Şimdi Ara

3 yillik kiz arkadasim tarafindan tam 1 saat once terk edildim (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
22
Favori
41.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tim_Robbins

quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

3 yılımıza yazık etme, bize yazık etme.. diye bir mesaj at. Farkındayım yerinde duramazsın, boğulur gibi olursun. Aç camı hava al. Uyuyamazsın kolay kolay ama alışmaya çalış, yarın adam akıllı konuş. Bak kesinlikle ama kesinlikle vazgeçtim tarzı şeyler söyleme, bu kadar çabuk vazgeçtin diyecektir kesin. Duygusal davran, blöfler yap, en sonunda peki sen mutlu olacaksan ben mutsuz olmayada razıyım tarzı şeyler söyle. 3 yıl 3 günde bitemez, hele ki telefondan asla de. Sadece sakin ol, çok konuşma, öz konuş.

tamam hocam ama telefonlarıma cevap vermez evine mi gitsem.Yerimde duramıyorum arkadaşlar,birşeyleri deviresim var

Hocam bana kalırsa çok üstüne düşüp, mesaj atarsan ararsan, evine gidersen vs. daha çok kaybedersin. Benim sana tavsiyem atma mesaj dayanmaya çalış, biliyorum çok zor olur ama dayanmaya çalış. Eğer gerçekten seviyosa seni geri döner

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

Evet neden terk etti onu söylerseniz.

bilmiyorum hocam yemin ediyorum öyle hiçbirşey demeden terk etti

Tek bir mesaj at yeter, görür merak etme. Eve falan gitmeye kalkma, şuan olaylar sıcak, istenmeyen şeyler olur. Önce sakinleşin, gerçi yarında sakin olamazsın ama dediğim gibi romantik olacaksın. Duygusal olacaksın. Şuan da seni anlıyorum oturamazsın bile.
  • Nick mesaj uyumu

Hocam kaybeden o olur bosver deyecem ama unutmakta zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • durup dururken adammı terkedilir gardaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Oncelikle sakin ol kardesim. İkinci olarak da her seyim denilecek biri olmadigini gormusdundur bunun icin ileride rahatlayacaksin, aklin basina gelince. O kotu biridir diye demiyorum, sadece bir kisi odakli yasamadan once bir daha dusunursun.

İsin diger yuzu ise barismaniz. Barisirsaniz yine seversin ama sen benim her seyimsin diye odaklanma kiza. Tabii ki devsev mutlu et ama o derecede kutuplastirma karsindakini.

Uyuyamazsin, boslukta hissedersin, surekli kafanda tartismalari tekrar yasarsin ve nerede sucum oldu niye boyle oldu dersin. Elinden geldigince yapma bunlari. Kot seyler yapma kendine (alkol, sigara, yemek yememek, uyumamak, cok aglamak vb) .

Acin cok yeni ilk basta sakinlik lazim. Sakinligi cebe koy. Sakinlestikten sonra birkac gun dusun, barismali miyiz ? Barisirsam huzursuz olacak miyiz, tartisacak miyiz, geri donulemez hatalar oldu mu, ufak laftan soguma olurken bu olaydan sonra eskisi gibi olabilir miyiz ? En onemlisi ise iliskimiz gercekten degerli olsa boyle cabucak bitirilir miydi ? Guzelce kafani topla bu sorulari sor kendine.

Neden direk duyguyla hareker eme diyoruma gelirsem de , olasi bir evlilik sonrasi tartismalarda insan neredeyse iliskinin durumunun ilk kez dusunuyor. Forumda birkac abimiz yakiniyor : ' Buyuk bir gecimsizlik ve tartisma icindeyiz, ah su cocuk olmasa ! '

Ailesi biliyor dedin. O halde sen kizin ne dusundugunu birak ve yukaridaki sorulari sor kendine. Akil ile bak ve ne derece huzurlu bi aile olacaktik ? Gibi sorulari sor, olay ayriliga geldiyse dusunme vakti gelmistir artik. Seversin ama ileride bunun megerse sevgi olmadigini kendi kendine surekli tekrarlarsin

Toparlayalim. Once bu aciya biraz dayan. Duygularin agir basar ama arada sorular sor. Barissaniz iliski ileride me olur gormeye calis. Kiz ilgisiz kalip geri donse kabul etmeli misin bunlari guzelce bir dusun. Dedigim gibi kendini yipratma. Surekli onu dusunmektense farkli seylere yonel. Twitteri filsn varsa da surekli ne yaziyor diye bakma. Onun dusuncesinden once senin bu olayi degerlendirip gelecegi ve yasanmislari dusunmen gerek. Onu surekli takip edersen senin dusuncelerin olmayacak. O ne istiyorsa iliski ona gore sekillenecek. Buna dikkat et.

