Şimdi Ara

3 İdiots (2009) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
3
Favori
32.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verdiği mesaj güzel ama bir film gözüyle bakarsak çok sıkıcı,biraz abartıldığını düşünüyorum.
  • Hayatımda izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. 2 saat 53 dakikanın hiç bir yerinde sıkmıyor, aksine kşke daha uzun olsaydı 5-6 saat sürseydi de oturup sabaha kadar izleseydim.

Bir filmden bu kadar keyif aldığımı daha hatırlamıyorum...

Belki kahkahalar atmayacaksınız ama filmi sürekli güler yüzle izleyeceğinize adım gibi eminim.

Kesinlikle ve kesinlikle izleyin. 9,5 / 10 veriyorum hiç tereddütsüz.
  • seni burda gordugume hic sasirmadim alak_

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa1802

seni burda gordugume hic sasirmadim alak_

Ayısını ben de sana diyecektim, hemen yorumumun altında biten sana !!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

hayret daha film tavsiyelerine gelmemissin:) benim onerdigim film HERZAMAN ENIYIDIR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

hayret daha film tavsiyelerine gelmemissin:) benim onerdigim film HERZAMAN ENIYIDIR

Git başımdan ya bütün hevesimi kursağımda bırakıyosun her film sonrası aynı muhabbet : ) Tamam 3 idiots 10 numara film aferin sana :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Git başımdan ya bütün hevesimi kursağımda bırakıyosun her film sonrası aynı muhabbet : ) Tamam 3 idiots 10 numara film aferin sana :)

tamam tamam sen cektin filmi...cok da iyi olmus cokda guzel olmus

• Dün izledim çok hoşuma gitti özellikle de şu "Makine nedir?" sorusunda Ranço'nun hocayı dumur etmesi pek güzeldi.
  • bazı yerleri abartılı buldum biraz daha dogal olabilirdi yinede puanım 8.0/10
  • mükemmel ve kusursuz bir film herşeyiyle harika böyle bişey olamaz konu felsefesi dramatizyasyonu esprileri herşeyiyle mükemmel
  • Gene tekrar izleme vakti gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bereket tanrısı

Dün izledim çok hoşuma gitti özellikle de şu "Makine nedir?" sorusunda Ranço'nun hocayı dumur etmesi pek güzeldi.

Daha sonra kitabı uzunca anlatışı ve hocanın neden basitçe söylemedin sorusuna verdiği cevap..

İnceden tık tık yapıyor hocaya .)))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bereket tanrısı

Dün izledim çok hoşuma gitti özellikle de şu "Makine nedir?" sorusunda Ranço'nun hocayı dumur etmesi pek güzeldi.

Daha sonra kitabı uzunca anlatışı ve hocanın neden basitçe söylemedin sorusuna verdiği cevap..

İnceden tık tık yapıyor hocaya .)))

aynen katiliyorum hocam
  • izlerim bi ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: jääri..

izlerim bi ara

Bi ara değil hocam bence bir an önce izlemelisin gerçekten çok eğlenceli bir film.
  • Ben halen TR dublajını arıyorum ama malesef ki bulamadım nette TR Dublaj denilen tüm linkler altyazılı

2009 yılındaki bir filmin TR dublajı daha çıkmaması çok tuhaf, öğrencilerime izletmek istediğim bir film

tabi TR si çıkarsa.
  • Bir film bu kadar mı muhteşem olur ya , bayıldım resmen. İzlediğim bir filmi bir daha izlemeyi hiç sevmem ama bunu aklım estikçe izleyeceğim.
    Bizim gibi gençlere yol gösterici bi film , daha deminden izledim ve üni okuyorum. Sanki üzerimden bi yük kalktı gibi mutluluk hissi verdi :)

Hindistan insanlarını , arkadaşlıkları ve hayatı seviyosanız kaçırmayın derim
  • listeye aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

Ben halen TR dublajını arıyorum ama malesef ki bulamadım nette TR Dublaj denilen tüm linkler altyazılı

2009 yılındaki bir filmin TR dublajı daha çıkmaması çok tuhaf, öğrencilerime izletmek istediğim bir film

tabi TR si çıkarsa.

Dublaj konusunda pek umutlu olmayın hindu filmleri dublaj pek yapıldığını görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReservoirDogs

quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

Ben halen TR dublajını arıyorum ama malesef ki bulamadım nette TR Dublaj denilen tüm linkler altyazılı

tabi TR si çıkarsa.

Dublaj konusunda pek umutlu olmayın hindu filmleri dublaj pek yapıldığını görmedim.

Slumdog Millioner de Hint filmi ama !!!

İnşallah çıkar bu filmlerin TR dublajlarının olup olmadığını nereden ve nasıl öğrenebiliriz!!!

Çocuklarıma izletmeyi çok istiyorum 3 ay içinde buldum buldum ....
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.