Şimdi Ara

3 Net Matematikten Çapa Diş Hekimliğine.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
51
Favori
13.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • matematik başlangıç için seviyenize göre birey a yada birey b öneririm , geometri içinde soru çözümü bol bol internetten izleyin
  • coreturk4 C kullanıcısına yanıt
    41 matematik 15 geometriydi galiba yanlış hatırlamıyosam
  • Dostum bireyin denemeleri nasıldı memnun muydun dışarıdan girmeyi planlıyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denemeler çok dengesizdi açıkcası, çok güzel ygs kıvamını uygun denemeleride vardı tam tersi ygsyle alakalı olmayan denemeleride, yani istersen girebilirsin sana kalmış ama girmen şöyle iyi olur diye düşünüyorum, en azından kendi seviyeni görmüş olursun, dersanedeki diğer insanlarla senin durumunu , iyi mi gidiyosun kötü mü falan diye , ben 60. falan başlamıştım en son 2.liği gördüm
  • Bende matematiğe 0 netten basladim. Mezuna kaldım şuan 20 civarı yapiyorum geosuz. Önereceğiniz çalışma tekniği, şunu yap faydasını görürsün vb dediginiz birsey varmı? Problemler geo adina özel ilgi göstermrye basladim. Ygs mat konularında 1 konum kaldı. Ekimden itibaren sınav tarihine kadar hergün 1 mat denemesi cözmek istiyorum. Yapamadıgınız soruları ne yaptınız ve tekrarları vb nasıl halletiniz?

• helixSNAA kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben soru çözüp çözüp nerdeyse hergün dersaneye soru çözümüne gidiyodum , lysye yaklaşırken günlük 4 mat denemesine çıkmıştık arkadaşlarla, geometriye yüklenebildiğin kadar yüklen, çözemediklerini arkadaşlarına at, ya da ne biliyim mola verdin mesela eline falan şekli çiz o şekilde düşünmeye çalış, benim için sorudan ziyade ilk önce konu önemliydi, yani bişeye bilmeden çözemeyiz sonuçta , onun için ilk başta bi konuya bak onunla ilgili testini çöz , ya da test çözdükten sonra boşun ya da yanlışın var tekrar bi konu çalış tekrar çöz, yılmazsan kazanırsın
  • Tebrikler hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DreamBigg D kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • vay be up
  • Up

• Hocam lys Fiziği nasıl hallettiniz yardımcı olur musunuz?

• Helal olsun kardeşim. Azmin zaferi örneğisin tam da.

• helal olsun
  • Vay be helal olsun tebrik ederim

Hocam lys fiziği nasıl hallettiniz ben de merak ettim

• Hocam helal olsun benimde hedefim diş

• birgaripfonksiyon B kullanıcısına yanıt
    Soru çözümü , soru çözün ve anlamadıklarınızı hocanıza,arkadaşınıza sorun anlatsınlar , hatta bir soruyu birden fazla hocanıza sorun farklı farklı çözüm taktiklerini öğrenin
  • frkdgn kullanıcısına yanıt
    hocam benim de hedef hacettepe diş bu seneki lys fende ne tavsiye verirsiniz yani kaynak olarak tyt için fazla kasmayacam
  • ÇOMAR.SAVAR kullanıcısına yanıt
    lys fende ben kimya biyoloji ve fizik için sadece palme ve birey b çözmüştüm , ama organik kimya içinde ayrı kitap almıştım fakat gerek yokmuş hiç bir şekilde , çok kolaydı bizim zamanımızda çalşılmasına bile gerek yoktu organik kimya nın ama sen yine de ne olur ne olmaz bir tane de oraganik kimya için test kitabı çöz inşallah kazanırsın
  • frkdgn kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam nasıl çapa

• ÇOMAR.SAVAR kullanıcısına yanıt
    binası eski ama çok merkezi olduğu için çevre bakımından sıkıntısı yok , taksime 10 dakika kadıköye yarım saat beşiktaşa da yarım saat, eğitimine laf yok ama okulda yapılıcak pek aktivite yok ama 2 haftada bir parti oluyor genelde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.