Şimdi Ara

3 Net Matematikten Çapa Diş Hekimliğine..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
82
Cevap
51
Favori
13.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaşlar hepinize merhaba öncelikle. Belki biraz uzun bi yazı olabilir ama yardımcı olursam sizlere ne mutlu bana , İlk dersane netlerimin ssini bulmaya çalıştım fakat bulamadım ama şu şekilde 3.25 matematik 0.75 geometri , 20 türkçe , 18 sosyal 20 fen di, geçen sene 15 ağustosta ki denememde. İlk başta şöyle bi durum var kendinizi milletten soyutlamayın , şahsen ben sene başında bu kadar kötüyken sene sonuna doğru toparlamam da en büyük yardımı sevdiğim kız yaptı, aynı dersanedeydik ,bu sene bizim okula gelmişti , aynı sınıftaydık, ben kasım aralık aylarında kahvede batak ya da 101 atarken kolumdan tutup dersaneye götüren o olmuştur ya da gecenin 3ünde ders çalışalım diye beni kaldıran o olmuştr , sürekli rekabet halindeydik onunla , sürekli beraber ders çalışıp beraber eğlenmeye bakıyoduk, sürekli balık gibi ders de çalışmıyoduk , gidip eğlencemize de bakıyoduk ya da her dersane çıkışı yarım saat çay içip dinleniyoduk, her gün beraber olsak da 1 saat telefonda konuşuyoduk her gün, benim elimden tutan en büyük etken o oldu, ikinci etkense sıra arkadaşım , o çalışınca mecburen bende çalışıyodum örnek alıyodum çocuğu , o da çapa tıpı kazandı, ama sırf böyle çalışkan arkadaşlarımda yoktu , her tenefüs sigara içmeye gittiğim arkadaşlarımda vardı , dışarı çıkıp şarap içtiğim arkadaşlarım , kafa dağıtmaya çıktığım, sadece çevrenizi birazcık değiştirebilirseniz emin ol başarı kaçınılmaz olur, çevrenizde sizi yukarı çekicek arkadaşlarınız olsun yada sizin yukarı çekebiliceğiniz , sizi aşağı doğru çeken insanların peşini bi an önce bırakmanız iyi olur bence , ben öyle yaptım pişman değilim, Bu arada okulum kartal anadolu , gittiğim dersanede maltepe birey di , ve eğitim kalitesi çok efsanedir , belki tanırsınız fizikçisi eyüp koçtur. aynı şekilde matematik kimya biyolojisi de iyidir , ben yeri geldi derslerde uyuduğumuda bilirim, dersaneye hiç uyumadan gidip arkadaşın doğumgünü yüzünden , uyuyup hocanın beni sulayarak kaldırdığınıda bilirim yani , kendinize bi an önce çeki düzen verip çalışmaya başlayın , çok geç değil hiçbişey için bunu da unutmayın , her zaman kendinize güvenin ve inanın , bi ihtiyacınız olduğunda da ben her zaman müsait olabilirim bana mesaj atarsınız ne yapmanız gerektiğini söylerim , kaynak önerisi vericek olursamda karekök geometri lys, karekök matematik ygs/lys , üçdörtbeş, ve Apotemiyi çözün çok çok iyi yaparsınız , ben kimya ve fizik için palme çözdüm ygs ve lys için, biyoloji içinse fazla test çözdüğüm söylenemez sadece konu çalıştım diyebilirim aşağıya da netlerimi ve sonuçlarımı bırakıyorum , bu arada söylemem gerekirse benim okul ortalamam 79.98 di , 3 sene boyunca yatıp son sene çalışmanın verdiği sonuçla anca bu şekilde oluyor arkadaşlar hepinize iyi günler iyi çalışmalar

https://image.prntscr.com/image/dJ7EjnDXTp_vBO-VwEeCjg.png

https://image.prntscr.com/image/w-xpR8FMQcSOsDsw5HMhWg.png

https://prnt.sc/hmiqrf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frkdgn -- 12 Aralık 2017; 18:49:14 >

