Şimdi Ara

2Milyon TL ile nasıl bir iş kurulabilir ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
31.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya faize yatırmak yada bi giyim markasından bayilik almak levis mavi adidas nıke gibi iyi kar getirisi var bu işlerin
  • Bildiginiz bir is varsa onu yapacaksınız.

Eğer yoksa, gayrimenkul ile değerlendirebilirsiniz.
  • faize yatırırsan yıllık %9 faizden (normal faiz oranı %9 dan düşük ama 2 milyon tl ye bu orandan veren banka gırla bulursun ) yıllık 180 milyar yapar bunuda 12 ye bolersen aylık 15 bin tl yapar 5 kişilik değil 15 kişilik aile rahat rahat yaşar
  • valla bir bankayla anlaşma yaparak faize yatırablirsin bence. Normal müşteriye verdiği faizin en az 2-3 puan fazlasını isteyeceksin. nede olsa 2.milyon tl demişsin. daire dükkan gibi yerlerde alıp kiraya verebilirsin asla kaybetmezsin ordada. Bir burgerking açabilirsin ordada asla kaybedeceğini zannetmiyorum. ama gidipte dolar euro falan gibi şeylere yatırma derim. bilmediğin öle caf caflı işlerede girme fazla parayı bitirirsin gerçi 2 milyon tl nasıl biter oda ayrı bir konu. hee bu aada bana 1.000 tl borç versene :D o paranın yanında sadaka kalır. Hem borç diyorum bak ödeyeceğim
  • 100 milyar lıralık super loto oyna kazan 2 trilyon daha gelsın her hafta böyle git
  • bence sallıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: entrik4

bence sallıyosun

+1

Eğer sallmıyorsan buraya açman çok saçma 2milyon tl ile konut işi yapmak yerine 2 milyon daha kredi alıp gemi-ithalat-ihracat-müteahhitlik gibi daha çok para getiren işlere yönelebilirsiniz . ev dükkan alırsanız paranıza yazık bence düzgün bir işe yatırın araştırın biraz ama böyle forumlarda değil bilen kişilerle gidin bi işadamı derneğine ticaret odasına falan araştırın biraz 2 milyon tlden bahsediyoruz büyük bir para çok güzel işler yapılabilir.
  • Benim okul masrafımı karşıla sana okul bittikten sonra 3 katı olarak geri ödeme yapayım
  • para ya zenginden kazanılır ya gençlerden.

ya gelir durumu iyi kişilerin ulaşabileceği hizmetler, ürünler sunun ya da gençlere yönelik alanlara girin derim.

örn. yat devre mülk işine girebilirsiniz ya da öğrenciliğin genç nüfusu yükselişte olduğu yerlerde lüks sayılabilecek yurtlar, alternatif yaşam alanları vs. kurabilirsiniz, ayrıca eğitim sektöründe de çok ciddi paralar dönüyor. yaşadığım yer de marka olmuş bi dershane yoktu iki sene önceye kadar, akıllının biri açtı, sadece adı için oraya gelen 150-200 öğrenci var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theturx

para ya zenginden kazanılır ya gençlerden.

ya gelir durumu iyi kişilerin ulaşabileceği hizmetler, ürünler sunun ya da gençlere yönelik alanlara girin derim.

örn. yat devre mülk işine girebilirsiniz ya da öğrenciliğin genç nüfusu yükselişte olduğu yerlerde lüks sayılabilecek yurtlar, alternatif yaşam alanları vs. kurabilirsiniz, ayrıca eğitim sektöründe de çok ciddi paralar dönüyor. yaşadığım yer de marka olmuş bi dershane yoktu iki sene önceye kadar, akıllının biri açtı, sadece adı için oraya gelen 150-200 öğrenci var.

Sayılı mantıklı cevaplardan biri .

Ev alsanız 100bin tlden 20 tane alırsınız 500tl desek aylık 10bin tl getirir aylık ki 2milyon tl için çok düşük bir rakam bence

• Deli taş kuyu meselesi bu konu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

Deli taş kuyu meselesi bu konu..

+1 Ben de inanmadım ama varsa böyle bir durum yardımcı olalım :D

Yarın ben de açıcam Eski parayla 10 milyon liram var ne iş kurabilirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KtySzn

quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

Deli taş kuyu meselesi bu konu..

+1 Ben de inanmadım ama varsa böyle bir durum yardımcı olalım :D

Yarın ben de açıcam Eski parayla 10 milyon liram var ne iş kurabilirim :D

İnanan inanır , inanmayan inanmaz. Size bunu kanıtlamak zorunda degilim. Geldim buraya fikir istiyorum. Böyle saçma mesajlar yazacaksanız çıkın gidin. Sanki sizi zorla konuya sokuyorum.
  • En iyisi ve guvenlisi faize yatirmak...
  • faizi ile sülalen geçinir valla. Yada lüks evler alın aylık 4-5 bin dolara veya euro'ya kiraya verin rahat geçinirsiniz.
  • Bankaya at şimdilik aylık 25 milyardan fazla faiz parasını yersin...
  • banka bu kadar paraya en fazla %kaç faiz verir ?
  • Eğer yalan palavra veya gırgır değil gerçek bu miktar para varsa ne banka nede başka bir şey İNEKBANK kurun...Şu an ve her zaman en karlı yatırım budur...Gıda işi ölmez, bitmez...Her zaman para kazanır...İnekbank nedir ? Diyenler Konya ve diğer illerdeki şeker fabrikalarında araştırma yapsınlar...Atmıyorum...En karlı ve geri dönüşü hızlı yatırım İNEKBANK.....Bir çok sermayedar para koymak ve ortak olmak için can atıyorlar ancak ortaklar dışında kimseye giriş hakkı verilmiyor... saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 4 Eylül 2011; 19:08:28 >
  • yatarak ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marquen

quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

Orijinalden alıntı: Marquen

Dolar al 0.01 artınca sat kafadan 20 bin tl

en berbat yorumdu.

Daha iyi bir fikrin varsa paylaş bizimle Einstein.

Alış fiyatıyla satış fiyatı aynı zaten değil mi sevgili Einstein?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.