Şimdi Ara

2si1 'GTA V PC sürümü için CDKey'i olan' Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
3.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Duygu Hanım kalabilir ama şu nasıl yapılırı falan atın, biraz oyun ekleyin , doanıma abanın ve burdaki gibi bi muhabbet olsun yav:D

Ayrıca Mesut abi açık kaynağı önemsememeni anlayamıyorum. Ben kendi derlediğim romu kullanmanın zevkini başka hiç bir işletim sisteminden almadım şimdiye kadar. İnanın kendi emeği orada oluyor.

• video yu kesinlikle HD de izliyemiyorum son 4 5 aydır çok yavaş .

• Bana 1e1 zamanını hatırlattı. Bundan sonra da 2si1'leri bu ortamda çekmenizi tavsiye ederim.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Horsemen -- 25 Ekim 2013; 22:28:57 >
  • Şu programın adını artık 2si1 plus, yada 2+1 yapın lütfen. Talha fark yaratıyor... :)

• reklam güzelmiş ara sıra bazı reklamlar kendilerini izlettiriyor :)

• Son video çok hoş.
  • sondaki video duygusal geldi
  • Siteye alınan reklamlar kontrol ediliyordur büyük ihtimalle ama videonun başlangıcında "StealthGenie" adında bir uygulama reklamı çıkıyor ve eğer gerçekten çalışıyorsa,insanların özel hayatını ifşa edecek bir uygulamanın reklamını yapmış oluyorsunuz.

• tv de , daha sempatik gibi görünselerde put gibi durdukları inkar edilemez
    bu nasıl iştir anlamadım..
    yeni stüdyo görmüş gibiler tvde..
    sonuç:demekki studyo görmek insanı değiştiriyormuşşş
    sonuç 2 :ama biz sizi burda sevdik burayı ihmale gelmez

• Emeği Geçen Herkese Teşekkürler ama Bu Hafta Nedense Önceki Haftalardaki Gibi Heyecanı Göremedim Üçünde.
  • belkide en kisa 2si1 di :(

• Izleyelim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zamandır izlemiyordum talha abi baya zayıflamış yola devam :D

• GTA V PC sürümü için CDKey'i pm atın pls

• orjinali destekleyen donanım haber ekibine Teşekkürler. herkesin duyarlı olması dileğiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sondaki video çok iyi.
  • video çok kısa olmuş , 1 haftada daha fazla gündem vardı . sanki bitsede gitsek demişsiniz.
  • tüm videolara baktığımda gördüğüm tek şey var ersin kılıç'ın ego tatmini,bölüm sonu canavarının genel ayın yönetmeni kendisi ama olsa ne olur olmasa ne olur,bu forumda bir anket yapalım bölüm sonu canavarının başında kimi görmek istersiniz diye %80 talha aynacı diyecektir,bir adam bu kadar kasıntı olabilirmi videoyu izleyen talha tableti göremediği için tabletime(benim tabletim anlamındada olabilir)bakayım diyor bakıyor ve ersin efendi atbleti alıp önüne aynı şekilde koyuyor ama koyuş şekline bakın,tüm ortamın içine ediyor bence,erdinç'in gidişinden sonra bu boşluğu dolduramadığını düşünüyorum orayı hak etmiyor,ben talha için üzülüyorum bu kadar doğal bir adam bu arkadaşla nasıl çalışıyor,zaten talha olmasa çıkan oyunların tanıtımınıda kim yapacak merak ediyorum,bu arakdaşı koysalar zaten yüzüne bile bakmam videonun bir daha izlemem,incelemelere bakın talhanın ne kadar doğal cana yakın insana izleme hissi uyandıran konuşma şekli olduğunu görürsünüz,ersin kılıç ise tam itici biri yemin ediyorum programdan soğutuyor keşke donanımhabere transfer olsa

• 2si1 38 dk, note3 incelemesi 88 dk. yok artık be. forumda mahalle baskısı var. asıl bu program 88 dk olması lazım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.