Şimdi Ara

2K Monitör İçin Ekran Kartı Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran kartı almak istiyorum. Hedefim Odssey G7 2K monitörde kullanmak. Kararsız kaldım.

6600xt ile 6700xt arasında, öyle ahım şahım bi fark gözükmüyor ama fikirlere açığım.

ek olarak hangi marka hangi model almalıyım? Fiyatlar çok değişiyor malesef..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Tavsiyem 6700XT alman. Ben de 2k oyunculuk için aynı kararı verdim. Çünkü bu fiyata Nvdia tarafında alacagin kart 3060 olacak ve 2k icin yetersiz bir kart. 6700 XT hem vram kapasitesi hem kas gücü olarak cok daha iyi o fiyat skalasinda.

Tavsiyem Power Color Red Devil olacaktir eger 8.900 veririm diyorsan. Ancak 1000 lira ucuza bi alt segment modelini ya da Saphire Pulse bulabilsin. Eğer Kasa havalandirman iyise bunlarin da iyi sogutma performansi verecegini düşünüyorum.

Daha detayli olarak buradan sogutma performanslarina bakabilirsin.https://www.youtube.com/watch?v=H4ukprc_4R4&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2K + Yüksek kare hızı tadı istiyorsan 6800XT'den aşağısı imkansız, ama diyorsan ki yarım yenileme ile 120 hz almam daha düşük alırım o zaman daha aşağıdaki kartlara bakabilirsin.

• Bütçe 6600 xt ile 6700xt ye yetiyorsa daha üst bir şey olmuyorsa seçeneklerde , 2k için rx 6700xt daha iyi olur.

Hem çipset daha güçlü hemde 12 gb vram kapasitesi daha yüksek ve fiyatları da sıfırda bile alınabilir seviyeye geldi. Rx 6600xt 2k için oyunlarda biraz zayıf kalır ona göre.

Sapphire - xfx - powercolor markaların modelleri 9 - 9.8 k fiyatlara var diğer markaların modellere göre fiyat farklılıkları var. 14 - 18 k arası değişiyor tabi bu zamanda 6700 xt ye de o kadar para verilmez. Rx 6800xt veya 6900xt bile çok rahat alınır o paralara indirm yapan yerlerden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.