Şimdi Ara

İzmirde Tefeci Arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
27.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Merhablar. yaş 23 Market Görevlisiyim. Kurban bayramı bana yükü iyi bindirdi. bi ödemem çıktı türk telekom icralık. benim acil 1400 lira bulmam gerek. 3 ayda kapatabileceğim bir yer varmı izmirde teşekkürler şimdiden. Bankayla aram hiç iyi değill. mecburum teefecideki faize

• 1400 lira istiyorsun, 3 ayda 2000 lira ödeyebilecek misin peki ? market görevlisiymişsin, asgari ücretle çalışıyorsundur üstüne üstlük.
  • Güzel Sazan Avi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

1400 lira istiyorsun, 3 ayda 2000 lira ödeyebilecek misin peki ? market görevlisiymişsin, asgari ücretle çalışıyorsundur üstüne üstlük.

Aldığım maaş 1650. ben öderim 3 ayda 2000 lira. evim var allah şükür. kimseye ödeyecem para yok. sence ödermiyim ödeyemezmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nice2meet2you

quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

1400 lira istiyorsun, 3 ayda 2000 lira ödeyebilecek misin peki ? market görevlisiymişsin, asgari ücretle çalışıyorsundur üstüne üstlük.

Aldığım maaş 1650. ben öderim 3 ayda 2000 lira. evim var allah şükür. kimseye ödeyecem para yok. sence ödermiyim ödeyemezmiyim

Tefecilere güvenme. Hayatın kararabilir.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nice2meet2you

Arkadaşlar Merhablar. yaş 23 Market Görevlisiyim. Kurban bayramı bana yükü iyi bindirdi. bi ödemem çıktı türk telekom icralık. benim acil 1400 lira bulmam gerek. 3 ayda kapatabileceğim bir yer varmı izmirde teşekkürler şimdiden. Bankayla aram hiç iyi değill. mecburum teefecideki faize

Tefeciye olan borç hiçbir zaman bitmez.

Hele İzmir gibi bu pis işleri racon bilmez Mardinlilerin yaptığı yerde, çok zor.
  • Doğru diyonuz arkadşlar 1 hafta içinde ödeme zorunluğum olduğunda mecburum. bende saten senetle iş yapcam 3 senet yapcam 700den. bitirecem bşka çarem yok yani.
  • Hic bulasma o islere borcunu gecıktırınce banka gıbı telefonuna mesaj gelmez benden soylemesi.
  • Onun yerine git eşine dostuna borçlan durumu anlat yazık sokma kendini böyle saçma sapan şeylere yada iki aylığını peşin al öyle öde anlat durumu madem durum icralık kesinlikle önyargılı yaklaşım olmaz
  • Hiç olmadı bi kaç kişiden borç alabilirsin sanırım arkadaşlarından. Nereden bulursan bul ama tefeci işi yaş
  • İzmir'de Tefeciye bulaşma sakın !

EVKUR - ÖZŞANAL -ÇALIŞKAN VB Açık Hesap çalışan yerlerden gidip İPAD - İPHONE vb ürünlerden alıp uygun yerlere satabilirsin. Taksit taksit ödersin..
  • ÖZŞANAL EVKUR tefeciyi geçmiş :D İphon 4s 3milyara veriyor satmaya kalksam 15000 değmez uğraşmaya. akrabalar desen baba tarafı tanımıyorum anne tarafındada onlara muhtaç olmak iştmiyorum!
  • yokmu izmirde tanıdığınız tefeci [senetle para veren ]
  • sanalpazardan 12 ay taksıtlı ılan nıye açtırmıyorsun ?
  • telekom yardımcı olmuyor mu ayıp telekoma! kardeşiniz felanda mı yok en azından kredi kartı çıkartabilecek..
  • malesef kredi kartım var 5 aylık olduğunda kredi çekemiyorum.
  • 12 taksitle altın al altını bozdur

edit hepsiburada yı vs kullanabilirsin taksitli altın için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 12 Kasım 2012; 16:46:20 >
  • merak ediyorumda :D kredi kartı kullan birinin ne zaman kredi kartı boş oldu. ben boşunamı tefeci arıyorumm yaa :S
  • kardeş ana baba varsa onlar çıkartsın
  • off abi kendi evimde tek kalıyorum annem babam ayrı. annemden iştemem ben faizi kabul ediyorum tefeci arıyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.