Şimdi Ara

3 aydır eeose kullanıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 95 doğumluyum yaşıtlarımı geçin benden küçük adamları simsiyah görünce krize giriyorum.Yanlış anlamayın fesatlıktan değil, bu zıkkımın bende doğal sürecinde işlememesinden.Sosyal yaşamı da etkiliyor 4 senedir adam akıllı okula gidemedim bu yüzden. 1.5-2 sene önce endokrinoloji bölümüne gittim hormonlarında sıkıntı yok dedi doktor.Denemediğim şey kalmadı badem yağıdır sarımsak yağıdır, direkt sarımsak sürmektir herşeyi denedim. 7 Ağustos'dan beri de eeose sakal serumunu kullanıyorum.Takviye olarak günde 2 kez 5 mg hp biotin kullanıyorum.Favori altlarında zaten biraz vardı, bıyıklar seyrek, boyunda bazı bölgeler seyrek, yanaklarda yok daha doğrusu var ama cılız koyduğum resimlerde siz bile göremezsiniz. Sonuç olarak köse değilim süreç çok yavaş. Ergenlik dönemi uzun sürüyor desek vücudun diğer bölgeleri kıllı, ses oturalı çok oldu. Eeose hiç mi faydalı olmadı mutlaka faydası oldu bunu hissedebiliyorum ama minimal. Belki 72 tl üründen çok fazla şey bekliyorum bilmiyorum. Halihazırda aynı sıkıntıyı yaşayanlar varsa,yaşayıp aşmışlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O ilaca vereceğin parayi bir psikologa ver; keyfine bak. Bunlar hep boşluktan, düşünmeyi bilmemekten, hayatı kavrayamamaktan kaynaklaniyor. Sinir krizi gecirilecek şey mi şu? Değil. Ama sen bilincinde değilsin bu mevzunun.

• trustem.111 kullanıcısına yanıt
    Yaşamayan anlamıyor maalesef hocam 4 seneye millet lisans bitirip askere giderken ben önlisansda debeleniyorum.Tipten kurtarsak o da yok,boy kısa her yönden yenik başlamışım hayata.Psikolog iki ilaç yazacak ben de kendimi kandıracağım bir şeyler düzeldi diye...
  • Yuzumde kafandaki saçtan daha fazla kıl var istersem IŞİD militanlariyla yarisirim sakalda ve onları yenerim yanımda köse kalırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 15 Kasım 2017; 22:5:34 >
  • HACl kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: killuminati25

Güle güle kullan

Eyvallah kardeşim umarım senin de olur

• killuminati25 kullanıcısına yanıt
    Psikolog ilaç yazmaz. İlaç yazan psikiyatr.

İnşallah iyi dileğin için teşekkürler.
    Her neyse boş telkinlerle kafayı doldurup "sakalına" bakacak.
  • quote:

Her neyse boş telkinlerle kafayı doldurup "sakalına" bakacak.

Yüzündeki kılları iki üç güne bir sürekli ters yöne tıraş et

• quote:

İnşallah iyi dileğin için teşekkürler.

Sanki boş yerlerde de sakalin varmış gibi komple kopuklenip tıraş ol faydasını görürsün

• Yok arkadas. Ergenlik yaşı en az 25 olmalı memlekette.

Öyle yapıyorum zaten önce ustura ile iyice tahriş edip sonra bir daha tıraş bıçağıyla üstünden geçiyorum ardından eeoseyi sürüyorum.Var biliyorum tek anlamadığım neden naz yapıyor.Köse olsam peşine düşmem kader deyip geçerim.
    Hocam bu olay benim zamanımdan çalıyor giden ömürden gidiyor girişkenlik yok sakal da olmayınca iyice velet gibi görünüyorum.Bugün gidip iş istesem kim ciddiye alıp iş verecek bana?Hala ergence davrandığımı düşünüyorsan diyecek bir şey yok.
  • Ulan ne adamsın millet tıraş olmadan düğüne, is başvurusuna gitmiyor sen diyorsun ki beni sakalsız diye işe almayacak.

Temiz bir görüntün olmalı temiz kokmalisin boynunda ensende pis kıl görünmeyecek. Türkiyedeki erkekler sakal manyağı olmuş buraya gelince şaşırmıştım. Ayrıca çoğu mağaradan çıkmış gibi gelmişti bana. Yani bayağı bakımsız görünüyorlar aslında. En temizi 1-3 mm kirli sakal ama boyun kısmı temiz olmalı.

• Ben de bunu anlamıyorum gıda işi olmadıktan sonra adamın yüzündeki kılın kime zararı var herkes kafayı 0'a vursun o zaman o da kıl...

• Kılda keramet olsa diye boşuna dememişler.
    Uğraşmana değmez. Parana yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delisakir6

Ulan ne adamsın millet tıraş olmadan düğüne, is başvurusuna gitmiyor sen diyorsun ki beni sakalsız diye işe almayacak.

Temiz bir görüntün olmalı temiz kokmalisin boynunda ensende pis kıl görünmeyecek. Türkiyedeki erkekler sakal manyağı olmuş buraya gelince şaşırmıştım. Ayrıca çoğu mağaradan çıkmış gibi gelmişti bana. Yani bayağı bakımsız görünüyorlar aslında. En temizi 1-3 mm kirli sakal ama boyun kısmı temiz olmalı.

Ya geç bu işleri köse avuntusu kedi ulaşamadıği cigere mundar dermiş seninkisi de o hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 16 Kasım 2017; 10:35:20 >
  • quote:

Öyle yapıyorum zaten önce ustura ile iyice tahriş edip sonra bir daha tıraş bıçağıyla üstünden geçiyorum ardından eeoseyi sürüyorum.Var biliyorum tek anlamadığım neden naz yapıyor.Köse olsam peşine düşmem kader deyip geçerim.

eose mi ne onu geç parana yazık bence mevcut kılları sürekli hiç usenmeden hergun tıraş et ben bu taktiği uygulamistim birkaç senede o hale geldim (yaş onbeş idi sakallar senin gibiydi onyedi de kazak orecek seviyeye gelmişti kalite) şimdi senin yaş çok daha büyük ama kıl kökü var sende o yüzden ümit var gibi gözüküyor düzenli tıraş olursan el bağdadiyi geçersin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 16 Kasım 2017; 10:55:58 >
    Sağ ol hocam önerilerin için inşallah dediğin gibi olur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.