Şimdi Ara

3. Dünya Savaşı sandığımızdan yakın duruyor!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Abd - İran Nükleer kararı
    İran-İsrail gerilimi
    Türkiye - IKBY arasındaki 25 Eylül de referandum gerilimi (eğer gerçekleşirse kesinlikle askeri müdahale olacak, baharı bekleyin)
    Erdoğan dan açıklama:"Kesinlikle Irak'ta bağımsız bir devlet olması taraftarı değiliz. Kesinlikle böyle bir şeye müsaade etmeyiz..22 Eylülü bekleyin!!! Gerçi tarihi olayları hatırlamaya çalıştığımızda bizim hatırlarsanız KIRMIZI çizgilerimiz vardı, ama bekleyelim bakalım...
    Irak-Suriye bölgesindeki kaos
    İspanya-Katalonya arasındaki 1 ekim referandum gerilimi (Dünyada özgürlük akımı başladı heralde)
    Myanmar ve Filistin deki katliamlar

Çeşitli eklemeler yapılabilir. Ne dersiniz belki sandığımızdan da yakındır. O yüzden şu günlerinizin keyfini çıkarın, kıymetini bilin, zor günler kapıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 21 Eylül 2017; 6:46:22 >

• Bunlardan savaş falan çıkmaz. Kore için çin savaşa mı girecek veya iran için rusya? Savaş dediğinde nükleer olacak taş taş üstünde kalmayacak. Bu devletler için böyle şeyler çıkmaz.
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Olabilme olasılığı var, illaki Avrupaya mı saldırılması gerekiyor dünya savaşı için :) Ne olur bilemeyiz ama Zor günler kapıda esas düşüncem bu

Rusya İran Çin ve Japonya da ki hareketliliğe bakmak lazım. Eğer ki bu ülkelerde bir hareketlilik, açıklamalarda bir sertlik, dikleşme sezerseniz, hemen bulgur ,pirinç, un, su deposu ve makarna, bakliyat ürünlerinden birer ikişer çuval alın :) Abd dünden razı o başındaki deliyle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 21 Eylül 2017; 6:51:5 >
  • Haftalık 3. Dünya Savaşı dozumuzu alalım beyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan sonra kolay kolay bizim neslimizin savaş görebileceğini ben sanmıyorum. Avrupa halkı geçmişte yaşadığı acıları unutmadı daha taze. Tabi bizde unutmadık. Refah içinde yaşarken koca koca evlerde oturup v8 motorlu arabasını süren. Havuzlu villasında keyif yapan adamlar ülkesi savaşa girsin istermi? He dersinki nükleer, zaten dünyanın dengesi bozuk. Dolaylı yoldan yine rahat içindeki adamlara ucu dokunacağından hiçbirşey olmaz. Amerika orada bir Kürt devleti kurulmasını istemiyormuydu zaten? Şimdi bu neyin itirazı? Hayret değilmi? Yine bir danışıklı dövüş var işin içinde. Devletimiz asla orada bir devlet kurulmasına müsade etmemeli. Burada bir devlet kurulur ve ülkeler tanırsa ülke oldukları için saldırmamıza müsade etmezler.
  • 3.dunya savasi asla cikmayacak ordular cok buyudu mobilize etmesi bile altindan kalkilmaz bir masraf .kimsenin ekonomisi bunu kaldiramaz artik.

• Zaten diye diye çıkaracaksınız sonunda, anlamadım bu nasıl bir özlemdir, çıksa da artık siz de kurtulsanız biz de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Bunlardan savaş falan çıkmaz. Kore için çin savaşa mı girecek veya iran için rusya? Savaş dediğinde nükleer olacak taş taş üstünde kalmayacak. Bu devletler için böyle şeyler çıkmaz.

Çin, Kore'ye müdahale gelir ise K.Kore yanında yer alacağını ilan etti. Ancak Kore fitili ateşleyen taraf olursa tarafsız kalacağını beyan etti.
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    bunlardan savaş falan çıkmaz ? şuan zaten mini dünya savaşı oluyor senin komşun suriyede ! tüm Avrupa suriyede , Amerika, rusya da suriyede :) Az kalsın rusya ile savaşa giriyorduk adamların jetini düşürdük :) ayrıca savaş dediğin nükleer olacak diyosun en üst seviye nükleer sanıyorsun galiba, hidrojen var nükleer den daha tesirli ! Kore için çin savaşa mı girecek diyosun koreye bölgesinde tek destek veren çin zaten çin olmasa bugün zaten kuzey , güney kore ayrımı olmazdı :) Yine örnek veriyorum toplum içindeyiz ben 30 yaşıdayım ve 30 yaşındaki başka bi adamı dövmek için bahane arıyorum :) napıyorum 10 yaşındaki çocuğa git sataş şuna o sana bişey yaparsa ben gelicem dövücem onu böylece ne oluyor o çocuk dayak yediği için, hop ne oluyor sen kimin kardeşine vurdun diyerek toplum içinde yadırganmadan o kişinin hesabını görüyorum :)

