C

Çavuş
27 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 91 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar selam. Taşınma işinden nefret ediyorum acaba nakliye tavsiyesi olan var mı. Düzgün bir firma lazim

Arkadaşlar buranın servisini kullanan varmıdır? Tecrübe edip tecrübelerini yazan olursa sevinirim.
Arkadaslar selam

90 lardan kalan fps cilerdenim (hani 28k modem ile quake, halflife, natural selection filan oynamaya calışan nesil). İş guc evlilik filan derken pc ile ilgilenmeye vakit fazla olmadıgından surekli bir sistem toplamadım ve yıllarca mouse kullanan adam da kolay kolay gamepad e alısamadıgından FPS den koptuk.

Son güncellemede gelen Keyboard mouse desteginden sonra konsolda fps atmaya karar verdim. Şimdi uzun lafın kısası. a4 tech klavye/mouse tel scrollu ps2 baglantı bir gamer a ne tavsiyeniz var?

Butce çok ucmak istemiyorum k/d oranında en tepede olacam gibi bir derdim yok. Ortalama rahat ettirecek urunler bakıyorum. Kablolu olursa uzuuuun bir kablosu olması lazım malum konsola baglanacak o nedenle wireless daha cok tercihimdir

Saygılar & Sevgiler
Herkese selam

Multilegend player olarak uzunzamandır hs oynuyorum eger arenada veya ladder da coaching e ihtiyacı olanlar varsa özelden iletişime geçebilir
Arkadaşlar amerikadan gelirken şu ürünü aldım

Hamilton-Beach-Dual-Breakfast-Sandwich-Maker-Silver

110 v 60hz ve 1200 watt da çalışıyor alet. Bunu nasıl bizim elektrik sistemine adapte edebilirim? Convertor çok pahalıya geliyor 300 tl gibi bir rakam 1200 watt oldugu için. Acaba eski bir tost makinasının iç düzeneğini söküp bununki ile degiştirebilirmiyim?
İçerisinde wow (Cataclym son aldığım exp.) ve ros bulunan battle net hesabı satılıktır.
Eu server unbuffed dps 1.2 m (tank modunda) tougness 10 m civarı immortal king+ earth set+ leap socks + devastator ve sankis ve stone of jordan wardır. kısaca endgame seti şu an için t6 ile rahatca heryer yapılıyor rift yaklaşık 10 dk sürüyor single game de
paragon 360
Teklifleriniz için pm
Anahtarlık authanticator de birlikte vercegim
Band hero wii için nerden ve nasıl şarkı download edebilrim bi bilgisi olan warsa paylaşsın lütfen
Bu hatanın çözümünü bilen war mı acaba_ ekran kartım msi8800gt oc
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 232
İkinci El Bölümü Mesajları: 55
Konularının görüntülenme sayısı: 13.281 (Bu ay: 118)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 91 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.