• Oha sevgilisi var sigara batak şarap 101 roj ex bonz herşey var hem de zeki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmadı ki şöyle okulumuz 5000 kişilik meslek lisesinde 12lerde 400bin sıralamayla 3. oldum derste batak bira sigaralar beni yukarı çekicek şu forumdan başka kimsem yok ki
  • maykılsıfofiyıld M kullanıcısına yanıt
    Kardeşim böyleydi benim bu senem ve sınav zekayı değil çalışmayı ölçen bi sınav, çok çalışmak yerine çalıştığınızı anlayarak çalışın sadece
  • kimse okumaz bunu . çok uzun yazmışsın.
  • Zlatan.İbrahimovic Z kullanıcısına yanıt
    okuyanlara yazdım hocam problem değil
  • bu sene arkadaşım tm de 800. oldu.(onun da sevgilisi vardı bilkentli)Bu sevgili işi cidden çok + bi etken ama kötü ilişkiler de batırıyor nerdeyse.Benim de 5 yıldır bi sevdiğim var beraber ders çalışsak etsek ben de inanıyorum yapacağıma ama yok işte.
  • Hocam hepsini okudum benim matematik netlerim de aynen o şekilde düşüktü ilk denemede. Şuan 5-10 civarı yapabiliyorum hedefim 25+ yapabilmek inşallah hedefime ulaşırım
  • Hocam tebrik ederim allah utandırmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azmin zaferi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah beyler hepinize , yardımcı olabilmişsem bi kaçınızı o bile yeter
  • Hangi hocaları hangi kaynakları kullandınız hocam netten?
  • lnsurgent kullanıcısına yanıt
    İnternetten sadece hocalara geldiği izledim başka bişey değil, onda da matematik falan değil genelde coğrafya falan bakmıştım 101 soruda , bana kalırsa fen ygsyi kasmaya o kadar gerek yok sadece fizik , diğerleri zorlamıyor genellikle , bi de lys kimya biyoloji çalışırsan ygs de otomatik olarak gelişiyor zaten, çözebildiğiniz kadar deneme çözün, biyoloji fizik kimyadan birey b yi çözüp üstüne palmelerinide çözmüştüm matematik içinse karekök , apotemi ve 345ide tavsiye ederim , ben çözmedim apotemi ve 345i pişmanım
  • Boşluğuma geldi okudum. Benim önerim şarapçı arkadaşlardan, sevgiliden ve sürekli sosyallik isteyen sigara içen kişilerden uzak durulmali en azından sınav senesi boyunca.

Seni tebrik ederim ama

• Biyoloji fazla test çözmeden 29 -1 yapmışsın ne önerirsin

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam aslında ama onu dengeleyebilmek önemli olan bence , benim şansıma da geldi bu sene biraz onun için bişey diyemiyorum , sadece bu durumda olup da yine yapılabildiğini göstermek için açtım konuyu
  • klasik olucak ama yazarak çalışmak en mantıklısı , ben öyle yapmıştım , sırf yazarak da değil , hoca bi şekil çizerdi mesela bende eve gelip şekli bi kaç kere çizer kafamda yer etmesini sağlardım , en azından 1 test kitabını bitirmenizi tavsiye ederim ,eğer hedef yüksekse 2yi de bitirin,hocayı dikkatle dinleyin ağzından çıkan en ufak bi cümle bile garanti bi soruyu çözdürür
  • Matematiği 3 netten nasıl o seviyeye çektiniz? Bu sene kardeşim sınava hazırlanıyor ve matematik temeli çok zayıf. Matematik için ne gibi öneriler verebilirsiniz, kardeşimle birlikte çalışıyoruz... Tebrik ederim bu arada

• Hocam benim de matematik ve geometrim çok kötü temel için hangi kitapları önerirsiniz?
  • senahizm S kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşa sormuşsun ama benim de bir faydam olsun. Karekok 0 çözmedim ama inceledim. Okyanus 40 seans , ant mat kiyasla daha kaliteli bir kitap. Karekok 0. - birey b - karekok ustune 345 . problem icin de apotemi cozse biraz da problemlere yatkinligi var sa ygs de 35+ kadar çikabilir.

3Net yapan hocam lys matinin kaçi mat , kaçi geo?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.