Şimdi Ara

290 saat Super Mario 3D Land Oynamak + 290 Saat New Super Mario Bros 2 Oynamak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
5.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kehanist,

Dergi 2 yıl öncesinin sayısıydı. Yabancı yayın bir de. Bulabilmen imkansıza yakın :)

soniczeki,

Mario Kart serilerine bir türlü ısınamadım. Yine de oyunu satacak olursan haber verirsen sevinirim. 8. oyunu merak etmiyor değilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

Uzun bir aradan sonra merhaba arkadaşlar.

Mario oyunlarına son gaz devam ediyorum. Konuyu güncelledim. Zamanında sadece New Süper Mario Bros U için Wii U almıştım. Süper Mario 3D World için bugün tekrar Wii U aldım. Yeni bir Mario oyunu oynamamın zevki ve heyecanı tarif edilemez :)

BENİ GEÇEBİLCEK kimse yoktur heralde :))))) (o gateway kartın oynanış süresi)
     290 saat Super Mario 3D Land Oynamak + 290 Saat New Super Mario Bros 2 Oynamak

Yuh diyorum ustad sana ayrıca wii u nasıl almaya değermi elimde x360 var satmayı düşünüyorum.

Deli gibi mario seviyosan al :D

Sabah akşam mario kart 8 akıyorum.

Eskiden çoçukluğumuzdan kalan bi heves var 3dsxl yeni aldım 20 gün önce super mario bros 2 dark moon ve 2 oyun daha aldım yanlız hala gelmedi.
    eshopdan mario kart 7 .residen evil 3 d ve mario kart 7 aldım.
    Yani duruma göre aklımda aslında ancak yeni ds gibi wiiu yu da yenilemesin konsolu?

Dergi olayı kötü oldu sağlık olsun
    @SquallTr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kehanist -- 17 Eylül 2014; 22:00:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: spiegel

Nintendo wii mi sadece mario oynamak için açarım, pspde ise mario oynamak için snes emülatörü yüklemiştim o derece eminim ki dünyanın en iyi grafikli oyunlarını getirseler mariodan aldığım zevki vermez. Wiideki new super mario bros oyununu önce gelişigüzel hızlıca bitirdim, 9uncu dünyayı keşfettikten sonra jetonları alarak bitirdim, bitirince değişik birşeyler açılır sanmıştım. Ben mi yanıldım acaba???

Benim mesajın sonundaki sorum güme gitmiş

• spiegel kullanıcısına yanıt
    Jeton derken yıldızları kastediyorsunuz galiba :) New Super Mario Bross Wii versiyonunda 9. dünya dışında ekstra bir bölüm yok malesef. 9. dünya bölümleri de şahanedir ama. Keşke oyunun tüm bölümlerindeki zorluk seviyeleri öyle olsa :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Jeton derken yıldızları kastediyorsunuz galiba :) New Super Mario Bross Wii versiyonunda 9. dünya dışında ekstra bir bölüm yok malesef. 9. dünya bölümleri de şahanedir ama. Keşke oyunun tüm bölümlerindeki zorluk seviyeleri öyle olsa :)

Aynen öyle star coin galiba orjinali. Şimdi birinci dünyada ki prensesin kalesindeki videoları keşfettim. Biraz izledim küçük dilimi yuttum derler ya. Acaip teknikler varmis hayretler icindeyim, bu olağanlarılar aynı oyunu oynuyor olamam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Uzun bir aradan sonra merhaba arkadaşlar.

Mario oyunlarına son gaz devam ediyorum. Konuyu güncelledim. Zamanında sadece New Süper Mario Bros U için Wii U almıştım. Süper Mario 3D World için bugün tekrar Wii U aldım. Yeni bir Mario oyunu oynamamın zevki ve heyecanı tarif edilemez :)

BENİ GEÇEBİLCEK kimse yoktur heralde :))))) (o gateway kartın oynanış süresi)
     290 saat Super Mario 3D Land Oynamak + 290 Saat New Super Mario Bros 2 Oynamak

Yuh diyorum ustad sana ayrıca wii u nasıl almaya değermi elimde x360 var satmayı düşünüyorum.

Deli gibi mario seviyosan al :D

Sabah akşam mario kart 8 akıyorum.

Eskiden çoçukluğumuzdan kalan bi heves var 3dsxl yeni aldım 20 gün önce super mario bros 2 dark moon ve 2 oyun daha aldım yanlız hala gelmedi.
    eshopdan mario kart 7 .residen evil 3 d ve mario kart 7 aldım.
    Yani duruma göre aklımda aslında ancak yeni ds gibi wiiu yu da yenilemesin konsolu?

Dergi olayı kötü oldu sağlık olsun
    @SquallTr

Yok yapmaz öyle bişey. Wii U tam şuan alınacak dönemde. SSB de çıkıcak zaten :)

Bende normal mario serilerini öyle ahım şahım oynamam. 1 kez full bitirir bırakırım.
    Mario Kart 8 de online olduğu için bu kadar oynuyorum. Haa oyunu satamam çünkü dijital
    @SquallTr

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.