Ayrıca kuzey ırak - türkiye sınır 0 noktasında türkiyenin geniş çaplı tatbikat ı var :) tatbikat bahane bildiğin harekat hazırlığı var !

Bu dünya bi hercü merc e gidiyor ! Büyük devletler birbirleriyle hesaplaşmak istiyor ve şuanda da bunun hazırlık aşaması ! Büyük savaşların tarihlerine bakın neden , niçin çıkmış hep küçük sebeplerden dolayı !

• GreyParrot kullanıcısına yanıt
    Çıkarıcaksınız sonunda ? Pardon sen alice wonderland da mı yaşıyorsun ? Yıl 2017 dünyada açlıktan ölen insanlar var ! Türkiyenin komşu ülkelerinde iç savaş var ve nedense niye Avrupa ve Amerika , rusya bu iç savaşta niye yer alıyor ! Ve nato gibi örgütlerin parasıyla müttefiklerine vermedikleri silahlar bedavaya bu iç savaşta veriliyor aynı dinden , aynı dilden insanların birbilerini katletmeleri için !

Birilerinin buna dur demesi lazım !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

bunlardan savaş falan çıkmaz ? şuan zaten mini dünya savaşı oluyor senin komşun suriyede ! tüm Avrupa suriyede , Amerika, rusya da suriyede :) Az kalsın rusya ile savaşa giriyorduk adamların jetini düşürdük :) ayrıca savaş dediğin nükleer olacak diyosun en üst seviye nükleer sanıyorsun galiba, hidrojen var nükleer den daha tesirli ! Kore için çin savaşa mı girecek diyosun koreye bölgesinde tek destek veren çin zaten çin olmasa bugün zaten kuzey , güney kore ayrımı olmazdı :) Yine örnek veriyorum toplum içindeyiz ben 30 yaşıdayım ve 30 yaşındaki başka bi adamı dövmek için bahane arıyorum :) napıyorum 10 yaşındaki çocuğa git sataş şuna o sana bişey yaparsa ben gelicem dövücem onu böylece ne oluyor o çocuk dayak yediği için, hop ne oluyor sen kimin kardeşine vurdun diyerek toplum içinde yadırganmadan o kişinin hesabını görüyorum :)

Ayrıca kuzey ırak - türkiye sınır 0 noktasında türkiyenin geniş çaplı tatbikat ı var :) tatbikat bahane bildiğin harekat hazırlığı var !

Bu dünya bi hercü merc e gidiyor ! Büyük devletler birbirleriyle hesaplaşmak istiyor ve şuanda da bunun hazırlık aşaması ! Büyük savaşların tarihlerine bakın neden , niçin çıkmış hep küçük sebeplerden dolayı !

Birşey olmaz. Savaş dünyanın sonu olur. Kimse bunu göze alamaz.

• Bu tarz her konuya yazıyorum bunu yıllardır.

Avrupa gençliğinin ve halkının doğu umrunda değil.

Kimse Irak İran Kore Çin için savaşmaz. Avrupa'lı genç okuluna gidecek çıkışta Starbucks'da kız arkadaşıyla birşeyler içecek haftasonuda gezip tozacak.

Bu kadar refahı yüksek adama savaş diyemezsin.

Adam ne için savaşacak ne için bırakacak rahat hayatınıda savaş çıkaracak. Hükümetler istese bile buna halk izin verirmi?

Eee Doğu'dan direk Avrupa'ya Abd'ye savaş açılmayacağına göre savaş falan olmaz.

Rusya ABD gibi ülkelerde dünyayı yüzkez yokedecek nükleer var kimse bunun altından kalkamaz.

En fazla bir kaç Arabı savaştırırlar bunuda yıllardır yapıyolar zaten.

• İran balonun teki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yine Çapulcu çapulcu bir 3.Dünya savaşı çıkarma iddiaları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.