Şimdi Ara

3 İdiots (2009) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
3
Favori
32.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bolywood filmlerini ben de sevmem ama bu gerçekten çok güzel.Hele aradaki şarkılar süper :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReturnOfLegend

Bolywood filmlerini ben de sevmem ama bu gerçekten çok güzel.Hele aradaki şarkılar süper :D

dostum o zaman mu name is ve black filmlerinide izlemelisin hint sinemasını seversin bu 3 film en iyileridir
  • Bu filmi tavsiye eden ben sizlere bir iki film daha tavsiye edeyim , Castaway on the Moon , The Life of David Gale bu filmleride kesinlikle izlemelisiniz
  • Şimdi izleme fırsatım oldu çok güzel film olmuş keşke daha önceden izleseymişim
  • 3 idiots'u izlediğimde bu kadar duyguyu bir arada nasıl yaşayabilirim diye düşünmüştüm. Sonra Ghajini'ye bakınca (gerçi bakamadım tam olarak yarısını izledim) yavaş çekimler, artistik hareketler üzdü beni hollywood hareketleri. Kendi kültürleri ve kendilerine ait üslupları daha güzel.

Birde anlayamadığım Ghajini olsun 3idiots olsun neden arada bir ingilizce konuştukları ? ilginç
  • bu konuyu gördükçe film aklıma geliyor, en iyisi çerezleri hazırlayıp bir daha izlemek
  • bu filmi indirdiğim çokkk olmuştu bir türlü başlayıpda izleyemedim halbuki indirmeden önce her yerde yorumları okuyup öyle indirdim ama yine de 3 saat gözümü korkutuyordu izleyemem diye

bugün bi gaz geldi bismillah diye başladım ne zaman bitti fark etmedim...kolay kolay izlediğim hiç bi film için kalkıp yorum yazmam ama bu film için 2 kelime de olsa yazmak zorunda hissettim kendimi keş ... genelde hiç bi filmi tutmam pc de bazen 9-10 gb a 1080 p filmleri uğraşır indiririm 2 saat izledikten sonra komple silerim bilgisayardan ama bunu hiç bi zaman silmeyeceğim..
  • hiç sıkmayan güzel bir bollywood filmi o kadar 3saat ama çok çabuk geçiyor
  • izleyenlere bir şey sormak istiyorum bu yukardaki satyamev jayate amir khan bu filmin adımıdır ? değil ise filmin adı nedir? internette gezdim ama türkçe altyazılı bulumadım acaba bu film değilde belgesel mi bilgilendirirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasamu

izleyenlere bir şey sormak istiyorum bu yukardaki satyamev jayate amir khan bu filmin adımıdır ? değil ise filmin adı nedir? internette gezdim ama türkçe altyazılı bulumadım acaba bu film değilde belgesel mi bilgilendirirseniz sevinirim

ne demek istediğinizi tam anlayamadım ama anladığım kadarıyla yazayım belki cevabını vermiş olurum. satyamev jayate tv talk show, hindistan'da yayınlanıyor ve aamir khan sunuyor. bizdeki beyaz show gibi. konu başlığındaki 3 idiots da aamir khan'ın oynadığı güzel bir film. umarım yardımcı olmuşumdur.
  • teşekkkürler ben anlatamamışım ama siz gayet güzel anlamışsınız 1 yıldır burdayım bir alıntı yapmayı öğrenemedim neyse ben satyamev jayate yi böyle belgesel felan zannetmiştim youtube da türkçe altyazılı buldum ama kadın programı gibi durunca acaba dedim bu satyamev jayate ile program gibi görünen satyamev jayate farklımı dedim ama aynıymış.
  • izlemeyi düşünmüyordum ama bu yorumlardan sonra izleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParZ

izlemeyi düşünmüyordum ama bu yorumlardan sonra izleyeceğim

izle izle, bunun yanında bir de my name is khan'ı izle.
  • 1 veya 2. müzikali daha kısa tutsalar daha güzel olurmuş.Ama güzel film.Hint sinemasına ön yargılarımı yıktı en azından benim
  • 3 saatlik filmlerde hep uykum gelmıstır.
  • Çok güzel bir film. İzlerken her duyguyu hissettim.

Ayrıca müzikleri de çok güzeldi bence. Özellikle de "give me some sunshine".

Tavsiye ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: B94

Çok güzel bir film. İzlerken her duyguyu hissettim.

Ayrıca müzikleri de çok güzeldi bence. Özellikle de "give me some sunshine".

Tavsiye ediyorum

+1
  • Güzel filmdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rain-Man -- 4 Ağustos 2012; 6:52:32 >
  • Bir sürü iyi yorum ve kötü yorum görüyorum, izlesem mi izlemesem mi kararsızım
  • Hala izlemedinmi büyük kayıptasın
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.