Allah yardimcin olsun, iyi geceler.

Yani eğer bir insan bir defa bunu yaptıysa ilerde tekrar barışırsakta yapabilir.Ne kadar mutlu olabiliriz şu andan itibaren muamma.Belki sabah bu soru sorulsaydı bana çok mutlu olabilirdik derdim,ama kafam aşırı karışık,yatağa yatıyorum aklıma geliyor,daha dün gece bu saatlerde aşkımlı canımlı cicimli seni seviyorumlu konuşup gelecek planları yapıyorduk.

• quote:

quote:

quote:

Tek bir mesaj at yeter, görür merak etme. Eve falan gitmeye kalkma, şuan olaylar sıcak, istenmeyen şeyler olur. Önce sakinleşin, gerçi yarında sakin olamazsın ama dediğim gibi romantik olacaksın. Duygusal olacaksın. Şuan da seni anlıyorum oturamazsın bile.

Attığım mesaja geri dönmezse ne yapacağım,beni en çok bitiren o içimdeki boşluk nedenini bilemediğim

• süriyede ki binaların altında kalan kafası kesilen insanları düşün aşk meşk gider hatta oraya gidebilirsin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Attığım mesaja geri dönmezse ne yapacağım,beni en çok bitiren o içimdeki boşluk nedenini bilemediğim

Dönmüyecek tabi, kimbilir ne olduda ayrıldı. Kızlar senden benden çok daha detaylı düşünür, eminim senden bişey bekledi sen yapmadın. Gerçi bunun için ayrılınmaz, yani sen demek ki bu yapmadığın şeyi daha öncede yapmışsın. Dönersede pek iyi şeyler yazmaz zaten. Yaz sonra uyumayı dene. Zor ama uğraş. Yoksa bu gece uzun.

• quote:

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

Her şeyde vardır bir hayır. Emin ol.

Sakın geri döndürmek için bir şey yapma. Giden gitti.. Yoluna bak. Geri dönerse sakın kabul etme.

cok zor hocam o kadar yasanmislik var nasil boyle birsey olabilir aklim almiyor.nasil unutabilirim onlari.arasam acmaz biliyorum delirecegim

4 yıllık ilişkide kız durduk yere ayrılmıştı benden... Biliyorum ne hissettiğini..

Ama abi sözü dinle sen

Vardır her şeyde bir hayır

ne kadar sürmüştü unutman acının geçmesi,ya abi dayanamıyorum gidip evini basıcam şu saatte bu nasıl bir duygudur,histir.Abi ilk defa ciddi bir ilişkiden çıkıyorum.Ne yapacağım ne edeceğim.Nedensiz bir insan terk edilir mi yahu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dönmüyecek tabi, kimbilir ne olduda ayrıldı. Kızlar senden benden çok daha detaylı düşünür, eminim senden bişey bekledi sen yapmadın. Gerçi bunun için ayrılınmaz, yani sen demek ki bu yapmadığın şeyi daha öncede yapmışsın. Dönersede pek iyi şeyler yazmaz zaten. Yaz sonra uyumayı dene. Zor ama uğraş. Yoksa bu gece uzun.

Ben ona karşı hep iyi niyetliydim bir dediğini iki etmezdim,güzel şeyler söylerdim sevdiğimi hep belli ettim.Sanırım burda yanlış yaptım ben.Belki gereğinden fazla değer verdim

• Git ağzını burnunu kır .Oyuncak mı bu olum adam 3 yıldır kurduğu bütün tuğlaları üstüne yıkmış nasıl bir acıdır bu
  • Biliyoruz hocam bize de oldu. Oyle konusurken birden bitti. Teknolojinin gelismesiyle insanlar maymun istahli oldu bunun etkisi var. Senden sıkıldım olaylari oluyor soylemeseler de.

