Şimdi Ara

2si1:Canlı 'Tekrar Yayın' 22.02.2013 Teknoloji ve Oyun video şov (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
2
Favori
8.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: med_cezir197

Bu dh geleneği yerini bulsun istedim

/>

Surata zoom olmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

Bu dh geleneği yerini bulsun istedim

/>

Elini başına koyduğunda zoom yaparsan çok daha iyi olur hocam

Bu arada bu gif unutulmaz

• Canlı yayınlar daha sık olursa süper olur

• Vizyonunuz çok geniş. Çok güzel bir yayın olmuş Elinize sağlık.

• 2si1 in sinama filminide çekin

• sansürlememişler ne güzel. adamlar samimi gizleyecekleri birşey yok

• Dün sormak aklıma gelmedi ama perşembe günü erdi abi yayından sonra (mobilite) Barcelona gidiyoruz demişti. Siz çekimi Barcelona da mı yaptınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni izleyebildim güzel yayın olmuş.
  • xpra z nin yeni cikicak telefonkara gore geride kalicagini solemis erdi bence pekte geride kalmicak cunku one x te kullanilan gpuda

adreno 320 yani oyumlarda islemci performansindan co grafik perfomansi onmelidir diye dusunuyorum am islemci ve grfik birimi entegreliyse bilemem orasini

• mesut beyin elindeki tabletin adı neydi acaba...

• 14.35 te Mesut Çevik 'Stream et gitsin' gibi bir ifadeyle olayı özetledi sanırım.

• keşke canlı izleseydim fakat çok ekrendi!!!

• Kralsın Mesut abi gönder gitsin yaw :-)
    14.30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teornek -- 23 Şubat 2013; 22:46:20 >
  • Adamsın Mesut reyiz herseyi sevdir et gitsin :)

• Az önce izlemeyi bitirdim. Çok güzel olmuş. Elinize sağlık. İyi ki varsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Merhaba Mesut Bey, iyi yayınlar dilerim. Kullandığınız tabletin markası ve modeli nedir ? İlginize teşekkür ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: people66

mesut beyin elindeki tabletin adı neydi acaba...

Aynı cevabı ben de merak ediyorum.
    Hem retina ekran, hem 2gb ramli olup 500 TL olan ve kamerası çok iyi olan çin tableti var mı piyasada?

2 gb ramli tabletler piyasaya çıkmadı diye biliyordum
  • PS4 AMD ile ilerleyemez neden en az 30 fps alir ve ısınma sorunu olur AMD ile olmaz bu iş intel nvdia olsaydi şimdi perfonmans olurdu AMD ile zor benim düşüncem konsollar bitmiştir son umudum xbox720 den ve nintendodan
  • iyi olmuş iyikralsınız
    konsol ve donanım odalarına geçerken kamera geçişleri daha iyi olabilirdi. yakın çekimlerde .uzun oldugu için yayın bi çapraza bir karşıya bakışlarınızda donanımcılar başarılı , konsolcu lar ise acemileri oynadı:) bu durumun farkındasınızdır zaten diyorum.
    her zamanki gibi beğenerek izliyorum. Allah zeval vermesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 24 Şubat 2013; 3:10:42 >
  • Yeni nesili konsollar ele geçirir. PC ye bu saatten sonra kimse bakmaz. Optimizasyon sorunları ve birçok oyun çıkmıyor diye sızlanıp durursunuz. 2000-3000 dolar dökmeye değmez. Alın bir yeni nesil konsol rahat edin.

• Konsol işinden anlamıyorsunuz. PS4 ün çalışma mantıgı farklı, konsollarda windows yok ve optimizasyon var. Ekran kartının yapısı belli degil, Sırf trflops ile ölçülemez

En iyi grafikli oyun KZ Shadow ve deep down dur, ileride çok daha iyileride gelir. Blizzard bile konsola yöneldi artık uzun bir süre PC'ye yatırım yapılmaz.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.