mart 2017; 8:44:28 >
  • Direk hesap al ucuza gelir

• glumblapinta kullanıcısına yanıt
    Hocam hazır hesaplar istemiyorum. Kendim oluşturayım istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ateşle Barut

Hocam o paraya metayı yakalarsın ama değermi sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

quote:

Eğlenmek için oynuyorum, o şekilde düşünüyorum yani kendi hesabım kendi oluşturduğum desteler vesaire.

Rank 5'lere falan çıksam ve eğlenceli deckler yapsam amacıma ulaşmış olurum, tatmin olurum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

quote:

Eğlenmek için oynuyorum, o şekilde düşünüyorum yani kendi hesabım kendi oluşturduğum desteler vesaire.

Rank 5'lere falan çıksam ve eğlenceli deckler yapsam amacıma ulaşmış olurum, tatmin olurum.

Hocam heartstone eglenceli deck her sekilde yaparsın o paraya 2. El ps4 new 3ds xl ps vita alınabilir bi fp2 oyununa o kadar para doğru gelmiypr ki 3 ay sonra yeni kartlar gelince meta gene değişecek döngü sürecek yanlış anlama bnde advanturaleri para ile aldım ama advanturelerde ne aldığımız belliydi şu an alacagın 40packin 20sü dust çıkacaktır

• bende 2. el herhangi birşey almaya karşıyım hele ki böylesine güzel bir koleksiyon oyununda kendi elde ettiğim (yavaşta olsa) kendi decklerimi oluşturduğum bir oyun benim için daha keyifli olur, ne harcadığıma hiç bir zaman bakmadım ayrıca hsde hesap almak nedir ya
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Konsol ihtiyacım yok hocam zaten sürekli mobil haldeyim, mobilde 3-5 kere oynasam gün içinde bile yeter. Gerisi akşam cepten tabletten devam.

• TheB0SS kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam ben de öyle düşünüyorum

• Çıkış tarihine göre.
  • hocam simdi sizi cok iyi anliyorum. bende gecen sene ayni durumdayim ancak neredeyse eksik kartim olmadigi icin preorder olarak old gods'i almistim. sonrasinda deckler cok fazla stabillesiyor siz fun deck dahi yapsaniz karsiniza gelen stabil deckler oldugu surece keyif alamiyorsunuz. wild standart ayrimi olmadan once yine cok farkli desteleri gorebiliyorduk fakat surekli meta degisikligi surekli pre order ki tanesi 150 TL'den bu sene 3 tane cikacakmis 3unu de alsaniz bahsettiginiz butceniz bitiyor kaldi ki tum metayi yine de yakalamaniz zorlasiyor. yukarida hesap almaya karsi cikmissiniz sizi anliyorum kendi emegim vs diye dusunuyorsunuz ki inanin 1 sene once bende bu dusuncedeydim ama belli bir sure sonra gercekten keyif vermemeye basliyor ki bundan 3 ay once sadece okul turnuvasi icin oynuyordum turnuva bittigi gibi de oynamayi birakmistim ve daha yeni basladim. Ben de yukaridaki arkadaslar gibi hesap almanizi tavsiye ediyorum. cunku inanin belli bir sure sonra hesabinizi satma durumuna geliyorsunuz. (hayir olmaz oyle sey ben satmam diyebilirsiniz inanin bende diyodum telefonumda tabletimde bilgisayarimda var bu oyun ben bu oyunu asla birakmam diyordum ama malesef oyle olmuyor). Blizzard keske oyunu komple para kazanacagi bir ticarethaneye dondurmeseydi o zaman gonul rahatligiyla alirdik packlerimizi. ama simdi neredeyse ayda bir meta degisecek ve ulkenin guncel kuruyla beraber mebla cok yukarilara cikiyor.

Not: bu fiyata alacaginiz bi hesabin seviyesine bu paralara pack alarak ulasamayabilirsiniz. en azindan elinizde garanti bir hesap olmus olur ve yarin bir gun satmak isterken de risk almamis olursunuz.

bu arada yanlis anlasilmasin hesap al sadece bir tavsiye reklam yapmak gibi bir amacim yok. tecrubelerimi aktarmaya calisiyorum. Iyi gunler dilerim

• bu oyun çok para içiyor hiç bulaşma
  • Hocam adventure ları simdilik takma daily login ol bugun we yarın ödülleri al 50 lik preorder pack i ve wlcm bundle al seni ilk 10 a taşıyacak kartlar çıkar eski kartları unut meta degişti
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    şöyle bir durum var kötü niyetli birine denk geldin sana hesabı sattıktan sonra gidip gizli soru ile yada ticket ile hesabı geri aldı.
    yapabileceğin hiçbirşey yok. aynı şekilde rus sitesinden GTA5 almıştım sonra hesabı geri aldılar. gene başka key aldım ama oynadığım emek verdiğim oyun boşa gitti.
    oynadıkça sürekli gold kazanacağın (her gün 100 gold ve questler )için bir süre sonra çok ta para ile pack almana o kadar da gerek kalmıyor.
  • ngn kullanıcısına yanıt
    battlenette supporta kimlik fotografi falan yollayip bunlarin hepsi degistirilebiliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.