Şimdi Ara

2si1 | ANKA'ya gece gören yerli göz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayın akışı:

00:51 ANKA İHA'ya yerli göz: ASELSAN Cats
    08:10 Gizli belgeleri evine götüren NSA çalışanı beş buçuk yıl hapis cezasına çarptırıldı
    10:36 Red Dead Redemption 2'nin dosya boyutu 105 GB olacak!
    16:36 Uyku moduna geçen bakteriler antibiyotiklerden saklanabiliyor
    20:58 Yaygın kullanılan 20 ithal ilacın yerlisi üretilecek
    37:05 Telltale'e tepki: "İşçilerine tazminat ödemeden projeye devam etmeye çalışmaları iğrenç"
    40:11 Fortnite'ın PS4'teki cross-play betası başladı
    48:09 Bu kafede engelli bireylerin kontrol ettiği robot garsonlar çalışacak
    50:46 İnsan iskelet kök hücreleri keşfedildi
    55:11 PlayStation Now'a PS4 ve PS2 oyunlarını indirme özelliği geldi
    57:25 Spotify, DNA'nıza göre çalma listeleri oluşturacak
    1:00:21 10 nm Ice Lake işlemcileri 2020’ye sarkabilir

• Video başlığı 2 si 1
    Videonun konusu tamamen farklı
    video içeriği 14 dakika
    videonun paylaşılan akışı 1 saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 29 Eylül 2018; 13:46:17 >
  • oha skandal :) hadi bozuk video olur anladım ses kayar görüntü kayar tamam da farklı video yüklemek nedir ya :D

• nice fake :D
  • Tabi ben şok 1 saat video, 14. dakikada bitiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dua etsin donanımla ilgili video atmış daha kötüde olabilirdi :D geçmiş olsun olur böyle şeyler.

• geldi gönlümün efendileri :D

deüzenleme: la 2si1 nerede?

düzenleme iki : çok keyifli programdı. teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34sem -- 29 Eylül 2018; 16:46:11 >
  • Baba akü yok.

• oh my goodnes neler oluyor anakart incelemesi ne

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayda bu ne ya.Büyük talihsizlik...

• İnsanlar hata yapabilir,, severek izliyoruz!!

• clickbait!!!

• Mesut çevik, Donanımhaber'in clickbait yapmadığını iddaa ediyordu değil mi?

• Hayır yanlış video attın onuda anladım da 1.5 saat olmuş bu siteye kimse mi girmiyor? Hiç kimse yanlış video koyulduğunu fark etmedi mi? Sayfayı hazırlayan arkadaş linke bir kez tıklayıp bakmadı mı?

• Cok guzel bir program olmus

• YERLİ VE MİLLİ GÖZÜMÜZ VAR ARTIK ŞÜKÜRLER OLSUN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atatürk de ilk başta teşviki sanayi kanunu ile milleti teşvik etmeyi amaçladı ama istediği gibi olmayınca devletçiliği öne sürdü. Bu da Atatürk'ün ilkeleri, sadece o zaman için düşünülen çözümler olduğunu net şekilde gösteriyor. Ayrıca şu sözlerinide eklemekte fayda var. "Ben size manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım bilim ve akıldır. Zaman süratle ilerliyor, milletlerin, cemiyetlerin, fertlerin saadet ve bedbahtlık telâkkileri bile değişiyor. Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek, aklın ve ilmin gelişimini inkâr etmek olur."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold_sivasta_Ne_GEZER -- 29 Eylül 2018; 19:10:26 >
  • Aselsan'ın CATS öncesi ürettiği Atak ve Anka-A modelinde kullanılan ASELFLIR300T (Çözünürlük: 1440X576) Taret Birimi: 95 kg, Elektronik Birim: 23 kg olmak üzere 118kg ağırlığa sahip. CATS (Çözünürlük 1920x1080) 61kg ağırlığa sahip. Bu piyasa en çok kullanılan ve en bilindik ürün (ki bizde çok sayıda temin edip kullandık.) Star Safire 380HD (1280x720 veya 1920x1080) 45kg ağırlığa sahip.
    Mesut bey, ben Aselsan yetkilileri ile konuştuğumda CATS'in Bayraktar TB2'ye entegre edilebileceğini söylüyorlardı.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.