Onun icin o kadar cok yer ayirirsan tabii ki bosluk olusur. Barissaniz bile o kadar yer ayirma sana da yazik degil mi ? Hayatin bitti diyelim öldün, soyle bi bakalim suana kadar en cok deger verdigin kisi belki de o kiz. O kadar deger verdigin kisi boyle bir sey yapiyor. Aglar misin guler misin yani ne traji komik bir durum.

Senin hatan, cogu kisinin hatasi deger verecek sey bulamiyor ve butun degeri ilgiyi her seyi kiza aktariyor. Sonra da o hayatim her seyim olurum biterim diyor. Bu ayrilik olaylari iyi ki var da insan hayati anlama firsati yakaliyor. Ders olsun kardesim, tecrube olsun karsindaki insan, akli bastan birakip, koru korune baglanip hareket etmemeli. Hem sen hem karsi taraf uzulur.

Biraz agla o duygular agirlik yapar. Agla ki agladiktan sonra daha mantikli dusunursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 8 Haziran 2013; 2:38:16 >

• quote:

Biliyoruz hocam bize de oldu. Oyle konusurken birden bitti. Teknolojinin gelismesiyle insanlar maymun istahli oldu bunun etkisi var. Senden sıkıldım olaylari oluyor soylemeseler de.

Onun icin o kadar cok yer ayirirsan tabii ki bosluk olusur. Barissaniz bile o kadar yer ayirma sana da yazik degil mi ? Hayatin bitti diyelim öldün, soyle bi bakalim suana kadar en cok deger verdigin kisi belki de o kiz. O kadar deger verdigin kisi boyle bir sey yapiyor. Aglar misin guler misin yani ne traji komik bir durum.

Senin hatan, cogu kisinin hatasi deger verecek sey bulamiyor ve butun degeri ilgiyi her seyi kiza aktariyor. Sonra da o hayatim her seyim olurum biterim diyor. Bu ayrilik olaylari iyi ki var da insan hayati anlama firsati yakaliyor. Ders olsun kardesim, tecrube olsun karsindaki insan akli bastan birakip, koru korune baglanip hareket etmemeli. Hem sen hem karsi taraf uzulur.

Biraz agla o duygular agirlik yapar. Agla ki agladiktan sonra daha mantikli dusunursun.

çok teşekkür ederim hocam mesajların gerçekten moral verici,ağlarsam devamı da gelir,kendimi kaybederim evdekileri bile uyandırabilirim.Elimden birşey gelmiyor,tek yapabildiğim bilgisayar başında oturup sizlerle konuşmak,uyuyamıyorum da zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: kötü_ben

süriyede ki binaların altında kalan kafası kesilen insanları düşün aşk meşk gider hatta oraya gidebilirsin

Haklısın tabi benimki onların acılarılarının yanında hiçbirşey,yalnız kalp abi işte,olmuyor
  • Kolay kolay geçmez tabi bu senin yapınada bağlı ama 2-3 ay etkisinden çıkamazsın. Merak etme yine güler oynarsın ama aklına gelecek sürekli. Ama yavaş yavaş geçecek ve daha fazla güçlenmiş olarak bulacaksın kendini. Bunların hepsi hayat yolunda birer tecrübe. Emin ol diğer ilişkinde daha başarılı olacaksın. Tabi umarım tekrar aranızı düzeltirsiniz. Seviyorsa kesinlikle dönecektir, şöyle düşün sen hala seviyorsun ve barışmak için elinden geleni yaparsın değil mi ? İşte o hiçbirşey yapmıyorsa, kendini seni sevmediğine alıştırman gerekecek. Şuan biz sana ne desek boş, yarın kendini savaştan çıkmış gibi hissedeceksin. Bak en iyisi kendini oyala. Evde bilgisayar başında oturarak daha kötü olursun. Oyalan, gez dolaş ye iç.
  • çıkıp içki falan içsem hafifletirmi beyler
  • @Tim_Robbins

İlk kez ciddi iliskiden ciktim demissin. Telefon ve internette nasil trip attiklarini bilirsin. Mesaj atsan bile tripli ve kisa bir cevap gelir muhtemelen ve sen de kanser olursun.bu cevaplarla. Abi bi sakin ol diyorum birak mesaji filan kendine gel once. Hala ne der ne yazar cevap atar mi filan. Bosuna mesaj filan atip da kanser etme kendini.

