Şimdi Ara

3 lü telefon prizi bilgisi olan var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,evdeki telefon prizi 3 lü telefon prizlerinden acaba yalın internet bağlantisi yapilabilir mi.Alt kattaki komşum telefon bağlayip kullanabiliyor.Bende internet bağlatsam kullanabilir miyim acaba bilgisi olan var mı?
    3 lü telefon prizi bilgisi olan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trn142 -- 29 Eylül 2017; 9:24:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisi olan yok mu acaba?

• Kullanırsında değişin bunu milattan kalma cünkü.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Uzun sureli kullanmicam 2 3 ay gibi bi sure taahhutum kaldi kapattiricam sonra o yuzden kullanilabilirse oyle kullanmayi dusunuruyorum.Tesekurler yanitiniz icin.

• Kullanabilirsin sorun yok.
  • 10-11 sene önceki evimizde vardı ya bu prizlerden eğer evi kullanıcaksınız değiştirin şu prizi
  • Bağlanır bağlanamsına da siz onu yeni nesil soketli rj11 uçlu prizle değiştirin belki pas dahi yapmıştır. Ki pas yapmamış olsa da bu prizi kullanmak içinb gerekli dönüştürücüler genelde eski oldukları için dükkan sahibi en ücra yerden çıkarıyor bir bakıyorsunuz içi pas dolu. Siz onu yenisiyle değiştirin derim kesinlikle.

• Youtubedan birkac video izeledim bakalim yarin degistirmeye calisicam

• bende 2007 de yapılmıs bir binada oturuyorum bundan var kiradayım diye ellemıyecegım suan sorun teskıl etmıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.