Şimdi Ara

3 İdiots (2009) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
3
Favori
32.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • miillet olarak amma çok önyargılarımız var arkadaş. hint filmiymiş, 3 saate yakınmış diye izlemeyenler var. iyi filmin ülkesi olmaz. iyi film iyi filmdir. hint de olur, kore de olur, endonezya da olur. bundan 20 sene evvelsinin hint filmlerinde haklısınız uçan kaçan cüneyt arkın vari hareketler vardı. ama devir değişti. artık hindistandan da çok güzel filmler çıkıyor. onun haricinde her sinemanın kötü hatta rezalet filmleri vardır. hollywood filmlerinin hepsini beğeniyor musunuz? hiç yarıda kapattığınız olmadı mı? elbetteki vardır. 3 saat diye hanginiz yüzüklerin efendisi filmini izlemedi? 3 değil 5 bile olsa izlerdiniz. durum böyle olunca oturun izleyin şu filmi %90'ınız beğenir garanti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1warsangel1 -- 21 Ağustos 2012; 17:43:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RæmireZ

bu filmi çok övüyorlar izlemeyi hep aksattım tavsiye eder misiniz ?

az önce izlemeyi bitirdim neden daha önce izlemedim diye kafamı duvarlara vuruyorum .2.5 saat sıkılmadan izledim ve izlemeyi düşünenlere şiddetle tavsiye ediyorum hint yapımı olması sizi yanıltmasın.son olarak ol iz vel demek istiyorum
  • Ben de yeni izleme fırsatı buldum.Gayet başarılı ve eğlenceli bir yapım olmuş. İzlemeyenlere tavsiyedir.
  • İzlemeyen varsa kesin izlesin
  • Çok güzel film.
  • Dans sahnelerinin kesildiği bir versiyon bulursam izlemeyi düşünüyorum.
  • Şunun Türkçe versiyonunu Allah rızası için biri bulsun yok 1 yıldır arıyorum bulamıyorum komediyi altyazılı izleyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanry

Dans sahnelerinin kesildiği bir versiyon bulursam izlemeyi düşünüyorum.

+

sırf şu dans sahneleri yüzünden müzikale benzediği için kapattım.Çok beğenildi ama biraz abartıldığını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryingwolf

quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

altyazlımı dUblaj mı

yapma dostum sorman bile hata. tabiki altyazı.

bazıları altyazıda sorun oluyor
    yinede teşekkürler
  • Filmin çok güzel bir konusu var. Uzun olmasına rağmen sıkmıyor. Tavsiye edebileceğim bir komedi/dram.
  • Okul açılmadan bir kez daha izlemeyi düşünüyorum süper bir film
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanry

Dans sahnelerinin kesildiği bir versiyon bulursam izlemeyi düşünüyorum.

acaba dans sahnelerini atlayamıyor musunuz çok merak ettim şimdi

quote:

Orijinalden alıntı: maviadam

Şunun Türkçe versiyonunu Allah rızası için biri bulsun yok 1 yıldır arıyorum bulamıyorum komediyi altyazılı izleyemiyorum

Yapma dostum hint filmleri türkiyeye getirilmiyor ki dublajı olsun... Altyazı olması filmi hiç etkileimyor hatta bazı esprileri kafanda daha kolay bile kavrıyorsun çevirisi de gayet başarılı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxbollywoodxxxx -- 29 Ağustos 2012; 17:31:37 >

• Harika bir filmdi hiç sıkılmadan 3 kere izledim.
  • Çok güzel filmdi

• dün gece bir daha izledim.Yine büyük zevk aldım. şİMDİ İSE düşünüyorum benim yeteneğim ne benim tutkum ne filmde diyor ya tutkunu mesleğin yaparsan ömür boyu pişmanlık duymazsın diye onu düşünüyorum .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviadam

Şunun Türkçe versiyonunu Allah rızası için biri bulsun yok 1 yıldır arıyorum bulamıyorum komediyi altyazılı izleyemiyorum

+1
  • Her çarşamba izlerim bu filmi arkadaşlar,ben manyağım evet abartıyorum ama hint filmi diye önyargılı olup başlamayanlar bir an önce izlesin.
  • hindistan yapımı film. kesinlikle çok güzel.
    9/10 puanım favorilerim arasında
  • Hayatımı değiştiren film en az 3 defa izlenmesi gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.