Şimdi Ara

3 gündür internetim yok gelişme yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba ortalama bir yıldır TurkNet kullanıcısıyım ve evet dediğiniz gibi akşamları dalgalanma Ping vs oluyor ama dönemsel olarak o yüzden fazla takılmıyorum sonuçta memnunum ama uç gün önce internetim çok yavaştı bi Reset atayım dedim internet komple gitti modem kurulumu yaptım sıfırdan PC yu formatladim kabloyu ankastreden PC ye kadar kontrol ettim modem arayüzü ne giriyorum ama ip tanımlamıyor delirdim resmen ve sitesinde offline gözüküyor hizmeti mi kapattılar kendileri acaba haber de alamıyorum görünen sonuç bu şimdilik

3 gündür internetim yok gelişme yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Modemi yanlış kurmuş olabilir misin bir daha kurmayı dene istersen belki düzelir
  • 5 kere mi yanlış kurdum ki dostum bunu ilk aldığımda da ben kurdum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WoLDiMoR kullanıcısına yanıt
    Selamlar, modeminizin kurulumunda bir hata yaptığınız için İP alamıyorsunuz. Kurulum işlemlerinizi doğru bir şekilde yapmanız durumunda modeminiz İP almaya başlayacak ve hizmetinizi kullanabileceksiniz. OİM üzerinde durumunuzun OFFLİNE olmasının sebebi İP alamamanızdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Selamlar, modeminizin kurulumunda bir hata yaptığınız için İP alamıyorsunuz. Kurulum işlemlerinizi doğru bir şekilde yapmanız durumunda modeminiz İP almaya başlayacak ve hizmetinizi kullanabileceksiniz. OİM üzerinde durumunuzun OFFLİNE olmasının sebebi İP alamamanızdır.
    Merhaba kolay gelsin,

Yeni türknet abonesiyim. Cumartesi günü teknik servis gelip kendi modemi ile test edip hayatınız hazır kendi modeminizi takip kullanabilirsiniz dedi. Kendi modemim dün elime ulaştı. Asus dsl n17u. Kurulumu yaptım defalarca. Doğru yaptığımı düşünüyorum.

Müşterisi hizmetlerini aradığımda online destek olacak bir birim yok sanırım. Dün gece arıza kaydı da bırakmama rağmen halen cevap gelmedi. Online işlemler menüsünde OFFLİNE gözüküyor.

Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz. Superonline dan size geçiş yaptım ama yaklaşık 15 gündür internetsiz kaldım.

https://forum.donanimhaber.com/cozuldu-turknet-e-gecisten-sonra-modem-ayari--130578868-5#136808557

Şu mesajdan da görebilirsiniz diğer detayları.

Umarım çok kısa sürede çözüm bulabilirsiniz , aksi takdirde uyeligimi iptal ettirmek zorunda kalacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.