He diyelim baristik seni cok seviyorum dese, ne olacak biliyor musun ? Hic dusunemeden mecburi barisacaksin. Bu yaptigi aklina gelecek, cunku hic dusunemedin. O yuzdwn iliski devam ederken dusunup huzursuz olacaksin. Bir sey dahi diyemeyeceksin ve kizamayacaksin kendini yiyeceksin hep. Her tartismada ayrilik korkusu olacak, ip bir kez koptu dugumlesen de dayaniksiz olur. Her tartismada irkilip bu olayi hatirlayacaksiniz.

Yani kardesim once acinin gecmesini bekle, sonra kendine sor harbi devam etmedini istiyor muyum ? Bu isin sonu nereye gidiyor?

Sakın mesaj atma derim. Cunku ondan bir sure uzak durup olayi analiz etmelisin. Mesaj atarsan cevabi beklerken bile kanser olursun. Once yalniz kalip kendi sesini dinle. Onunla degil kendinle konus.

Nasil atlattiniz diye sormussun, ben boyle atlattim.

• Ek olarak da icki icmeni onermem. Gerceklerden kacip kendini uyusturma derim.

• quote:

@Tim_Robbins

İlk kez ciddi iliskiden ciktim demissin. Telefon ve internette nasil trip attiklarini bilirsin. Mesaj atsan bile tripli ve kisa bir cevap gelir muhtemelen ve sen de kanser olursun.bu cevaplarla. Abi bi sakin ol diyorum birak mesaji filan kendine gel once. Hala ne der ne yazar cevap atar mi filan. Bosuna mesaj filan atip da kanser etme kendini.

He diyelim baristik seni cok seviyorum dese, ne olacak biliyor musun ? Hic dusunemeden mecburi barisacaksin. Bu yaptigi aklina gelecek, cunku hic dusunemedin. O yuzdwn iliski devam ederken dusunup huzursuz olacaksin. Bir sey dahi diyemeyeceksin ve kizamayacaksin kendini yiyeceksin hep. Her tartismada ayrilik korkusu olacak, ip bir kez koptu dugumlesen de dayaniksiz olur. Her tartismada irkilip bu olayi hatirlayacaksiniz.

Yani kardesim once acinin gecmesini bekle, sonra kendine sor harbi devam etmedini istiyor muyum ? Bu isin sonu nereye gidiyor?

Sakın mesaj atma derim. Cunku ondan bir sure uzak durup olayi analiz etmelisin. Mesaj atarsan cevabi beklerken bile kanser olursun. Once yalniz kalip kendi sesini dinle. Onunla degil kendinle konus.

Nasil atlattiniz diye sormussun, ben boyle atlattim.

Peki hocam mesaj atmamaya çalışacağım birkaç gün aramayacağımda bakalım umursamaz davranıcam eğer kendisi bana dönerse sebebini öğrenip konuyu kapatıcam,böylesi daha iyi olacak sanırım,yoksa dediğin gibi ilerde sürekli soru işaretleri kafamda takılı kalacak.Umarım sağa sağlim atlatırım önümüzdeki günleri

• Bana kızacaksınız. Ama söylemeden geçemeyeceğim.

Çok büyük bir ihtimalle senden daha iyi olarak gördüğü birisi ile bir süre önce tanıştı. Tanıştığı günden ayrıldığınız güne kadar sen yedekteydin, yeni elemanın da cepte olduğunu görünce, klasik bir kavgayı fırsata çevirip senden ayrıldı.

Sakın peşinden koşup egosunu tatmin etme. Yakında yediği her haltın kokusu çıkacak ve sen onları öğrendiğinde iyi ki koşmamışım diyeceksin.

Nereden mi biliyorum? Boşver..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night Hawk -- 8 Haziran 2013; 2:56:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.