Şimdi Ara

300.000 TL Otomatik Dizel Hatchback Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kisa bir sure önce taşındık, Ev - iş arasi git gel 10 KM,'den 32 KM'e çıktı.

Şuan kullandığımız araç 2017 otomatik Hyundai i20. Zaten anormal yakan bir araç ancak 3 4 senedir sadece ev-iş ve yilda 1 2 kere uzun yol yapmamizdan dolayi idare ediyorduk.

Fakat şuan da benzin masrafi bize fazla gelmeye başladi. Bu sebepten aracimizi satiliga cikarttik ve 300.000 TL'e kadar az yakan dizel otomatik düşünüyoruz. Mercedes A180 düşünüyorduk fakat parcalari pahali bir arac olmasi sebebi ile askiya aldik.

Sizlerin tavsiyelerini bekliyoruz, teşekkürler.

300.000 TL Otomatik Dizel Hatchback Önerisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• i20'ler ne kadar oldu hocam? 100bine almamıştım Haziran ayında sonra Leon alınca piyasasına bakmadım bir daha..

O civarda 2019 model A3 tercih edilebilir..

• yeni megane touch aldım.0km. o da aşağı yukarı 320 bin bütçenize uyar.. öneririm gercekten konforlu ve az yakıyor. ozellikle taban izalasyonu yapılınca hiç ses almıyor. anahtarsız çalıştırma tesla ekran far yağmur sensoru falan. gayet donanımlı araç. parçası ucuz bakımları ucuz. 20 bin km de bir bakımı da gayet ekonomik.

• 2018 focus dizel otomatik ST line .

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

i20'ler ne kadar oldu hocam? 100bine almamıştım Haziran ayında sonra Leon alınca piyasasına bakmadım bir daha..

O civarda 2019 model A3 tercih edilebilir..

2017 Mayıs ayında full paket , yanında Body kit ile birlikte ya 64 ya 67.000 liraya almış idik. Şuan 165'e koyan da var,190'a koyan da var. O civarlarda hocam bende ortalama o fiyatlarda ilana koydum.

• Golf, astra, a3, mazda3 , volvo v40 tercih cok. Paraniz hepsine yetiyor. Ben olsam biraz bekler yeni kasa sıfır golf alırdım ama dizeli yok hos benzinlisi duzgun kullanirsaniz 6lt gecmez. zarar ettirmez hic hic bir turlu oyle ahim şahım masrafi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: road35

Golf, astra, a3, mazda3 , volvo v40 tercih cok. Paraniz hepsine yetiyor. Ben olsam biraz bekler yeni kasa sıfır golf alırdım ama dizeli yok hos benzinlisi duzgun kullanirsaniz 6lt gecmez. zarar ettirmez hic hic bir turlu oyle ahim şahım masrafi yok.

Hocam benzinli istemiyoruz sanırım, aşırı yoğun trafikde sürüyoruz aracı dur kalkı çok fazla, bitmiyor. Bizim i20 12-13L/100 km istatistiği ile gidiyor. 300.000 TL Otomatik Dizel Hatchback Önerisi 

• Dusuk kmli skoda scala yoj mu o fiyata

• FurkanCoban F kullanıcısına yanıt
    O zaman direk hybrid chr alin. O trafikte 3 litre falan yakar. Mis gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum merhaba astra k kasa 1.6 dizel otomatik hem az yakar bakımları 3. Yildan sonra 899 TL gibi bir fiyata yaptirirsin extra bir sey yoksa 2016 modeller en dolu olan modeller 200-240 arasi bulunabilir
  • 300 bin tl bandındaki araçlar çokta az yakmaz gülü seven dikenine katlanır sıfır suv daha mantıklı gibi
  • Kaygerya kullanıcısına yanıt
    Megane touch 1.5 DCI için İstanbul bayiden 250.000 teklif aldım. Sakın liste fiyatina aldanmayın! Forumun otomobil piyasasına bakın.
  • dur kalk trafikte dizelde az yakmayacaktır. Hibrid önerisi çok daha makul düşük hızlarda beleşe gidiyor nerdeyse .

• Astra K nasıl olur hocam size
  • Hybrid Corolla Hb alın başka araç kurtarmaz sizi yada İ20ye LPG takıp parayı faize yatırıp yakıtı oradan karşılayın.

• Focus st line veya titanium

• az yaksın istiyorsan 1.2 Tsi Jetta Highline Al O Paraya C Segment Konforlu Fiyat Performans Arabası

Benzinli Ama Full Depo 1000 Km Götürür Az Yaktırırsan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi püskümütyiyen -- 14 Aralık 2020; 19:30:20 >
  • istanbul gibi bir şehirde günde 65 km yol gitmek, hele de iş gidiş-dönüş saatlerinde...özel şoförüm olsa yine katlanmam bu rezilliğe, inşallah çok iyi para veriyorlardır da 1-2 yıla iş yerinize yakın bir ev alabilirsiniz 300.000 TL Otomatik Dizel Hatchback Önerisi 

• FurkanCoban F kullanıcısına yanıt
    Benzinliden şaşmayın hocam. Dizelin püsürüğüyle uğraşacağınıza aracınıza benzin koyarsınız. Temiz sağlıklı bir motorunuz olur ve gerçek bir araba kullanmış olursunuz.
  • Clio veya Focus
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.